Dieta – cud Mariah Carey

mariah-carey-52-R1 mariah-carey-52-R1

Mariah Carey jest bez wątpienia divą, zatem maniery i zwyczaje miewa wyjątkowe.

Odnosi się to także do odżywania – piosenkarka, która pochwaliła się niedawno zdjęciem odchudzonej figury, zdradziła właśnie sekret diety, która miała doprowadzić do tak drastycznej metamorfozy.

Otóż Carey trzy razy w tygodniu organizuje sobie “fioletowe dni”. W te dni wokalistka jada jedynie… fioletowe produkty.

Śliwki, winogrona, bakłażan. Może jeszcze jagody? Czerwoną kapustę?

Nie ma zbyt wiele produktów w fioletowym kolorze, a te, które sobie przypominamy, to owoce i warzywa. Faktycznie, nietrudno po nich schudnąć:)

Co myślicie o diecie Mariah Carey? Macie jakieś pomysły na podobne warianty kolorowej diety?

Dieta - cud Mariah Carey

Dieta - cud Mariah Carey

Dieta - cud Mariah Carey

 
47 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

może się mylę, ale cień ze zdjęcia na plaży wygląda nieco bardziej “rubasznie” niż pani

a jak dla mnie ewidentnie widać plastykę brzucha. nie oszukujmy się, po blizniakach nie da się tak wyglądać bez interwencji chirurga

Ta dieta chyba nazywa sie odsysanie tłuszczu…

Mariah jest już 42 latką i nie jedna kobieta w jej wieku chciałaby mieć taki brzuch i taką figurę, ale cóż plastyka brzucha i kwas chielurunowy robi swoje:(

schudla bo pizgala po nosie xD

Co za straszna baba!!!

Fioletowe cos wstrzykuja jej w skore i spala tluszcz-to jest fioletowy produkt jej diety.BANKOWO.

winogrona, bakłażan, “Milka”… 😉

gość, 12-01-13, 11:20 napisał(a):hehe dobre, ot tak sobie schudlas 30 kg? bez cwiczen i zdrowego jedzenia? takie bajki to wciskaj komu innemu, chyba ze powaznie chorujesz, to wtedy mozna tyle schudnac bez niczego. Co do diet i cwiczen popieram 1wszy wpis, tylko cwiczenia i zmniejszenie wegli, ciemne pieczywo, ryz, makaron i poleci, no i warzywa 🙂 cóż..jak ja poszłam do nowej pracy, stresującej i absorbującej schudłam kilka kilo. ani nie ćwiczyłam, ani diety nie zmieniłam. co więcej, jak zaczęłam chudnąć, to postanowiłam jeść więcej i b. kalorycznie. a i tak chudłam..Ludzie chudną w takich okolicznościach, że pisanie co mają zrobic, aby zrzucać kilogramy mija się z celem. Ty chyba nie rozumiesz o co chodzi, mowiac o dietach, o cwiczeniach czlowiek ma na mysli ZDROWE chudniecie, poza tym wysilek fizyczny nie musi oznaczac katowania sie na silowni, a uwazasz ze tracenie tylu kg przez stres jest zdrowe? my o dietach a Ty o tym ze schudlas i ze mozna bo zlecialo Ci 30 kg blabla bla, no ale nie kazdy wyobraz to sobie chce wracac zestresowany w pracy w ktorej pewnie nie mialas jak zjesc skoro byla tak absorbujaca..

zapomniała dodać odsysanie tłuszczu

gość, 12-01-13, 10:01 napisał(a):gość, 12-01-13, 08:58 napisał(a):gość, 12-01-13, 01:40 napisał(a):Ciekawe jest ze brzuch jest dużo ciemniejszy niż reszta ciała!Ściema i Photoshop!!Tylko idiota da sie nabrać na takie bzdury!!!mój brzuch tez często jest ciemniejszy bo łatwo łapie słońce i wolniej traci opaleniznę, nic nadzwyczajnegoDokładnie, mam tak samoBo to głupi jakiś lachon z solarium napisał. U mnie normalnie dekolt jest najciemniejszy, bo większość czasu spędzam w pozycji pionowej na słońcu i najczęściej latem jest odsłonięty, jak już się opalam to brzuch świetnie słońce łapie, za to nogi wcale, a jak jeździłam samochodem dużo to lewą rękę miałam zjaraną, a prawą prawie wcale. Dla mnie to jakoś nic dziwnego, że człowiek ma nierównomierną opaleniznę.

