Piotr Woźniak-Starak (39 l.) zginął w tragicznym wypadku na jeziorze Kisajno w nocy z soboty na niedzielę 17/18 sierpnia. Mąż Agnieszki Woźniak-Starak miał 39 lat.

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka – godzina, kościół, gdzie zostanie pochowany

Dzisiaj, 29 sierpnia odbędą się uroczystości pogrzebowe. Żona, rodzice, rodzina i przyjaciele, a także fani wezmą udział w mszy żałobnej w intencji Piotra. Odbędzie się ona w kościele pw. Świętego Józefa Oblubieńca w Konstancinie-Jeziornie pod Warszawą.

Msza rozpocznie się o godzinie 19.00.

Natalia Klimas, była partnerka Piotra Woźniaka-Staraka wspomina o sytuacji na Mazurach

Następnie urna z prochami Piotra zostanie przetransportowana na Mazury. Prochy Piotra Woźniaka-Staraka spoczną w Fuledzie, ukochanym miejscu męża Agnieszki. Uroczystość będzie miała kameralny charakter. Super Express pisze, że część prochów Piotra Woźniaka-Staraka może zostać rozsypana nad jeziorem, z którym graniczy posiadłość rodziny Piotra, niedaleko miejsca, w którym zginął.

Chcielibyśmy cofnąć czas, powiedzieć rzeczy niewypowiedziane, wysłuchać, czego nie zdążył wyrazić, coś dokończyć, coś zamknąć. Los pozostawił jednak niedomknięte drzwi. Piotr przechodząc przez nie, wciąż z nami będzie – tymi słowami rodzina żegnała Piotra kilka dni temu w nekrologu opublikowanym w prasie.

Dziś ukochanego męża pożegnała Agnieszka Woźniak-Starak. Wdowa po Piotrze zamieściła w gazecie łamiący serce nekrolog.

Agnieszka Woźniak-Starak ŻEGNA męża w łamiącym serce nekrologu

scena z: Piotr Woźniak-Starak, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Agnieszka Szulim, Piotr Woźniak-Starak, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Agnieszka Szulim, Piotr Woźniak-Starak, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Piotr Woźniak-Starak, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

scena z: Piotr Woźniak-Starak, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA