Obecnie Doda, a może już Dorota Rabczewska (35 l.) kreuje się na przykładną żonę, dobrą córkę, a nawet namawia fanki do chodzenia bez makijażu i walczy z hejtem i nienawiścią.

Doda kończy dziś 35 lat – przypominamy, jak wyglądała na POCZĄTKU kariery

Po śmierci prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza zorganizowała koncert Artyści przeciw nienawiści, który ma się odbyć pod koniec lutego.

Natomiast kilkanaście lat temu nie należała do grzecznych gwiazd. Nie bała się w mediach ostro wypowiedzieć na drażniący ją temat, czy obrazić kogoś publicznie. Na początku lat 2000 znana była z rozbieranych sesji, solarium i przesadnego makijażu.

Magazyn CKM postanowił przypomnieć wszystkie jej okładki:

Zadebiutowała w 2003 roku. Dorota zapozowała w białym kostiumie kąpielowym na czarnym tle. Rok później była już kolejna okładka, na której pokazała czytelnikom środkowy palec.

W 2005 roku pokazała się już bez stanik, zasłaniając biust rękoma. Z kolei ostatnia i chyba najbardziej pikantna pojawiła się w 2006 roku.

TYLKO U NAS: Gwiazdy zdradziły nam swoje plany na Walentynki

Nie odpuściła również sesji w Playboyu. Po raz pierwszy pojawiła się w 2005 roku w rajstopach w panterkę, a 2007 roku odsłoniła już piersi.

Trzeba przyznać, że Dorotka wydoroślała.

Tęsknicie za starą Dodą?