Eveline doskonale wie, jak kompleksowo zadbać o skórę dojrzałą i odpowiedzieć na wszystkie jej potrzeby. Zdając sobie sprawę z tego, że skóra – w zależności o wieku – wymaga innego rodzaju pielęgnacji, marka stara się wychwycić oraz najnowsze dokonania z pogranicza nauki i medycyny. Dzięki temu możemy być pewni, że skuteczność surowców użytych do produkcji każdej kolejnej linii kosmetyków została potwierdzona wieloma badaniami.

Eveline Cosmetics Exclusive Snake

Eveline Cosmetics – www.horex.pl/eveline.html – to marka utożsamiana z wyjątkowo bogatą ofertą kosmetyków do pielęgnacji twarzy oraz ciała. Wśród asortymentu odnajdziemy również kosmetyki do makijażu, które ceni się za wysoką jakość składników oraz trwałość. Rodzima marka kosmetyczna hołduje zasadzie, że to między innymi wiek dyktuje warunki doboru rodzaju pielęgnacji, dlatego w każdej serii odnajdziemy produkty przeznaczone dla poszczególnych grup wiekowych. Właśnie tak powstała seria Eveline Exclusive Snake dla kobiet po 50. roku życia.

Eveline – jad żmii jako przepis na młody wygląd

Eveline Exclusive Snake to wyjątkowa linia kosmetyków, w skład której wchodzą kremy dla kobiet w wieku 50, 60 i 70 lat. Ponadto odnajdziemy w niej maskę-krem pod oczy, która bardzo dobrze radzi sobie z oznakami upływającego czasu. Wszystko za sprawą jadu żmii, na którym bazują kremy-koncentraty Snake. W efekcie seria stała się alternatywą dla zabiegów medycyny estetycznej: regularne stosowanie kosmetyków przyniesie efekty bezinwazyjnego neuroliftingu, czyli naturalnego wydobywania piękna i kompleksowego odmłodzenia.

Eveline Snake – kremy 60+

To właśnie w serii Snake Eveline zamknęło działanie i efekty najbardziej prestiżowych zabiegów chirurgii kosmetycznej i medycyny estetycznej. Wystarczy sięgnąć po kremy, które przeznaczone są do intensywnej pielęgnacji skóry dojrzałej, by przekonać się, jaka siła tkwi w innowacyjnych składnikach aktywnych, ze związkiem imitującym działanie jadu żmii na czele.

Multidziałanie, a więc lifting, odbudowa, regeneracja, nawilżenie i odżywienie, są tym, co można osiągnąć dzięki stosowaniu kremów-koncentratów z linii Snake. Bezinwazyjny neurolifting jest tu słowem-kluczem. Neurolifting twarzy to nic innego, jak użycie wszelkich dostępnych – i naturalnych – metod, które pozwolą wydobyć kobiece piękno i wyraźnie odmłodzić skórę, m.in. niwelując widoczność zmarszczek, modelując owal twarzy, wygładzając i ujędrniając, poprawiając gęstość czy wyrównując koloryt. Zabiegi neuroliftingujące najczęściej wykonywane są w seriach, a podczas nich uwaga skupiona jest na mięśniach twarzy. Dzięki Eveline Exclusive Snake zabiegi możemy zastąpić kremem, który, przy regularnym stosowaniu, przyniesie oczekiwane rezultaty.

Eveline Exclusive Snake – innowacyjne kremy do pielęgnacji skóry dojrzałej

Eveline Exclusive Snake 50+ to luksusowy krem-koncentrat do cery dojrzałej oraz wrażliwej. Intensywnie pielęgnuje i modeluje kontury twarzy, spłyca zmarszczki, skutecznie liftinguje, a także długotrwale nawilża. Inspiracja zabiegami medycyny estetycznej pozwoliła opracować unikalną recepturę w formie kremu, która kompleksowo odmładza skórę dojrzałą.

Innowacja polega na starannym doborze zaawansowanych technologicznie składników aktywnych. Wśród nich na pierwszym miejscu wymienić należy biomimetyczny peptyd SYN®-AKE. Ten neuropeptyd jest niezawodną bronią w walce z upływającym czasem.

Nie od dziś wiadomo, że jad węża jest najbardziej skutecznym remedium na zmarszczki. To właśnie dzięki niemu, tak popularne stały się zabiegi liftingujące i odmładzające bez użycia skalpela. Jego działanie można przyrównać do botoksu, który ma nie tylko niwelować zmarszczki, ale również znacząco poprawić owal twarzy, ujędrniać i wygładzać.

Eveline – idąc tym tropem – w swoich innowacyjnych kremach zawarła neuropeptyd SYN®-AKE, który imituje działanie toksyny znajdującej się w jadzie żmii. To właśnie stanowi o sile kremów wykorzystujących ten składnik, ponieważ niezwykle skutecznie rozkurcza zmarszczki, wygładza je, a jednocześnie wykazuje silne właściwości liftingujące i ujędrniające. Jego działanie zostało zwielokrotnione tetrapeptydem GRAVITY UP™. Połączenie to zaowocowało stworzeniem beziniekcyjnego wypełniacza zmarszczek. Tetrapeptyd GRAVITY UP® odpowiedzialny jest za skuteczne działanie modelujące.

