Eliza Trybała (28 l.) jest dumną mamą dwóch córeczek. Celebrytka pokazała na Instagramie zdjęcia porównawcze z czasów gdy była w ciąży i trzy miesiące po porodzie. Zdradziła, jak udało się jej tak szybko wrócić do dawnej sylwetki.

Eliza Trybała chwali się POŚLADKAMI podczas wakacji w Egipcie

Eliza Trybała trzy miesiące po ciąży

Eliza Trybała przeszła sporą metamorfozę od czasów, gdy występowała w „Warsaw Shore”. Celebrytka zamieniła imprezowy tryb życia na macierzyństwo i skupiła się na rodzinie i wychowywaniu córek. Eliza nie ukrywa, że ma za sobą kilka zabiegów poprawiających urodę. Trybała lubi o siebie dbać – nie tylko w salonie kosmetycznym, ale również na siłowni.

Eliza Trybała ocenia swój dawny wygląd: „Nie mogę patrzeć na stare zdjęcia”

Elizka dodała na Instagrama porównawcze zdjęcia. Na jednym z nich jest w zaawansowanej ciąży, a na drugim z dumą prezentuje szczupłą sylwetkę zaledwie 3! miesiące po porodzie. Trybała na obu fotkach ma na sobie ten sam czerwony zestaw, składający się z krótkiego topu i dopasowanej, ołówkowej spódnicy.

W ciąży/3 miesiące po urodzeniu. Lubię oglądać swoje metamorfozy – napisała celebrytka.

Fanki w komentarzach przyznały, że celebrytka musiała włożyć sporo pracy w metamorfozę sylwetki. Pojawiły się również komentarze, że Trybała od zawsze była szczupłą osobą i tak szybki powrót do formy po porodzie zawdzięcza dobrym genom. Eliza postanowiła odpowiedzieć na te komentarze.

Celebrytka przyznała, że jej wygląd to nie tylko zasługa genów, ale mobilizacji i systematyczności w treningach. Trybała przeszła również na zdrową dietę i szybko zaczęła zauważać pierwsze efekty.

Moja figura to jest zasługa ciężkiej pracy nad sobą nie tylko genów tak jak to piszecie, bo niestety nawet jak masz dobre geny to po dwóch ciążach w tak krótkim odstępie czasowym zmienia się metabolizm i nie możesz sobie pozwolić na niezdrowy tryb życia – dodała.

Robi wrażenie?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Eliza Trybała pozuje z Trybsonem w prześwitującej MINI: Wyglądasz jak gwiazda Hollywood

Pierwsza ścianka po DŁUUUGIEJ przerwie – Dominika Tajner, Eliza Trybała, Paula Tumala na otwarciu salonu (ZDJĘCIA)

Eliza Trybała w MEGA seksownym stroju kąpielowym. PETARDA – piszą fani