hehe dobre, ot tak sobie schudlas 30 kg? bez cwiczen i zdrowego jedzenia? takie bajki to wciskaj komu innemu, chyba ze powaznie chorujesz, to wtedy mozna tyle schudnac bez niczego. Co do diet i cwiczen popieram 1wszy wpis, tylko cwiczenia i zmniejszenie wegli, ciemne pieczywo, ryz, makaron i poleci, no i warzywa 🙂 cóż..jak ja poszłam do nowej pracy, stresującej i absorbującej schudłam kilka kilo. ani nie ćwiczyłam, ani diety nie zmieniłam. co więcej, jak zaczęłam chudnąć, to postanowiłam jeść więcej i b. kalorycznie. a i tak chudłam..Ludzie chudną w takich okolicznościach, że pisanie co mają zrobic, aby zrzucać kilogramy mija się z celem.

gość, 12-01-13, 10:09 napisał(a):gość, 11-01-13, 22:12 napisał(a):gość, 11-01-13, 20:17 napisał(a):gość, 11-01-13, 19:18 napisał(a):gość, 11-01-13, 17:33 napisał(a):Ona juz stosowala ta diete zanim byla w ciazy!!!! A tak wogole, to straszna glupota, intensywny trening i zmniejszona ilosc weglowodanow w diecie! To jedyne co dziala :)gówno prawda nie tylko to i nie na kazdego, schudlam 30gk nie cwiczyłam ani godziny jadłam codziennie weglowodanyhehe dobre, ot tak sobie schudlas 30 kg? bez cwiczen i zdrowego jedzenia? takie bajki to wciskaj komu innemu, chyba ze powaznie chorujesz, to wtedy mozna tyle schudnac bez niczego. Co do diet i cwiczen popieram 1wszy wpis, tylko cwiczenia i zmniejszenie wegli, ciemne pieczywo, ryz, makaron i poleci, no i warzywa :)30 kg to bardzo duzo wiec zakaldam ze musilas byc osoba naprawde otyla. W takiej stuacji gdzie ktos wpieprza 24h/dobe 7 dni w tygodniu i nagle zmieni swoje nawyki zywieniowe na 5 posilkow co 3 h bez podjadania miedzy posilkami i w nocy, slodyczy i slodkich napojow to rzezywiscie moze spokojnie zrzucic 30 kg bez cwiczen. Pytanie ile wazysz/wazylas…na nic nie choruję, ważyłam 80kg a teraz 60kg i do laski od poprzedniego komentarza nie musisz aż tak ewidentnie zazdrościć nie każdy musi się katować 3godz na siłowni dziennie i liściem sałaty na obiad, do dziewczyny powyżej własnie tak schudłam więc da się.80-60=20 czy może się mylę?

🙂

Ona jest mocno stuknieta!

jasne że to dieta dała takie efekty, przecież to ewidentnie widać, że miała robioną plastykę brzucha

