Doda śpiewa w Jaka to melodia (FOTO)

77 77

Rabczewska w towarzystwie swego chłopaka, Błażeja Szychowskiego, zjawiła się wczoraj na nagraniu show Jaka to melodia. Przed kamerami wystąpiła w kusym wdzianku, pokazała nogi i dekolt, ale obeszło się bez nadmiernych sensacji.

Juliusz Braun mógłby tego nie znieść – po aferze, jaką nakręcił mu Nergal, prezes z pewnością jest wyczulony na obyczajowe skandale.

Pojawienie się Dody w telewizji zadało kłam plotkom, jakoby TVP nie chciał za nic w świecie pokazywać tej gwiazdy – takie informacje krążą po sieci od kilku dni.

Może więc jednak Doda nie jest jeszcze na zupełnie spalonej pozycji? Może w następnej edycji The Voice zastąpiłaby swego byłego chłopaka?

Ot, “gdybanie\”. Lepiej zobaczcie zdjęcia.

\"Doda,

\"Doda,

\"Doda,

\"Doda,

\"Doda,

\"Doda,

\"Doda,

\"Doda,

\"Doda,

\"Doda,

 
Beata Maj

Beata Maj - Head of Brand Content Redaktor Naczelna

Cenię gwiazdy, które inspirują i zarażają dobrą energią. Najchętniej piszę o polskich celebrytach - lubię tych, którzy mają do siebie dystans.

156 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

kurwa ryj jak trans…..

Czy któraś/któryś z przesuchał płytę?Nie wiem skąd to tak negatywne nastawienie.Wam Polakom to w 99 % z chęcią spuściłabym głowe w sedesie z masą kału w środku! Wstydzę się, że moi rodacy są takim chłamem! Gdzie Wasza inteligencjam kultura osobista, jakaś osobowość?! No gdzie się pytam? Tylko potraficie narzekać! Aż żal z Wami obcować, patrzeć na Was na ulicy – nic tylko do rowów wsadzić, zakuć w kajdany i jako niewolników traktować – wtedy by się może hołota nauczyła co to znaczy być człowiekiem! Ave

w programie dla starych pryków…

ta to musi wszędzie to dupsko pokazywać

Boże, co to za wieśniara jest! Widać, że ubiera się sama/nie słucha stylistki bo prywatnie na ulicy w tych kaloszotrampkach wygląda jak kloszardzica! Żadne pieniądze nie kupią stylu, gustu i dobrego smaku – żywy przykład – Rabczewska!

gość, 25-10-11, 23:54 napisał(a):MAŁY ZAPASNIK KU…Ahaha

dobrze, że nie osrała pieluchy he he

co ona za pieluchę włożyła na siebie???????????????

kto ja jeszcze chce oglądać?

idz bo wstyd robisz

oj Doduś nie będziesz Ty drugą Lady Gagą, bo daleko Ci do niej!a napewno bardzo chciałabyś nią być.

Bidulka musi się tak upokarzać

pokraka w pampersie

ma taki sam pampers jak moja corka hahaha

nie wiem dlaczego ale wydają mi się oboje strasznie śmieszni :> ona na siłe chce być seksowna a on rozstawia ręce i myśli że straszy klatą 😀

Co to za pagaj???

zalosna jest bleee

mi ta kreacja pampersa przypomina…

recydywista i blachara…

wygląda jak w wielkim pampersie

powiem wam, ze kiedys z wygladu to byla fajna dziewczyna, troche pulchna, z okragla buzia, usmiechnieta, naturalna. teraz zrobila sie z niej prawie taka karykatura jak z pameli anderson, tylko ze pam jest juz po 40tce, a doda to jeszcze wzglednie mloda kobieta. za duzo operacji, “kombinowania” z botoksem, perukami, kolagenem, za duzo odchudzania. lepiej wygladala majac te pare kilo za duzo, pyzata buzie, przerwe miedzy jedynkami i swojskie rysy.

chyba pochlała dzień wcześniej.

pampersiara hahaha 🙂 zallllllllll

na tym zdjęciu gdzie idzie przez korytarz ze swoim przydupasem wygląda jak Szpak

gość, 25-10-11, 18:22 napisał(a):gdzie ona ma lewą nogę na przedostatnim zdjęciu???haha no dobre 😀

on ma jakaś zakazana morde … ona zreszta też

rany tylko nie tooooooooooooo plissssssssssss, tylko nie onaaaaaaa nieee

“DOPÓKI NIE SKORZYSTAŁEM Z INTERNETU,NIE WIEDZIAŁEM,ŻE NA ŚWIECIE JEST TYLU IDIOTÓW” – STANISŁAW LEM

Jakie pieluchy.

okropna jest !! ! nie ma kompleksów a szkoda bo powinna zaszyć się z domu i z niego nie wychodzić dziewczyno rozejrzyj się jest wiele kobiet od Ciebie ładniejszych a Ty boginią nie jesteś!

koszmarnie wygląda

zarost ma pod pacha !

gość, 25-10-11, 15:27 napisał(a):Jak czytam niektóre z komentarzy poniżej, to dochodzę do wniosku, że to właśnie portale tego typu jak Kozaczek generują tych buraków przez których coraz ciężej żyje się w tym kraju. Nie oplujcie się z zazdrości. Ja, na przekór wszystkim, życzę Dodzie jak najlepiej. Wam również, tępe sucze. PEACEszkoda mi Cie człowieku bo sam jesteś najwyraźniej tępy!peace:)

a co to za pielucha ten stroj

zajebista blondyneczka hehe

No, jak występy w ‘jaka to melodia’ mają jej pomóc w odbudowaniu kariery to życzę powodzenia, oby tak dalej.. hehehe xd

gdzie ona ma lewą nogę na przedostatnim zdjęciu???

chyba się kobicinie znowu nieco przytyło!wygląda koszmarnie

kobieta nie jest brzydka tyleże nie mila

obleśna jest

po co mu ta copa na glowie w budynku chyba cieplo

Okropny kostium i niedokładnie wygolone pachy

doda w jaka to melodia? to jakis koszmar! p.s. co ona ma na sobie??

ken i barbie

Program nadawany po południu i roznegliżowana Doda… dlaczego mnie to nie dziwi…? Czy to jeszcze marketing, czy już desperacja?

czy ona wstydu nie ma wszedzie golom dupom swiecic ile mozna

czy ona zawsze musi wygladac jak ku*wa;/

DODA WON Z POLSKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

to JEST CHLOP

w tym białym wygląda jak w pampersie