Z kolei bioczynniki wzrostu (EGF) wspomagają odnowę komórkową, przyśpieszają proces naprawczy i regenerację skóry, która z wiekiem traci faktory wzrostu, mające m.in. wpływ na tempo, w jakim regeneruje się naskórek.

Unikalna receptura zawiera również pył diamentowy, który nie tylko optycznie odmładza, ale też rozświetla skórę i przywraca cerze utracony blask, co ma istotne znaczenie w kuracji odmładzającej. Ogromnie ważną rolę odgrywają również molekularny peptyd Argirelina, który świetnie hamuje proces starzenia się skóry, jednocześnie uzupełniając niedobory gęstości skóry. Równie ważne jest nawilżenie, dlatego w kremach Eveline znajduje się kompleks PATCH20, który dba o odpowiedni poziom nawodnienia.

Eveline – pielęgnacja skóry dojrzałej

Eveline Exclusive Snake 60+ to krem koncentrat o działaniu multiliftingującym. Odpowiada na wszystkie pragnienia skóry dojrzałej, które nie ograniczają się wyłącznie do redukcji zmarszczek i działania liftingującego. Skóra kobiet 60+ potrzebuje również odpowiedniej regeneracji: uzupełnienia niedoborów składników odżywczych i nawilżających. Na te potrzeby świetnie odpowiada Eveline, który w kremie dla kobiet dojrzałych zawarł peptyd SYN®-AKE, GRAVITY UP® i pył diamentowy, jednak całość wzbogacił o heptapeptyd PEP-7REPAIR, który w połączeniu z czynnikami wzrostu (EGF i IGF-1) wspomaga regenerację: skóra odzyskuje napięcie, elastyczność, jędrność oraz witalność.

Lukusowy krem 70+ – w porównaniu do 50 i 60+ – na pierwszym miejscu stawia odbudowę skóry. Stąd obok peptydu SYN®-AKE występuje adenozyna, które razem stają do walki z oznakami upływającego czasu. Nawilżający kompleks PATCH20 został natomiast wzbogacony o ceramidy, które odbudowują, wzmacniają i poprawiają strukturę skóry. Witamina E, usprawniając mikrokrążenie, ma duży wpływ na ogólną kondycję skóry i jej koloryt.

Eveline nie zapomina, że to przede wszystkim oczy zdradzają nasz wiek. Właśnie dlatego innowacyjne odkrycia i rewolucyjne składniki aktywne znalazły się w napinająco-wygładzającym kremie-masce pod oczy i na powieki (50 – 70+). Oprócz składników typowych dla tej serii, w kremie do pielęgnacji skóry wokół oczu, znalazł się także iGlow Booster, który świetnie redukuje i zmniejsza widoczność cieni pod oczami, opuchlizny i obrzęków. Radzi sobie zarówno ze zmarszczkami, jak i oznakami stresu i zmęczenia. Dzięki temu nasze spojrzenie zachwyca młodzieńczym blaskiem, a skóra staje się napięta i wyraźnie zregenerowana.

Eveline – kremy jako alternatywa dla zabiegów medycyny estetycznej

Eveline swoją inspirację prestiżowymi zabiegami medycyny estetycznej wykorzystała do komponowania unikalnych receptur, w których najważniejszą rolę odgrywa peptyd naśladujący działanie jadu żmii. Krem, który zastąpi zabieg? Brzmi intrygująco i z pewnością zainteresuje wiele kobiet, które chcą zdecydowanie poprawić kondycję swojej skóry i odmłodzić ją, ale niekoniecznie są gotowe na poddanie się zabiegowi, który w zależności od rodzaju, zawsze jest mniej lub bardziej inwazyjny.

Eveline Cosmetics – bezinwazyjny neurolifting

Choć brzmi to z pewnością dość niewiarygodnie, już po pierwszym użyciu kremów Snake widać różnicę. Podkreślmy, że początkowo są to efekty tylko powierzchowne: optycznie poprawiony jest kontur twarzy, a zmarszczki wygładzone, natomiast przy dłuższym (i regularnym) stosowaniu kosmetyku zauważamy większe zmiany na naszej twarzy, które obejmują również głębsze partie skóry. Cera dojrzała jest o wiele bardziej wymagająca, dlatego kosmetyki łączące starannie dobrane składniki aktywne są konieczne, gdy chcemy o nią odpowiednio zadbać i pielęgnować ją w sposób adekwatny do wieku.

Więcej o marce Eveline Cosmetics przeczytasz tutaj: www.wiadomoscikosmetyczne.pl/artykuly/eveline-stawia-na-ekopielegnacje-i-love-vegan-food,60975

 

Materiał partnera