gość, 11-01-13, 22:12 napisał(a):gość, 11-01-13, 20:17 napisał(a):gość, 11-01-13, 19:18 napisał(a):gość, 11-01-13, 17:33 napisał(a):Ona juz stosowala ta diete zanim byla w ciazy!!!! A tak wogole, to straszna glupota, intensywny trening i zmniejszona ilosc weglowodanow w diecie! To jedyne co dziala :)gówno prawda nie tylko to i nie na kazdego, schudlam 30gk nie cwiczyłam ani godziny jadłam codziennie weglowodanyhehe dobre, ot tak sobie schudlas 30 kg? bez cwiczen i zdrowego jedzenia? takie bajki to wciskaj komu innemu, chyba ze powaznie chorujesz, to wtedy mozna tyle schudnac bez niczego. Co do diet i cwiczen popieram 1wszy wpis, tylko cwiczenia i zmniejszenie wegli, ciemne pieczywo, ryz, makaron i poleci, no i warzywa :)30 kg to bardzo duzo wiec zakaldam ze musilas byc osoba naprawde otyla. W takiej stuacji gdzie ktos wpieprza 24h/dobe 7 dni w tygodniu i nagle zmieni swoje nawyki zywieniowe na 5 posilkow co 3 h bez podjadania miedzy posilkami i w nocy, slodyczy i slodkich napojow to rzezywiscie moze spokojnie zrzucic 30 kg bez cwiczen. Pytanie ile wazysz/wazylas…na nic nie choruję, ważyłam 80kg a teraz 60kg i do laski od poprzedniego komentarza nie musisz aż tak ewidentnie zazdrościć nie każdy musi się katować 3godz na siłowni dziennie i liściem sałaty na obiad, do dziewczyny powyżej własnie tak schudłam więc da się.

gość, 12-01-13, 08:58 napisał(a):gość, 12-01-13, 01:40 napisał(a):Ciekawe jest ze brzuch jest dużo ciemniejszy niż reszta ciała!Ściema i Photoshop!!Tylko idiota da sie nabrać na takie bzdury!!!mój brzuch tez często jest ciemniejszy bo łatwo łapie słońce i wolniej traci opaleniznę, nic nadzwyczajnegoDokładnie, mam tak samo

gość, 12-01-13, 01:40 napisał(a):Ciekawe jest ze brzuch jest dużo ciemniejszy niż reszta ciała!Ściema i Photoshop!!Tylko idiota da sie nabrać na takie bzdury!!!mój brzuch tez często jest ciemniejszy bo łatwo łapie słońce i wolniej traci opaleniznę, nic nadzwyczajnego

Ciekawe jest ze brzuch jest dużo ciemniejszy niż reszta ciała!Ściema i Photoshop!!Tylko idiota da sie nabrać na takie bzdury!!!

To zdjęcie jest stare po prostu :/

Biała dieta codziennie

gość, 11-01-13, 20:17 napisał(a):gość, 11-01-13, 19:18 napisał(a):gość, 11-01-13, 17:33 napisał(a):Ona juz stosowala ta diete zanim byla w ciazy!!!! A tak wogole, to straszna glupota, intensywny trening i zmniejszona ilosc weglowodanow w diecie! To jedyne co dziala :)gówno prawda nie tylko to i nie na kazdego, schudlam 30gk nie cwiczyłam ani godziny jadłam codziennie weglowodanyhehe dobre, ot tak sobie schudlas 30 kg? bez cwiczen i zdrowego jedzenia? takie bajki to wciskaj komu innemu, chyba ze powaznie chorujesz, to wtedy mozna tyle schudnac bez niczego. Co do diet i cwiczen popieram 1wszy wpis, tylko cwiczenia i zmniejszenie wegli, ciemne pieczywo, ryz, makaron i poleci, no i warzywa :)30 kg to bardzo duzo wiec zakaldam ze musilas byc osoba naprawde otyla. W takiej stuacji gdzie ktos wpieprza 24h/dobe 7 dni w tygodniu i nagle zmieni swoje nawyki zywieniowe na 5 posilkow co 3 h bez podjadania miedzy posilkami i w nocy, slodyczy i slodkich napojow to rzezywiscie moze spokojnie zrzucic 30 kg bez cwiczen. Pytanie ile wazysz/wazylas…

Dokladnie , chociaż jedna ma tu widze olej w głowie , zanim sie wypowie to pomyśli, brawo , cień rozmiar XXL

Ale photo shop wcale nie schudła dalej gruba

Sekretem “figury” Mariah Carey jest zakładanie za ciasnych ubrań. Stosuje tą metodę od zawsze i odkąd pamiętam – spodnie do bólu opięte i krzyczące “zaraz pękniemy!”, naciągnięte wszerz bluzeczki z dekoltem i coś na wierzch, by ewentualnie przykryć wystającą fałdkę. 😉 Ale poważnie, wystarczy przejrzeć zdjęcia z czasów jej kariery i zawsze, ale to zawsze Mariah nosiła ubrania o 2 rozmiary za małe. I żadnej diety po niej nie widzę.

fotka z plaży to ordynarny fotoszop, laska ma na nim brzuch gładki jak stół, to zwyczajnie niemożliwe 🙂

plastyka brzucha. przy jej skłonnościach do tycia, urodzeniu bliźniaków posiadanie takiego brzucha jest wręcz niemozliwe.

