W mediach pojawiła się informacja o tym, że Michał Wiśniewski i Dominka Tajner Wiśniewska rozwodzą się.

Michał Wiśniewski złożył pozew o ROZWÓD! Dominika Tajner: Mam złamane serce

Początkowo Dominika Tajner Wiśniewska (39 l.) zamieściła wpis w social mediach, że Michał Wiśniewski złożył pozew rozwodowy (SZCZEGÓŁY). Następnie potwierdziła doniesienia w rozmowie z wp.pl:

Mój mąż złożył pozew rozwodowy. Nie spodziewałam się, że tak to się skończy. To jest dla mnie bardzo trudna sytuacja. Dla każdej znanej osoby zresztą jest to podwójnie trudne. Usunęłam wpis, bo to szalenie trudna sytuacja dla mnie. Zupełnie niespodziewana. Chciałam wszystko jak najdłużej utrzymać w tajemnicy. No ale już teraz nie ma co ukrywać. Jest mi bardzo przykro – powiedziała w rozmowie z WP.pl Tajner Wiśniewska.

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner związek

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner są w związku od 2012 roku. Poznali się w 2009 roku. Ona była menadżerką w hotelu w Wiśle. W wywiadach przyznali, że poznali się podczas turnieju w pokera. Niepozorna relacja zamieniła się w wielką miłość. Dominika przez jakiś czas była menadżerką zespołu Ich Troję, oboje jednak postanowili, że lepiej będzie jeśli zrezygnuje z tej funkcji. Niedawno Dominika przyznawała w wywiadach, że nadal zdarza jej się planować pracę mężowi.

Ich drogi zawodowe się rozeszły i najwyraźniej życiowe również…

Dominika Tajner Wiśniewska zanim poznała Michała, była mężatką po rozwodzie. Z poprzedniego związku wychowuje syna – Maksymiliana.

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski ślub

Ślub Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego odbył się 30 czerwca 2012 roku w bajkowej scenerii. Ceremonia miała miejsce na pomoście nad jeziorem Brzozolasek na Mazurach. Pannę Młodą do ołtarza prowadził ojciec – Apoloniusz Tajner. Świadkiem była Nina Terentiew.

Ślub pary odbył się w obrządku protestanckim.

Dominika Tajner kariera

Dominika wzięła udział w Tańcu z Gwiazdami, jednak szybko odpadła. Wzięła udział również w programie Agent Gwiazdy.

Interesuje się ekstremalnym sportem i podróżami. Przyznała, że ma lęk wysokości, jednak uwielbia wyzwania.

Oprócz tego jest coachem i ma własną firmę. Jest studentką na SWPS w Warszawie – studiuje psychologię kliniczną. Jej marzeniem jest pomagać ludziom uzależnionym, bądź ciężko chorym.

Dominika Tajner ciekawostki

Dominika jest córką Apoloniusza Tajnera, prezesa Polskiego Związku Narciarskiego. Oprócz tego wychowuje syna z poprzedniego związku Maksymiliana. 

Ma 176 cm wzrostu.

Ma tatuaż na ramieniu z imieniem Michał.

Uwielbia wspinaczkę górską.

Gdy poznała Michała była brunetką.

scena z: Dominika Tajner, Michał Wiśniewski, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
akpa20101119_ich_troje_0048
fot. AKPA fot. AKPA
Dominika Tajner, Michał Wiśniewski ślub fot. AKPA