Doda w połyskującej kreacji z trenem na pokazie (ZDJĘCIA)

dodag-R1 dodag-R1

Doda (34 l.) lubi kreacje, które zwracają uwagę. Mocne kolory, wzory, ciekawe kroje i dodatki to jej specjalność.

Dlaczego Doda zmniejszyła biust? Zdradziła to fanom

Na pokazie nowej kolekcji Patrycji Kujawy również nie zawiodła. Miała na sobie asymetryczną, połyskującą suknię z trenem, która jednocześnie odsłaniała jej nogi. Kreacja miała kolor butelkowej zieleni.

Doda OSZALAŁA na punkcie tych butów! Kupiła sobie aż pięć par!

Dobrała do niej długie kolczyki i małe okulary przeciwsłoneczne, które są ostatnim krzykiem mody.

Doda pokazała, ile waży! Chciała zaprzeczyć, że jest chora?

Jak wam się podoba?

Doda w połyskującej kreacji z trenem na pokazie (ZDJĘCIA)

Doda w połyskującej kreacji z trenem na pokazie (ZDJĘCIA)

Doda w połyskującej kreacji z trenem na pokazie (ZDJĘCIA)

Doda w połyskującej kreacji z trenem na pokazie (ZDJĘCIA)

Doda w połyskującej kreacji z trenem na pokazie (ZDJĘCIA)

     
33 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Cała sztuczna protezy wstawione nowe. włosy sztuczne ach też mi tylko ladna ale ze zdjecia

gość, 05-12-18, 13:36 napisał(a):agresja rodzi agresję i kółko się zamyka: Doda- hejter- hejter hejtera- hejter hejtera hejtera -Doda

gość, 05-12-18, 10:21 napisał(a):Gdyby zdechla, otworzylabym szampana z radosci.ciekawe ile osób mysli tak o tobie – a sądząc po poziomie twojej wypowiedzi może być ich całkiem sporo

45 lat …i lydka krzywa niestety ..szybko się starzeje pomimozabiegow i kasy

Wyglada przepieknie! Piekna suknia

gość, 05-12-18, 15:45 napisał(a):doda wciąga ludzi w swój świat pyskówek, jedni atakują inni bronią ale światek ten sam

Zgnily z niej czlek.

ładan sukienka taka z klasą sam ocencie jak wam się podona dta sukienka

co ona ma z twarza nie tak?

Gdyby zdechla, otworzylabym szampana z radosci.

zacznij jeść kobieto

Wyjatkowo brzydka wewnatrz. Zlo u niej az uszmi sie wylewa. Straszna.

Wygląda pięknie!

Doda wyglada przepieknie, swiatowo!

Fajna stylowka ale te wlosy…. kolor na nie.Lepiej jej w jasnym blondzie

Fajnie wygląda ale wg mnie osoby, które wcześniej zaczynają majstrować przy twarzy wyglądają dużo starzej od osób, które nic nie robią i są w tym samym wieku. Te botoksy jakoś wyostrzają rysy.

Suknia bardzo ładna, ale okularki i tatuaże wszystko psują

strasznie staro wyglada w tych wlosach…szaro i ponuro…wyglada na ponad 40…

Doda wyglada przepieknie, swiatowo!

wielka ściema , na pokazie osobistej krawcowej dody połączonym z imprezą kolegi zespołu doda dostała nagrodę jako najlepsza pomagaczka charytatywna w tym kraju, no błagam. Ludzie nie wierzcie w te tanie manipulacje, na prawdę pomaga Dymna, Ochojska i mnóstwo anonimowych osób i fundacji

Jak zrezygnuje z ostrzykiwania, to jej cała twarz poleci w dół i dopiero wyjdzie na wierzch jej “uroda”. Rozciągają przez kilka lat skóra już nie wróci do swojego poprzedniego stanu, tym bardziej, że ona już jest po trzydziestce, na dodatek ma w genach bardzo szybkie starzenie, wystarczy spojrzeć na jej rodziców.

Ta rockpolowa piesniarka zarzuca ludziom, ze nie rozumieja glebi jej utworu, bo jest ambitny i pelen emocji. Taka Marcelina w piosence ‘Tatko’, bedac duza mlodsza od Dody, potrafila zrobic cudowny kawalek, zarowno pod wzgledem muzyki jak i tekstu. Rabczewska jej moze buty czyscic, bo zwyczajnie nie ma gustu, ani talentu. ‘Artystka’ jak Wisniewski albo Andrzejewicz, dokladnie ta sama polka.

na ostatnim zdjęciu ma taką pozę jakby szykowała się do ataku, oj ten testosteron nie pozwala na pozę polskiej Andżeliny

James Arthur 💟

Wygląda jak gwiazda światowego formatu.

Wygląda pięknie. Okulary zbędne, ale reszta super.

Zgrabna jest. 🙂 Ale ta twarz…nie wygląda dobrze na twarzy. :/

Przestała się ostrzykiwać. W końcu! Gdy przejdzie metamorfozę, a kwasy się wchłoną, w końcu będzie wyglądała jak prawdziwa kobieta. Doda z klasą? Wierzę, że to możliwe!

Jebac prostytutki z tv.

Mialam penisow 85 w sobie,trzech murzynow nawet mnie mnialo,bylo bossssko.

Piękna suknia

Piękna suknia.

Doda ile mialas palek w pochwie kurpiu z Ciechanowa???