Eliza Trybała, znana z programu Warsaw Shore postanowiła pozbyć się największego kompleksu i zmniejszyła nos. Zrobiła to w programie TVN Życie bez wstydu.

Eliza Trybała Wesołowska o płaczącej córce: Darujcie sobie głupie komentarze

Jej nowy nos mogliśmy już zobaczyć na MTV EMA pre party. Fani jednak zamiast na niego, zwrócili uwagę na ogromne usta Elizki. Uznali, że są za bardzo napompowane.

Elizo, powiedz dlaczego wy wszystkie nie zachowujecie umiaru w powiększaniu ust? naprawdę nie widzisz że każdy teraz się z tego śmieje a na topie jest naturalność i umiar?

Szerszeń ją ukąsił w usta haha masakra!

Usta na pół twarzy.

Eliza odniosła się do tych komentarzy i napisała, że kwasu hialuronowego nie wstrzykiwała już 9 miesięcy, a usta wydają się większe właśnie przez to, że teraz ma mniejszy nos.

Po zmniejszeniu nosa moja usta optycznie wydają się większe. Sama mam wrażenie ze one rosną, ponieważ ostatnio były robione 9 miesięcy temu, wiec kwas powinien juz schodzić… ale nie schodzi i nie zawsze prezentują się tak jak powinny, czasem np. żyją swoim życiem. Posiadam lustro i wszystko widzę, więc zrozumcie, że pisanie o nich caaaaaały czas mi ich nie zmniejszy.

Eliza Trybała pokazała kontrowersyjny tatuaż. Na Instagramie rozpętała się BURZA

Co myślicie o nowym wyglądzie Elizki?

Uwaga ❗Moje opuchniete usta przemawiaja ponownie 👄😂 Ogladaliscie wczorajszy odcinek ze mną ? Po zmniejszeniu nosa moja usta optycznie wydaja się większe. Sama mam wrażenie ze one rosną 🙉😄 poniewaz ostatnio były robione 9 miesięcy temu wiec kwas powinien juz schodzic. . .🙊 ale nie schodzi i nie zawsze prezentują się tak jak powinny, czasem np żyją swoim życiem 😂😂😂🙈 Posiadam lustro i wszystko widze wiec zrozumcie ze pisanie o nich caaaaaaly czas mi ich nie zmniejszy #nuda #zaciętapłyta !! 😉😄 Życzę wszystkim milusinskim 🐩 spokojnego wieczoru 😊 I oczywisciam przesylam soczystego buziaka moimi pontonikami 👄👄👄😂😂 #cmok —————————————————– #makeup : @renatakwiatekmakeup

Post udostępniony przez Eliza Trybała (Wesołowska) (@elizka_trybala)

Eliza Trybała zoperowała sobie nos. Fani jednak zwrócili uwagę na coś innego…

Eliza Trybała zoperowała sobie nos. Fani jednak zwrócili uwagę na coś innego…

Eliza Trybała zoperowała sobie nos. Fani jednak zwrócili uwagę na coś innego…