Wokół reality show z udziałem aktorki Denise Richards było ostatnio głośno z powodu planowanego w nim udziału córek gwiazdy. Ojciec 3-letniej Sam i 2-letniej Loli, aktor Charlie Sheen, wyraził publiczny sprzeciw wobec takiego używania dzieci i pozwał byłą żonę do sądu. Denise sprawę wygrała i praca nad programem jest kontynuowana pełną parą.

W sieci pojawił się opis planowanego reality show. Wszystko wskazuje na to, że będzie to kolejne śmiertelnie nudne podglądanie życia znanej osoby:

„Program będzie ukazywał życie Denise jako samotnej matki, która próbuje pozbierać się po bolesnym rozstaniu i niedawnej stracie swojej ukochanej mamy. Widzowie będą mogli zobaczyć, przez co Denise teraz przechodzi, jej wzloty i upadki na oczach wszystkich\” – czytamy w opisie.

Doprawdy, fascynujące. Tymczasem anonimowe źródło twierdzi, że Charlie Sheen nie zamierza podarować Denise tego programu.

\”Charlie jest naprawdę wściekły. Nie chciał, żeby doszło do realizacji tego projektu. Wiem, że on nie popuści i jeszcze się na niej za to odegra\”.

Ciekawe, co zrobi. Przygotuje własne reality show?