Doda świeci tyłkiem na koncercie (FOTO)
Show must go on, prawda Doda?
Dorota Rabczewska robi swoje na scenie, choć Nergal wraca do szpitala walcząc o zdrowie, zmagając się ze śmiertelną chorobą.
Piosenkarka w piątek koncertowała w Olsztynie – a tam było jeszcze odważniej, niż na jubileuszowym koncercie “Dwójki\”.
Gwiazda \”świeciła tyłkiem\”, leżała w trumnie… Nie boi się takich nawiązań w obliczu nieszczęścia? Jak widać potrafi oddzielić życie prywatne od zawodowego.

Foto: Bogdan Hrywniak / newspix.pl




gość, 02-11-10, 19:08 napisał(a):gość, 01-11-10, 00:52 napisał(a):Ja bym dodała jeszcze, że Lansowała się przy Majdanie. Ludzie, którzy twierdzą, że że było odwrotnie są chyba totalnymi ignorantami, albo fanami Dody o również “dużyM’ intelekcie co Ona. Jak ją Radek wyciągnął z Baru to był swieżo po mistrzostwach świata na których bronił w fazie grupowej Mecz ze stanami i był to chyba jedyny mecz jaki wtedy wygraliśmy, był cenionym piłkarze, potem robił kariere w Wiśle Kraków, a Ona zabiegała o to by lansować się na jego plecach. Podczas jej pierwszego wystepu w sopocie (gdzie wygrała słowika publiczności) zaangazowała go nawet do występu, bo jak by ktoś nie pamiętał to On wszedł wtedy na scene i zniósł ją ze sceny, to On zrobił z siebie Pajaca w jej teledysku, to On poznał ją z np. Borysewiczemz Lady Pank, to na jego meczu wystawiała silikony do kamery kiedy Wisła grała z Realem, a Dorotka dumnie pozowała na trybunach w oczekiwaniu, że pokarze ją nie tylko pOlska, ale Hiszpańska telewizja, To zero wypromowało się na Radku, teraz to samo robi z Darskim. zgadzam się z przedmówcą!!!
gość, 01-11-10, 00:52 napisał(a):Ja bym dodała jeszcze, że Lansowała się przy Majdanie. Ludzie, którzy twierdzą, że że było odwrotnie są chyba totalnymi ignorantami, albo fanami Dody o również “dużyM’ intelekcie co Ona. Jak ją Radek wyciągnął z Baru to był swieżo po mistrzostwach świata na których bronił w fazie grupowej Mecz ze stanami i był to chyba jedyny mecz jaki wtedy wygraliśmy, był cenionym piłkarze, potem robił kariere w Wiśle Kraków, a Ona zabiegała o to by lansować się na jego plecach. Podczas jej pierwszego wystepu w sopocie (gdzie wygrała słowika publiczności) zaangazowała go nawet do występu, bo jak by ktoś nie pamiętał to On wszedł wtedy na scene i zniósł ją ze sceny, to On zrobił z siebie Pajaca w jej teledysku, to On poznał ją z np. Borysewiczemz Lady Pank, to na jego meczu wystawiała silikony do kamery kiedy Wisła grała z Realem, a Dorotka dumnie pozowała na trybunach w oczekiwaniu, że pokarze ją nie tylko pOlska, ale Hiszpańska telewizja, To zero wypromowało się na Radku, teraz to samo robi z Darskim. I jest to święta racja co napisałaś. Wiele osób twierdzi że ma ona własny styl ale można zauważyć ze jest on dziwnie zależny od towarzystwa w jakim się obraca. Czasy Majdana – różowa blondyna, pseudo markowe ciuszki niczym Victoria Beckham (lans jako polscy beckhamowie), okres Maja Sablewska – chyba nie trzeba dużo opisywać jej ogromnego przeobrażenia, teraz okres Darskiego – koncerty w diabelskim wydaniu, ciężkie czarne stroje rockowe (nawet glany sobie przypominam).
ludzie, a co ona śpiewała wychodząc z tej trumny- “wiec nie martw się, usmiechnij się”?
