Posiadanie potomstwa wiąże się nie tylko ze słodkimi momentami wspólnych przytulasów i zabaw. To także spory stres i mnóstwo nieprzespanych nocy. Wiedzą już o tym wszystkie mamy – gwiazdy i mamy – celebrytki, których rosnące brzuszki oglądaliśmy na salonach.

WOW! Zosia Ślotała znów zdecydowała się na RADYKALNĄ zmianę fryzury

Wśród szczęśliwych, lecz czasem bardzo zmęczonych mam – gwiazd jest Zosia Ślotała. Stylistka może się pochwalić dwójką słodkich pociech – do starszej córeczki Ranki dołączył niedawno synek.

Teraz mama ma dwa razy więcej szczęścia i pracy. Niestety, ma też mniej czasu na sen. W ostatnim poście Zosia skarży się koleżankom z Instagrama:

Jedno dziecko śpi 12h a drugie 2h… jak to jest możliwe? Serio staram się być konsekwentna przy usypianiu… na jedno działają moje metody a na drugie NIC nie działa. Od 10 miesięcy nie przespałam żadnej nocy! Pomocy! 😴 Jakie macie rady?? Może mi coś podsunięcie nowego 🙈🍼👶🏼 #instamatki #porady #wyspiesieza18lat #jakżyć – prosi Zosia.

Na Instagramie Zosi Ślotały WOJNA o POMPONY!

Z tego, co wiemy, ostatnio sukcesy na polu przesypiania nocy odnosi Anna Lewandowska. W święta trenerka pochwaliła się, że spała całą noc bez pobudek. Może Ania ma patent na śpiące maluchy?

A Wy macie swoje sposoby? Może podpowiecie coś zmęczonej Zosi?