Córka Daniela Craiga, 30-letnia Ella Loudon została sfotografowana na czerwonym dywanie od Dwaynem „The Rockiem” Johnsonem (50 l.), gdy ten dawał jej długiego całusa. Oboje uczestniczyli we wtorkowej premierze filmu „Black Adam” w Wielkiej Brytanii..

Dwayne Johnson na prezydenta USA? Tego chcą ludzie

Dwayne „The Rock” Johnson pojawił się na czerwonym dywanie w krzykliwym garniturze z fioletowego jedwabiu. Gwiazdor zrezygnował z koszuli, a całość uzupełnił lakierkami. Zaś Ella Loudon wybrała na tę okazję czarną sukienkę do ziemi z wycięciami na biodrach. Aktorka uzupełniła look bordowymi szpilkami.

Ella Loudon i Dwayne Johnson

Londyńska premiera „Black Adam”

DC Comics wypuszcza właśnie na rynek nowy HIT. Występuje w nim The Rock, przedstawiający 5000-letniego Egipcjanina, który został uwięziony przez tysiąclecia za złe czyny, których dokonał po otrzymaniu supermocy od bogów. Jednak po uwolnieniu przechodzi na jasną stronę mocy, a może nie? „Black Adam” na pewno stanie się wielkim hitem kinowym i pobije dotychczasowe rekordy. Gwarantowane.

Daniel Craig zdradził dlaczego chodzi do barów dla gejów

Były agent 007 Daniel Craig dzieli Ellę Loudon, swoje najstarsze dziecko, ze swoją byłą żoną Fioną Loudon, z którą był do 1994 roku. Zaś Dwayne Johnson jest żonaty z 37-letnią Lauren Hashian. Razem mają dwie córki Tianę i Jasmine, obie mają 6 lat. Wcześniej związany był z Dany Garcią, z którą ma 21-letnią córkę Simone.