Dziewczyna Cristiano Ronaldo jest naprawdę szczęściarą. Nie jedna kobieta na widok portugalskiego piłkarza mdleje. Para razem wychowuje czwórkę dzieci. Ronaldo jest ojcem – Cristiano Juniora i bliźniaków Evy i Mateo, które urodziła surogatka. Z kolei Georgina urodziła mu córkę Alanę Martinę ponad 1,5 roku temu.

Cristiano Ronaldo chwali się rodziną – pokazał wszystkie dzieci

Dziewczyna Cristiano Ronaldo wrzuciła słodkie wideo

Georgina często wrzuca wspólne chwile spędzone z narzeczonym i dziećmi na Instagram. Widzimy, że Ronaldo jest bardzo aktywny w wychowaniu dzieci. Dzisiaj narzeczona opublikowała wideo, na którym piłkarz bawi się z córką Alaną. Cristiano odbija o podłogę piłkę, a mała jest tym zachwycona. Po chwili kradnie mu piłkę i ucieka.

Piłka Ligi Mistrzów pozostaje na boisku w domu! Stała się ulubioną zabawką nie tlyko dzieci, ale i niemowląt 😍🐥❤⚽ #love #champions #family # cr7 #juventus @christian ☀️Happy weekend ☀️🌈

– napisała Georgina.

Cristiano Ronaldo oświadczył się Georginie! Planują już ślub

Cristiano oświadczył się Georginie w listopadzie ubiegłego roku. Już od kilku miesięcy mówi się, że para planuje ślub, ale nadal do tego nie doszło. Zagraniczne media pisały, że chcą wziąć ślub we Włoszech w Turynie. Sakramentalne tak chcą powiedzieć sobie w pięknym zabytkowym kościele z XIX wieku, który można zobaczyć w filmie The Italian Job.

Cristiano Ronaldo Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo Georgina Rodriguez
Cristiano Ronaldo