Cienia na plaży nie sfotoszopowali 😉

gość, 11-01-13, 19:18 napisał(a):gość, 11-01-13, 17:33 napisał(a):Ona juz stosowala ta diete zanim byla w ciazy!!!! A tak wogole, to straszna glupota, intensywny trening i zmniejszona ilosc weglowodanow w diecie! To jedyne co dziala :)gówno prawda nie tylko to i nie na kazdego, schudlam 30gk nie cwiczyłam ani godziny jadłam codziennie weglowodanyhehe dobre, ot tak sobie schudlas 30 kg? bez cwiczen i zdrowego jedzenia? takie bajki to wciskaj komu innemu, chyba ze powaznie chorujesz, to wtedy mozna tyle schudnac bez niczego. Co do diet i cwiczen popieram 1wszy wpis, tylko cwiczenia i zmniejszenie wegli, ciemne pieczywo, ryz, makaron i poleci, no i warzywa 🙂

Na tym 1 zdj wciąga brzuch

gość, 11-01-13, 19:27 napisał(a):Plastyka brzucha, doskonale widać jej nowy pępek, utworzony przez chirurga!Brzuch po odsysaniu tłuszczu i plastyce.Nie uważacie, że ona upodabnia się do Maryli Rodowicz?

Właśnie byla na zywo w televizji I nie jest tak chuda jak na zdjeciach. To sciema z tym jej chudnieciem!!

Plastyka brzucha, doskonale widać jej nowy pępek, utworzony przez chirurga!

jej dieta to chirurg plastyczny

źle przetłumaczyiście, to różowa dieta, je wtedy m.in grapefruity, które są znane ze swoich właściwości dietetycznych

gość, 11-01-13, 17:33 napisał(a):Ona juz stosowala ta diete zanim byla w ciazy!!!! A tak wogole, to straszna glupota, intensywny trening i zmniejszona ilosc weglowodanow w diecie! To jedyne co dziala :)gówno prawda nie tylko to i nie na kazdego, schudlam 30gk nie cwiczyłam ani godziny jadłam codziennie weglowodany

chirurg plastyczne i tyle w temacie

myślę, że nie należy ona raczej do szczupłych kobiet mimo wszystko, jest potężnie zbudowana i nie wygląda za dobrze, pewnie wpierdala dużo, co jakiś czas się głodzi i tak w kołko

dieta tasiemcowa, bo nic innego by jej nie pomogło

gość, 11-01-13, 17:24 napisał(a):widac ze jest po odsysaniu, a zdjecie ponizej zapewne miala zalozony gorset pooperacyjny i stad tez taki dodatek do ubioru przypadek?nie sadze.To na pewno spisek, zamach albo co. Uwielbiam jak ludzie dorabiają sobie teorie do takich pierdół jak to czemu laska założyła gorset. Psychiatrzy mają na kim zarabiać.

Ona juz stosowala ta diete zanim byla w ciazy!!!! A tak wogole, to straszna glupota, intensywny trening i zmniejszona ilosc weglowodanow w diecie! To jedyne co dziala 🙂

widac ze jest po odsysaniu, a zdjecie ponizej zapewne miala zalozony gorset pooperacyjny i stad tez taki dodatek do ubioru przypadek?nie sadze.

Zwał jak zwał, owoce i warzywa są zdrowe i myślę, że jak ktoś zrobi sobie dzień tylko na tych produktach, to go to raczej nie zabije. Zwykłe odciążenie żołądka, wielkie mi halo, nie trzeba do tego być od razu divą.

straszną ma figurę.

na zdjeciu w kostiumie ewidentnie widac ze miala plastyke brzucha! a mzoe to photoshop.. hmm

tak mam pomysł… Ona jest jebnięta diva