fankasandry, 31-10-10, 17:16 napisał(a):gość, 31-10-10, 13:17 napisał(a):gość, 31-10-10, 12:11 napisał(a):nie rozumiem jej fenomenu w Polsce ( bo przeciez nie ma szans na kariere miedzynarodowa). Dzieciaki na zachodzie maja bardziej dojrzaly repertuar niz ta Dodzia!!!! Na mnie nie dziala pokazywanie d… i gadanie bzdur. Jej skandale sa niesmaczne a muzyka….. gdzie jej przeboje?????????????A MADONNA CO ROBI <TO SAMO CO ONA i robi to tyle lat i na ludzi to działa ,tu to robi to lepiej niz madonna samo ,a przeboje ma ,ja je lubie ,Zgadza się Madonna była jeszcze bardziej odważna, i robiła gorsze rzeczy i jakoś udało jej się zawojować świat, ludzie to kupiliDlatego Doda idzie jej śladem myśląc że z nią będzie tak samo, i jak na razie ludzie to kupują.Oburzają się to fakt, tak samo jak oburzali się na Madonnę, ale jednak nagrody wszystkie zgarnia i wielbicieli nie brakuje.nie wiem na jakiej planecie zyjesz, ale wez nawet nie porownuj tego czegos do MADONNY
gość, 31-10-10, 23:15 napisał(a):Ona jest inteligentna ? no prosze cie, nie myl pojęc. Zrobiła kariere bo ma niewyprzony ryj . W polsce to była nowość że ktoś tak otwarcie i bez emocji mówi np o seksie i dlatego ludzie się nią zainteresowali, wiedziała co robi biorąc udział w BARZE na polsacie. A w między czasie sztab stylistów wypracował jej wygląd, i to nim jedynie może zachwycić, bo na pewno nie muzyką. Gdyby miała robić kariere w USA nikt by na nią nawet nie spojrzał , bo tam takie dziewuchy dawno im się opatrzyły . Taka prawdazrobila kariere bo umiejetnie wykorzystywala pomysly zagranicznych gwiazd! Nie tworzy wlasnej muzyki nie jest wiec artystka, spiewa covery bo nie potrafi wymyslec nic wlasnego i to samo tyczy sie nie tylko jej muzyki ale i wygladu!
jest sliczna !!!
Skoro nie stać jej na nic lepszego to musi czymś zainteresować.
NIE WIEM NA JAKIEJ PLANECIE ZYJESZ, ALE WEZ NAWET NIE STARAJ SIE POROWNYWAC TEGO CZEGOS DO MADONNY
ona ma charakterystyczny tylek
Jest odważna dlatego że ja bym nigdy nie weszla do trumny.Pochowalam kilka osob z rodziny nie mam odwagi
dobrze że przynajmniej wie że jest BITCH ;Pszkoda że jeszcze nie ON FIRE..byłby spokój
Ja bym dodała jeszcze, że Lansowała się przy Majdanie. Ludzie, którzy twierdzą, że że było odwrotnie są chyba totalnymi ignorantami, albo fanami Dody o również “dużyM’ intelekcie co Ona. Jak ją Radek wyciągnął z Baru to był swieżo po mistrzostwach świata na których bronił w fazie grupowej Mecz ze stanami i był to chyba jedyny mecz jaki wtedy wygraliśmy, był cenionym piłkarze, potem robił kariere w Wiśle Kraków, a Ona zabiegała o to by lansować się na jego plecach. Podczas jej pierwszego wystepu w sopocie (gdzie wygrała słowika publiczności) zaangazowała go nawet do występu, bo jak by ktoś nie pamiętał to On wszedł wtedy na scene i zniósł ją ze sceny, to On zrobił z siebie Pajaca w jej teledysku, to On poznał ją z np. Borysewiczemz Lady Pank, to na jego meczu wystawiała silikony do kamery kiedy Wisła grała z Realem, a Dorotka dumnie pozowała na trybunach w oczekiwaniu, że pokarze ją nie tylko pOlska, ale Hiszpańska telewizja, To zero wypromowało się na Radku, teraz to samo robi z Darskim.
