Sinead O’Connor (50 l.) już 10 lat temu przyznała, że cierpi na chorobę afektywną dwubiegunową. Od tego czasu regularnie pojawiają się doniesienia na temat jej złego stanu psychicznego, a nawet prób samobójczych.

Sinead O’Connor zaginęła! Wcześniej… groziła że chce popełnić samobójstwo!

Kilka dni temu opublikowała na swoim Facebooku niepokojące wideo, mówiąc, że robi to dla milionów innych osób, cierpiących tak jak ona. Opowiada przez łzy o swojej samotności. Wideo wygląda jak prośba o pomoc.

Mam nadzieję, że to wideo pomoże innym, bo jestem jedną z milionów osób, które przechodzą przez to samo. (…) Cierpię na trzy choroby psychiczne. Walczę z kamieniami nerkowymi, jestem całkowicie sama. W moim życiu nie ma nikogo oprócz mojego lekarza psychiatry, najwspanialszego człowieka na ziemi, który nazywa mnie swoją bohaterką. Tylko to trzyma mnie teraz przy życiu. Dałam innym tyle miłości przez całe moje życie i nie rozumiem, jak można kogoś tak porzucić.

Fani piosenkarki bardzo się zaniepokoili jej stanem. Z tego względu na jej profilu na Facebooku pojawił się post, prawdopodobnie napisany przez bliską jej osobę.

Piszę to na prośbę Sinead, żeby dać znać wszystkim, którzy ją kochają, że jest bezpieczna i nie ma myśli samobójczych. Jest otoczona miłością i otrzymuje najlepszą opiekę. Prosiła, aby zamieścić ten wpis, wiedząc, że się o nią martwicie. Nie będę odpowiadać na żadne pytania, mam nadzieję, że to zrozumiecie. Oby te słowa pocieszyły tych, którzy byli zaniepokojeni.

Dramatyczne wideo Sinead O'Connor!

Dramatyczne wideo Sinead O'Connor!