Demi Moore ma kolejnego, 26-letniego chłopaka

demi-moore-R1 demi-moore-R1

Demi Moore miała wyciągnąć wnioski z małżeństwa z Ashtonem Kutcherem i jego zdrad. Okazuje się, że jest wręcz odwrotnie.

Mimo że aktorka zarzekała się, iż jej następny mężczyzna będzie starszy, nie potrafi się trzymać swoich postanowień.

Na niedawnej imprezie pokazała się z 26-letnim mężczyzną. Vito Schnabel to młody handlarz sztuką, który… jest znajomym jej córki, Rumer Willis.

– Są z pewnością parą – mówił świadek. – A przynajmniej tak się zachowywali.

&nbsp
Demi Moore ma kolejnego, 26-letniego chłopaka

Demi Moore ma kolejnego, 26-letniego chłopaka

Demi Moore ma kolejnego, 26-letniego chłopaka
foto: © PR Photos

 
16 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

przeciętny, co 2 facet tak wygląda

gość, 08-12-12, 00:57 napisał(a):pachnie to pedofilia. Ohyda i tyle.Ten jej “nowy” jest strasznie brzydki ….. ty w ogole znasz znaczenie slowa ”pedofilia”, skonczona idiotko ? Pedofilia to pociąg seksualny do DZIECI, czy twoim zdanieme 26letni facet jest dzieckiem? Albo ma jakies cechy, ktore sprawiaja, ze mozna go z dzieckiem utożsamiać? Jak mnie wkurza takie gadanie, jak 60letni dziad sie prowadza z 20latka to jest okej, ale jak kobieta ma mlodszego 15lat to juz jest zdzira, debilka itp.

gość, 07-12-12, 19:00 napisał(a):jak stary dziad jest z młodą panną to jest w porządku nawet 65 lat różnicy a jak kobieta ma młodszego faceta to wariatka , ikdiotka i.t.p. ludzie czy my żyjemy w jakimś średniowieczu Zenada. Polska to chory, nietoleralncyjny kraj.Demi wyglada lepiej niz wiekszosc komentujacych i nic nie musi w przeciwienstwie do tej bandy frustratów- to ich boli.Kolejna rzecz, ze ta banda uwierzy w kazda głupią zmyśloną historyjkę i będzie miec pożywkę dla plucia jadem

pachnie to pedofilia. Ohyda i tyle.Ten jej “nowy” jest strasznie brzydki …..

Raczej takie różnice się nie sprawdzają . Częściej sprawdzają się kiedy mężczyzna jest starszy to świadczy ,że jesteśmy poświęcać swoją młodość dla korzyści materialnych.

na starej p..czy mlody ch….j sie cwiczy.

no tym razem mi jej nie bedzie juz zal..

Głupia, stara rura.

czego nie rozumiecie/ ona sobie uzywa z mlodymi chlopaczkami, panowie w jej wieku coz, malo sprawni, przeciez za ashtona nie wyszla, nie chciala byc jego zona tylko miec mlodego jurnego kochanka

A lustro Ona ma…?

Stara, zwariowana baba

jak stary dziad jest z młodą panną to jest w porządku nawet 65 lat różnicy a jak kobieta ma młodszego faceta to wariatka , ikdiotka i.t.p. ludzie czy my żyjemy w jakimś średniowieczu

taki brzydki zigolak?wtf? pewnie to plotki,nawet nie ma ich wspólnych fotek za to sa juz zdjecia z lennym kravitzem a on jest mniej wiecej w jej wieku

A później znów będziemy się nad nią użalać, bo została zdradzona/porzucona etc. Gdy świadomie się popełnia drugi raz ten sam błąd to już się nazywa wolny wybór.

ona ma??? to raczej oni ją mają! ona co najwyżej ma kasę, na którą poleci młodzież, ale i tak nie na długo!a kobita się miota, histeryzuje, bo już wi, że młodość i atrakcyjność minęły i nie pomogą już żadne operacje ani inne zabiegi, i albo się z tym pogodzi,albo od razu niech skacze z mostu,jak się całe życie bazowało na wyglądzie, wzbudzało zachwyty i odbierało pokłony, to teraz trudno się pogodzić, że zostało się z łapką w nocniku, tak to jest, jak jedyną wartością “prawdziw(n)ej kobitki są jej walory fizyczne… mózg obumiera jest się trupem za życia! puste w środku starzejące się kobity to żałosny widok!a pani demi pewnie skończy w psychiatryku z głęboką depresją abo inno chorobo psychiczno

tia..wystarczy, ze Demi z kims porozmawia i juz na pewno jest z tym kims parą..