Ona jest inteligentna ? no prosze cie, nie myl pojęc. Zrobiła kariere bo ma niewyprzony ryj . W polsce to była nowość że ktoś tak otwarcie i bez emocji mówi np o seksie i dlatego ludzie się nią zainteresowali, wiedziała co robi biorąc udział w BARZE na polsacie. A w między czasie sztab stylistów wypracował jej wygląd, i to nim jedynie może zachwycić, bo na pewno nie muzyką. Gdyby miała robić kariere w USA nikt by na nią nawet nie spojrzał , bo tam takie dziewuchy dawno im się opatrzyły . Taka prawda
nie znam moze za dobrze “tworczosci” dody, ale jakos sobie nie potrafie wyobrazic jak wyskakuje z trumny do rytmow typu: nie daj sie 🙂
gość31-10-10, 11:39, Ocena: 0 +/- cytujPokaż komentarzcałe szczęście ze doda ma wysokie iloraz inteligencji ,i należy do klubu MENSA ,i sama dobrze wie co do niej należy ,jakby słuchała rad wujków dobra rada ,to w tym kraju by nic nie osiągnęła ,a tak jest mądra i inteligentna i dlatego dzierży palmę pierwszeństwa w polskim szoł biznesie ,tak trzymać wywoływać wściekłość konkurentek z szoł biznesy,,,a MADONNA ,,to co robi ,i ile ma lat
wiecie co, byłam na jej koncercie , oczywiście był to festyn w jednym z mniejszych miasteczek, i powiem wam jedno. ona ma beznadziejne te piosenki . I nie mówie tego złośliwie. Po prostu żadna piosenka nie wpadła mi w ucho . Pomijam fakt że śpiewała dużo coverów . Jak dla mnie ta panna jest 3 razy na NIE
Nie lubię Dody, ale oczywiście z ciekawości poszłam na ten koncert i muszę powiedzieć, że było na co popatrzeć… Wow, na zdjęciach to tak nie wygląda jak na żywo. Zrobiła na mnie wrażenie tym koncertem, naprawdę bawiłam się dobrze 🙂
fajną ma figur, ale ciagle na koncertach jest tak samo ubrana i robi zawsze ta samo
gość, 31-10-10, 18:07 napisał(a):gość, 31-10-10, 17:55 napisał(a): DODA JEST NAJLEPSZA .OD DZIECKA DAWALA CZADU .JEST INTELIGENTNA , PIEKNA I ZGRABNA .‘czadu” to ona daje na sedesie, kiedy sie nazre grochowki, karykatura pompowana silikonemHAHAHAHA MOCNE!!
Ciekawe czy ona pierze ten stroj bo chyba juz od pol roku wystepuje w tym samym a podobno nie zaklada tych samych rzeczy dwa razy!!!
gość, 31-10-10, 17:55 napisał(a): DODA JEST NAJLEPSZA .OD DZIECKA DAWALA CZADU .JEST INTELIGENTNA , PIEKNA I ZGRABNA .‘czadu” to ona daje na sedesie, kiedy sie nazre grochowki, karykatura pompowana silikonem
a nad czym tu się rozwodzic? Doda wie, ze bez gołego tyłka nie istnieje, więc co ma robić? przynajmniej na tej scenie w tych swoich strojach sado-maso z trumnami jest w miarę wiarygodnabardziej do mnie “przemawia” (jesli już) niż kiedy się stroi w szaty rzeczniczki chorych, cierpiących i litrami krew oddaje:-/
DODA JEST NAJLEPSZA .OD DZIECKA DAWALA CZADU .JEST INTELIGENTNA , PIEKNA I ZGRABNA .
gość, 31-10-10, 16:30 napisał(a):Jak dla mnie to szczyt żenady, że Miasto płaci za takie koncerty z naszych podatków. Bo przecież ta laska ponoć mało gra biletowanych koncertów. Większość to chautury na zamówienie supermarketów czy urzedów miasta, którym wydaje się, że zainwestowali w taką “super rozrywkę” dla swoich mieszkańców. Domniemam, że większość dorosłych ludzi nie życzy sobie tej ”artystki” ze swoich podatków. Po drugie wygląda faktycznmie jak z burdelu i potwierdza tylko jej szybki koniec. 100% prawdy.
cholera komentarz mi się źle dodał, a tyle naskrobałam bu
gość, 31-10-10, 13:17 napisał(a):gość, 31-10-10, 12:11 napisał(a):nie rozumiem jej fenomenu w Polsce ( bo przeciez nie ma szans na kariere miedzynarodowa). Dzieciaki na zachodzie maja bardziej dojrzaly repertuar niz ta Dodzia!!!! Na mnie nie dziala pokazywanie d… i gadanie bzdur. Jej skandale sa niesmaczne a muzyka….. gdzie jej przeboje?????????????A MADONNA CO ROBI <TO SAMO CO ONA i robi to tyle lat i na ludzi to działa ,tu to robi to lepiej niz madonna samo ,a przeboje ma ,ja je lubie ,Zgadza się Madonna była jeszcze bardziej odważna, i robiła gorsze rzeczy i jakoś udało jej się zawojować świat, ludzie to kupiliDlatego Doda idzie jej śladem myśląc że z nią będzie tak samo, i jak na razie ludzie to kupują.Oburzają się to fakt, tak samo jak oburzali się na Madonnę, ale jednak nagrody wszystkie zgarnia i wielbicieli nie brakuje.
