Eliza Trybała (24 l.) i Paweł Trybała to para, która narodziła się dzięki programowi Warsaw Shore. Mają już dwie córeczki.

Eliza z „Warsaw Shore” świętuje pierwsze urodziny córeczki

Eliza zrobiła sobie tatuaż z ich imionami i datą narodzin. Teraz zagościło tam również imię jej męża. Tatuażem pochwaliła się na Instagramie:

Jest i Paweł pod serduszkiem. Zaobrączkowana to tatuaż mogę zrobić.

Nie wszystkim jednak to się spodobało. Jak wiadomo, wiele gwiazd robiło sobie takie tatuaże, a po rozstaniu pojawiał się problem – trzeba było je zakrywać lub usuwać.

Zaobrączkowana to tatuaż mogę zrobić? Nie kumam, że niby co, jak po ślubie to można sobie wydziarać męża imię, bo niby cię nie zostawi i nie będziesz musiała tatuażu usuwać?

Ja mimo wszystko bym nie zrobiła. Nie wiesz, co będzie za parę lat.

Dzieci to dzieci będą na zawsze, tego nie hejtuję, bo jak będę miała swoje to też pewnie sobie zrobię, ale z imieniem męża trochę przeginka, a jeśli coś się wydarzy i się rozstaną to co? Będzie szukała faceta z tym samym imieniem?

 

Eliza odpowiedziała na te komentarze:

Nie rozumiem. Jak się kogoś kocha i chce się spędzić z kimś całe życie + to mój mąż i ojciec moich dzieci . Mam tatuaż całej MOJEJ rodziny, do której należy Paweł, Victoria i Kornelia, więc totalnie nie rozumiem, dlaczego miałabym nie wytatuować również Pawła? A usunięcie? W tych czasach taki tatuaż usuwa się w chwilę!

Internauci OSZALELI na widok ostatniego zdjęcia Elizy Trybały Wesołowskiej

Zaraz pojawiło się wiele fanek, które popierają jej decyzję.

Super tatuaż. Ja też mam wytatuowane imię męża i dzieci. Wiem, że jest i będzie na całe życie.

Wytatuowałam datę poznania ukochanego po… 3 dniach! (On również wytatuował sobie tę datę) A po tygodniu zamieszkaliśmy razem. W tym roku bierzemy ślub i mamy cudowną córeczkę i… niech każdy sobie gada

A wy co myślicie o takim tatuażu?