Edyta Herbuś pojawiła się w polskiej przestrzeni medialnej w 2005 roku. A wszystko dzięki programowi „Taniec z gwiazdami”. Młoda tancerka uczyła wówczas kroków Jakuba Wesołowskiego oraz Marcina Mroczka. Z gwiazdą „M jak miłość” wytańczyła nawet drugie miejsce w drugim konkursie Tańca Eurowizji. I choć jej kariera zaczęła się od tańca, dziś wiele osób kojarzy ją też z serialowych ról. 43-latka zagrała bowiem w wielu polskich produkcjach, wcielając się przeważnie z drugoplanowe lub epizodyczne postaci. Jednakże media często piszą o niej nie w kontekście zawodowym, a prywatnym.

Marina Łuczenko w najnowszym wywiadzie: „Nie chcieliśmy, żeby Liam wychowywał się jako jedynak”

Edyta Herbuś szczerze o dzieciach swojego partnera

Życie miłosne Edyty Herbuś chętnie jest śledzone przez plotkarskie portale i magazyny. Celebrytka była bowiem w przeszłości związana między innymi z Dawidem Ozdobą, Tomaszem Barańskim czy Mariuszem Trelińskim. Ostatnie 7 lat spędziła jednak przy boku Piotra Bukowieckiego (były partner Doroty Gardias). I wiele wskazuje na to, że para tworzy naprawdę udaną relację.

12-letni syn Kate Hudson jest łudząco podobny do słynnego aktora, „Podobieństwo jest przerażające”

Piotr Bukowiecki jest polskim producentem telewizyjnym. Mężczyzna ma troje dzieci z poprzednich związków. Dziś wychowuje je wspólnie z Edytą. Herbuś zdradziła ostatnio, jak ocenia swoją więź z pociechami ukochanego.

Otwarte serce, bo nie ma recepty jednej na wszystkie sytuacje. To jest po prostu budowanie relacji partnerskiej i tylko wtedy ona może zaistnieć w zdrowych proporcjach, jak rzeczywiście jest wzajemny szacunek, widzenie, słyszenie siebie i umiejętność komunikacji. Ja się tego też uczyłam z doświadczenia, otwarte serce i intuicja, która cię prowadzi, kiedy czujesz tę drugą stronę, ale też uwzględniasz siebie, pozwala wzrastać dwóm stronom. Ja nie mam dzisiaj wątpliwości, że po tych siedmiu latach wiele się nauczyłam, ale też bardzo dużo dałam tym dzieciom i też mam do tego szacunek – powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Akop i Sylwia Szostakowie WRÓCILI DO SIEBIE?! „Chcemy spróbować wszystko naprawić”