W świecie show-biznesu waga to jeden z najczęstszych tematów. Gwiazdy dążą do perfekcyjnej sylwetki. Katują się ćwiczeniami i dietą, a efekty są czasami porażające.

WTOPA Blake: Mamo jak TY WYGLĄDASZ?!

Te gwiazdy przeszły niesamowitą metamorfozę:

1. Blake Lively
Te gwiazdy EKSTREMALNIE schudły!

Aktorka schudła… aż 27 kg! Długo nie mogła wrócić do wagi sprzed ciąży. Pomógł intensywny trening.

„Okazało się, że nie możesz stracić 27 kg, które przybrałaś podczas ciąży, przewijając Instragram i zastanawiając się, dlaczego nie wyglądasz jak modelki w bikini.[…] 10 miesięcy przyrostu wagi, 14 miesięcy tracenia jej. Czuję się dumna!” – napisała na swoim Instagramie Lively.

2. Khloe Kardashian

Metamorfoza Khloe robi wrażenie. Kardashianka przyznała, że rygorystycznie przestrzegała diety. Odstawiła gazowane napoje i zrezygnowała z nabiału.

Niedługo znów czeka ją walka ze zbędnymi kilogramami – tym razem po urodzeniu dziecka.

3. Anna Powierza
Te gwiazdy EKSTREMALNIE schudły!

W 2014 roku, gdy miała urodzić się córka Powierzy, aktorka przytyła aż 35 kilogramów. Lekarze zdiagnozowali u przyszłej mamy problemy z tarczycą. Po miesiącach walki z nadwagą, Powierza stała się ekspertką od chudnięcia i… wydała własny poradnik.

„Już w przygotowaniu jest mój poradnik na temat wszystkich chorób, które mnie nękały i nękają jeszcze. Mam nadzieję, że pomoże on kobietom w podobnej sytuacji nie zdołować się, nie zostać +30 kg, z depresją, ale coś z tym zrobić, bo naprawdę się da”. – powiedziała w wywiadzie dla agencji Newseria Lifestyle.

4. Mariah Carey
Te gwiazdy EKSTREMALNIE schudły!

Mariah, aby schudnąć i perfekcyjnie wyglądać na scenie, miała dokonać operacji zmniejszenia żołądka. Nadmiar kilogramów przeszkadzał jej w tańcu.

Piosenkarka od zawsze lubiła podkreślać swoje kształty. Czy widać diametralną różnicę?

5. Rob Kardashian
Te gwiazdy EKSTREMALNIE schudły!

Po rozstaniu z Blac Chyną, waga Roba podniosła się do 130 kg.
Z pomocą przyszła jego siostra, Khloe.

Celebrytka zaczęła motywować brata, a ten z dnia na dzień chudnie.

6. Gigi Hadid
Te gwiazdy EKSTREMALNIE schudły!

Modelce od początku kariery zarzucano, że jest za gruba do modelingu. Gigi twierdzi, że przyczyną kilku dodatkowych kilogramów są problemy z tarczycą.

Hadid musi stosować zbilansowaną dietę, aby zachować perfekcyjną wagę.