Edyta Pazura (31 l.) na skutek ostatnich wydarzeń postanowiła napisać na swoim blogu obszerny wpis na temat hejtu. Przyznała, że nie raz padła jego ofiarą.

Edyta Pazura kończy 31 lat! Zobaczcie, jak się zmieniła (ZDJĘCIA)

Zaczęła od tego, że, gdy wsparła WOŚP, spotkała się z agresywnymi oskarżeniami. Jednak to w 2017 roku przeżyła największy koszmar.

Do Cezarego dzwonią młodzi ludzie, którzy przygotowują katolicką akcję „Różaniec do granic”. To wydarzenie ma upamiętniać 100 Rocznicę Objawień Fatimskich. Jednocześnie ludzie wierzący będą modlić się za Polskę i opiekę Matki Boskiej. Czytam założenia całej akcji z każdej strony i wydaje mi się ona naprawdę potrzebna, dla mnie osoby wierzącej i wychowanej w duchu religii katolickiej.

Edyta Pazura SCHUDŁA – pokazała, ile waży. Czarek Pazura skomentował wygląd żony

Po kilku dniach zaczynają do mnie docierać pierwsze informacje. „Katolicy modlą się o obronę granic przed uchodźcami!!!” „Katolicy modlą się w dzień bitwy pod Lepanto- rzezi muzułmanów z 1453 r.!!! Zapewne świętują swój triumf”. Widzę te wszystkie tytuły i nie mogę uwierzyć w jak straszny i łatwy sposób można okłamywać społeczeństwo i dopisać zupełnie inną historię do konkretnego wydarzenia.

Napisała, co się z nią działo, gdy zaczęła dostawać obraźliwe komentarze.

Chwilę później zaczyna się dla mojej rodziny prawdziwy horror… Jesteśmy wyzywani na każdym portalu społecznościowym. Wyśmiewa nas Saramonowicz, Korwin- Piotrowska czy Jerzy Stuhr. Każdy ich wpis wywołuje lawinę kolejnego hejtu. Ich profile społecznościowe zalewa upadlająca mieszanka wyzwisk w naszą stronę, a my zaczynamy dostawać na skrzynki mailowe groźby ataku czy śmierci…

Nie śpię przez trzy noce, nie mogę jeść i nie jestem w stanie opiekować się własnymi dziećmi. W tydzień chudnę 5 kg, a moje oczy są tak przekrwione, że ledwo widzę co się dzieje dookoła mnie. Tracę kontakt z rzeczywistością, boję się i obmyślam plan co w pierwszej kolejności będziemy musieli sprzedać, aby móc się utrzymać… Myślisz, że żartuję? wyolbrzymiam? panikuję? Nie… Wtedy ten publiczny lincz, był największym koszmarem mojego życia.

Nowa fryzura Edyty Pazury – jest szał! (FOTO)

Edyta też nie do końca zgadza się z akcjami organizowanymi w celu zwalczania hejtu.

Można również robić akcje pod tytułem „hejt- stop”. Jednak umieszczając w nich Panie z plotkarskich programów, jako ambasadorki- orędowniczki dobra w sieci, to jednak lekkie nadużycie. To tak jakbyś oczekiwał miłości od świata, którego nienawidzisz.

Cały wpis przeczytacie TUTAJ.

Edyta Pazura o HEJCIE:  Nie śpię przez trzy noce, nie mogę jeść...

Edyta Pazura o HEJCIE:  Nie śpię przez trzy noce, nie mogę jeść...