FAP FAP FAP FAP FAP FAP
ona jednka ma cos z faceta.poszla po tacie. znow to stwierdzam. ksztalt twarzy no i tylek taki niezaspecjalny. eski bardziej….a show. no czym ona moze nas zaskoczyc. jak ta sabina w “mam talent” glosem? no nie bardzo. tylko tylkiem…..
Jak dla mnie to szczyt żenady, że Miasto płaci za takie koncerty z naszych podatków. Bo przecież ta laska ponoć mało gra biletowanych koncertów. Większość to chautury na zamówienie supermarketów czy urzedów miasta, którym wydaje się, że zainwestowali w taką “super rozrywkę” dla swoich mieszkańców. Domniemam, że większość dorosłych ludzi nie życzy sobie tej ”artystki” ze swoich podatków. Po drugie wygląda faktycznmie jak z burdelu i potwierdza tylko jej szybki koniec.
gość, 31-10-10, 15:02 napisał(a):Ona sobą nic nie reprezentuje. Muzyka to sztuka a ona ze sztuką nie ma nic wspólnego. Jej działalność bardziej nadaje się do burdelu. I wcale nie trafia do mnie ta jej nagła przemiana “miłość bliźniego” spotkania z chorymi oczywiście wśród kamer, oddawanie krwi oczywiście wśród kamer, mówienie DO KAMERY jak to jej ciężko. Myślę że jednak choroba to prywatna sprawa a ta opowiada nawet jakieś szpitalne szczegóły z ich życia…piosenkareczka zawsze była jest i będzie głupim chamskim i wulgarnym pustakiemTy natomiast jestes ZAWISTNYM, glupim, chamskim i wulgarnym pustakiem. Napisalas dlugi jak glut z nosa komentarz na jej temat. Musisz byc mega zakompleksiona.
specjalnie ubiera kabaretki by mniejsza widocznosc celulitu byla
gość, 31-10-10, 13:17 napisał(a):gość, 31-10-10, 12:11 napisał(a):nie rozumiem jej fenomenu w Polsce ( bo przeciez nie ma szans na kariere miedzynarodowa). Dzieciaki na zachodzie maja bardziej dojrzaly repertuar niz ta Dodzia!!!! Na mnie nie dziala pokazywanie d… i gadanie bzdur. Jej skandale sa niesmaczne a muzyka….. gdzie jej przeboje?????????????A MADONNA CO ROBI <TO SAMO CO ONA i robi to tyle lat i na ludzi to działa ,tu to robi to lepiej niz madonna samo ,a przeboje ma ,ja je lubie ,porównaj sobie ilość piosenek Madonny a dody(nawet w jej wieku)- zreszta dla mnie porownanie lodziary do Madonny jest dosyć dziwne. O Madonnie można powiedzieć wiele złego ale ona to akurat królową jest i to muzyki a nie tandety jak pewna piosenkareczka. I jeśli można zapytać – o jakich przebojach dody mówisz?
