Zosia Ślotała bawiła się kiedyś w blogerkę, teraz wraca do blogosfery z dwojoną mocą. Stylistka prowadzi bloga na stronie joy.pl i zapewnia, że jej teksty będą pojawiać się trzy razy w tygodniu. Zosia obiecuje również, że nie pozostawi bez odpowiedzi komentarzy użytkowników.

Zobacz: Zosia Ślotała pokazała zdjęcie z córeczką! Mała Rania rośnie jak na drożdzach

To nie koniec nowości. Ślotała zdobi także nową okładkę magazynu. Co jest ważne? Joy część dochodów przekaże Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

Z najnowszego wydania dowiemy się, że gwiazdka jest w drugiej ciąży, za to szczegóły jej treningu poznamy czytając jej bloga.

Zazwyczaj ćwiczyłam trzy razy w tygodniu w studiu Ewy Chodakowskiej w Warszawie. Wykonuję tam trening obwodowy i cardio, przede wszystkim wzmacniam moje mięśnie. Nie zapominam jednak jak ważne jest także ich rozciąganie. Dlatego dwa razy w tygodniu ćwiczę także jogę. Jest to dość urocze bowiem przyjeżdża do nas Karolina Erdmann z Yoga Beat Studio i ćwiczymy razem z Kamilem, a dookoła biega Rania, która próbuje naśladować różne asany – pisze stylistka.

Zobacz: Niezwykłe powitanie!

Bedziecie czytać jej bloga?

&nbsp
Druga ciąża Zosi Ślotały przy tej informacji to pikuś!

Druga ciąża Zosi Ślotały przy tej informacji to pikuś!

Druga ciąża Zosi Ślotały przy tej informacji to pikuś!