Eliza z Warsaw Shore pokazała ciążowy brzuch (Facebook)
Eliza Wesołowska, którą pamiętacie może z “ciężkiego” show Ekipa z Warsaw Shore przeszła jakiś czas temu na dobrą stronę mocy.
Zobacz: Eliza z Warsaw Shore szczerze o przygotowaniach do egzaminu
Skończyła z imprezami, odstawiła na bok używki. Kiedy zaszła w pierwszą ciążę, jej życie zmieniło się o 180 stopni.
Teraz córeczka Elizy i Trybsona to już duża dziewczynka. Wkrótce doczeka się rodzeństwa.
Eliza z Warsaw Shore w ciąży
Na razie Wiktoria podsłuchuje maluszka w brzuchu mamy. Eliza pochwaliła się właśnie zdjęciem, na którym widać córkę i maluszka – w brzuchu.
Ciążowy brzuch Elizy jest już naprawdę duży. W końcu to 6. miesiąc.
Zobacz: Nie do wiary! One obie są w ciąży – jedna w piątym, a druga w szóstym miesiącu!
Tymczasem fanki nie mogą się nadziwić, jak celebrytka, której brzuch w ciąży rośnie do naprawdę dużych rozmiarów, tak szybko wróciła do formy po urodzeniu Wiktorii:
Elizka Ty masz bebzon taki wieeelki w ciazy a pozniej chwila moment i chudzinka .. jak Ty to robisz?? – pyta jedna z fanek (pisownia oryginalna).
Pokaże Wam na moim kanale na YouTube, gdy urodze bedziemy razem ćwiczyć i trzymać dietę – zapowiada Eliza (pisownia oryginalna).
Szykuje się nam kolejna fit mama w show-biznesie.


[b]gość, 20-05-16, 20:03 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 20-05-16, 17:56 napisał(a):[/b]Mądra dziewczyna. Ustatkowała się, dwójka dzieci. To jest w życiu ważne.Dzieci nie dodają rozumu. Tepa była tepa bedzie. I nie ustatkowała sie tylko wpadła a to różnica.[/quote]A skad Ty wiesz ze wpadla ????. Materacem bylas idiotko …..
ale on ma plaski okropny leb.
[b]gość, 21-05-16, 18:50 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 20-05-16, 20:03 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 20-05-16, 17:56 napisał(a):[/b]Mądra dziewczyna. Ustatkowała się, dwójka dzieci. To jest w życiu ważne.Dzieci nie dodają rozumu. Tepa była tepa bedzie. I nie ustatkowała sie tylko wpadła a to różnica.[/quote]A skad Ty wiesz ze wpadla ????. Materacem bylas idiotko …..[/quote]A może stąd, że Eliza sama się na ten temat wypowiadała.
[b]gość, 21-05-16, 19:18 napisał(a):[/b]moja kumpela miala taki w 9 mies i to z blizniakami, kobiety nie pascie sie tak bo potem ciezko bedzie wam zrzucic, nie ma jem za dwoje tylko zdrowa dieta i ruch
moja kumpela miala taki w 9 mies i to z blizniakami, kobiety nie pascie sie tak bo potem ciezko bedzie wam zrzucic, nie ma jem za dwoje tylko zdrowa dieta i ruch
Ona to by może o jakimś wykształceniu pomyślała… Nie rozumiem jak można chcieć być takim bezmózgiem
[b]gość, 21-05-16, 00:54 napisał(a):[/b]A kiedy ślubA chuj cie obchodzi kiedy slub. Twoje zycie? wez sie za swoje nudziaro.
A kiedy ślub
jest nowy b ciekawy teledysk joe jonasa Toothbrush
Ona nie będzie miała bliźniaków, ten filmik na yt to był żart na 1 kwietnia ludzie 😀
http://movelikejagger.blox.pl/html
Pustak pustakiem jest nawet w ciąży
Masakra
Nie zapominajcie że ona będzie miała bliźniaki to i brzuch jest odpowiednio duży
[b]gość, 20-05-16, 17:22 napisał(a):[/b]Normalnie szok, Kozaczek zawsze brzuszkował a tutaj tylko brzuch. Beato Maj, czy aby wszystko w porządku?Może autorka nie lubi Elizy i temu “zbrzuchowała”? 😀
Normalnie szok, Kozaczek zawsze brzuszkował a tutaj tylko brzuch. Beato Maj, czy aby wszystko w porządku?
[b]gość, 20-05-16, 16:10 napisał(a):[/b]Fajny brzuszek☺Dokładnie 😊 ważne by dziecko było zdrowe a do figury sprzed ciąży można wrócić poprzez ćwiczenia, dietke😊 wszystkiego dobrego życzę każdej przyszłej mamie ☺
marne te zdjęcia, kiepsko ten Duży brzuch widać
[b]gość, 20-05-16, 17:56 napisał(a):[/b]Mądra dziewczyna. Ustatkowała się, dwójka dzieci. To jest w życiu ważne.Dzieci nie dodają rozumu. Tepa była tepa bedzie. I nie ustatkowała sie tylko wpadła a to różnica.
Fajny brzuszek☺
Ale teraz będzie rozklapiocha
Stop zakłamaniu! Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski apeluje o pomoc Chodzi o ochronę dzieci biskupa z małopolski poczętych in vitro przed śmiercią. Biskup chce zabić swoje dzieci. Ks. Tadeusz ujawnia sprawę. wiadomosci.onet.pl/kraj/zamrozone-dzieci-powinny-urodzic-sie-kto-podejmie-decyzje/mb6gyb?utm_source=fb&utm_medium=fb_detal&utm_campaign=podziel_sie O tym, że to biskup tutaj radiokrakow.pl/rozmowy/ksiadz-tadeusz-isakowicz-zaleski-wszyscy-znani-duchowni-w-polsce-o-tym-wiedza-i-nic/
Mądra dziewczyna. Ustatkowała się, dwójka dzieci. To jest w życiu ważne.