gość, 31-10-10, 15:16 napisał(a):gość, 31-10-10, 15:02 napisał(a):Ona sobą nic nie reprezentuje. Muzyka to sztuka a ona ze sztuką nie ma nic wspólnego. Jej działalność bardziej nadaje się do burdelu. I wcale nie trafia do mnie ta jej nagła przemiana “miłość bliźniego” spotkania z chorymi oczywiście wśród kamer, oddawanie krwi oczywiście wśród kamer, mówienie DO KAMERY jak to jej ciężko. Myślę że jednak choroba to prywatna sprawa a ta opowiada nawet jakieś szpitalne szczegóły z ich życia…piosenkareczka zawsze była jest i będzie głupim chamskim i wulgarnym pustakiemTy natomiast jestes ZAWISTNYM, glupim, chamskim i wulgarnym pustakiem. Napisalas dlugi jak glut z nosa komentarz na jej temat. Musisz byc mega zakompleksiona.zawistna nie jestem:)ani głupia a tym bardziej wulgarna(jak coś piszesz to pisz z głową albo argumenty dawaj dziecko)I uwierz mi że do zakompleksionej dziewczynki z Ciechanowa mi daleko(patrz wypowiedź Wojewódzkiego z którą się zgadzam). Wredna czasem jestem owszem. O piosenkareczce diskopolowej od samego poczatku jej pojawienia sie na scenie mam jedno zdanie którego nie zmieniam bo nie ma ku temu podstaw…
lubie ja,i kibicuje w wygranej z choroba
Nie lubię Dody, ale oczywiście z ciekawości poszłam na ten koncert i muszę powiedzieć, że było na co popatrzeć… Wow, na zdjęciach to tak nie wygląda jak na żywo. Zrobiła na mnie wrażenie tym koncertem, naprawdę bawiłam się dobrze 🙂
całe szczęście ze doda ma wysokie iloraz inteligencji ,i należy do klubu MENSA ,i sama dobrze wie co do niej należy ,jakby słuchała rad wujków dobra rada ,to w tym kraju by nic nie osiągnęła ,a tak jest mądra i inteligentna i dlatego dzierży palmę pierwszeństwa w polskim szoł biznesie ,tak trzymać wywoływać wściekłość konkurentek z szoł biznesy,,,a MADONNA ,,to co robi ,i ile ma lat
juz tyle razy go pokazywala, ze nikogo to nie rusza. jak robisz sobie rozbierane zdjecia na poczatku kariery, to pozniej nie zostaje juz nic do pokazania. nuda, dodziu!!!
gość, 31-10-10, 12:11 napisał(a):nie rozumiem jej fenomenu w Polsce ( bo przeciez nie ma szans na kariere miedzynarodowa). Dzieciaki na zachodzie maja bardziej dojrzaly repertuar niz ta Dodzia!!!! Na mnie nie dziala pokazywanie d… i gadanie bzdur. Jej skandale sa niesmaczne a muzyka….. gdzie jej przeboje?????????????A MADONNA CO ROBI <TO SAMO CO ONA i robi to tyle lat i na ludzi to działa ,tu to robi to lepiej niz madonna samo ,a przeboje ma ,ja je lubie ,
jakie promowanie????cokolwiek Oni by zrobili,w jaka strone by poszli..tabloidy beda o tym pisac i naglasniac bo takie jest ich zadanie!!!Jesli Ich nieszczescie,choroba Nergala-pisanie o niej nie przynosi juz zyskow..to trzeba uderzyc w nastepny slaby punkt jakim jest durne nazywanie “promowanie dzieki chorobie”A Wy?jesli was to tak irytuje to po co tracicie czas na czytanie takich rzeczy???
nie rozumiem jej fenomenu w Polsce ( bo przeciez nie ma szans na kariere miedzynarodowa). Dzieciaki na zachodzie maja bardziej dojrzaly repertuar niz ta Dodzia!!!! Na mnie nie dziala pokazywanie d… i gadanie bzdur. Jej skandale sa niesmaczne a muzyka….. gdzie jej przeboje?????????????
Popieściłbym jej cudowną pupę i nie tylko.
Lubię Dodę. Potrafi śpiewać i udało jej się toprzekuć na sukces. Nie biadoli, nie zrzędzi, niemędzi, że jej kłody rzucają pod nogi – idzienarzód i jej się to udaje. Nawet w obliczu takiej chorobyukochanego, stara się rtzymać, nie zrywakoncertów, mimo że je zaczęła ograniczać. Wielkiebrawa dla niej. Nie akceptuję za bardzo jejdrapieżnego wizerunku, ale jest jedną znielicznych postaci, które z przyjemnościąpoznałbym osobiście (aby sprawdzić ile Dody jest wDorocie i vice versa). Doda, trzymaj się.
Prawdziwy artysta a nawet wykonawca obroni się talentem. Widać u niej to nie działa. Kobieta zrobiła karierę tyłkiem i chamstwem. Wg mnie jest żałosna;/
Wygląd jak z porno – teksty wulgarne=sado-maso !!! To jest sztuka ??? Płaskie i nudne DNO !! Głos z tak zwaną; Manierą !Jakoś trudno uwierzyć w ten smutek ? wszedzie jej pełno ! Wieczna narzeczona !
MNIE TO NIE WZRUSZA,ŻADNA NOWOŚĆ
Ooo…Co Adaś wyzdrowiał ? Że świeci tyłkiem i wyskakuje z trumny ?
Przesada…
Chyba troszkę przesadza z tymi strojami.
strasznie grubo wygląda na pierwszym zdjęciu.
prostytutka na scenie tak to wyglada zamist spiewac drze ryj nic tanca dobrych ukladow czyli tandeta i syf