Ellen DeGeneres i Portia De Rossi u Ophry (FOTO)

1975 1975

Ellen DeGeneres i Portia De Rossi zgodziły się udzielić, po raz pierwszy, wspólnego wywiadu. Chyba nikogo nie zdziwi, kto go przeprowadził. Oczywiście Oprah Winfrey.

To właśnie z nią Ellen zagościła na okładce magazynu O (Ellen i Oprah razem na okładce magazynu O (FOTO)). Gdzie pojawia się DeGeneres, nuda nie zagrzeje długo miejsca i tym razem nie było inaczej.

W wywiadzie DeGeneres przyznała, że bała się, jak ludzie zareagują na to, że jest lesbijką i jak to wpłynie na jej karierę. Razem z żoną zgodziły się na pokazanie fragmentu z ich ślubu, który odbył się w zeszłym roku.

 
33 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

jezu.. ona jest zajebista! kocham jej show! szkoda ze nie ma w polsce ah ten kraj.. a i jego zacofani obywatele….

związek lesbijaski nie polega na odgrywaniu ról(ja bede fecetem a ty kobieta–co za durny, stereotypowy wymysł)zwiazek polega na partnerstwie, duh.co do ubioru, kazdy sie nosi tak jak jest mu wygodnie i tak jak lubi, dziwne zeby ubiearc sukienk na własny slub zwłaszcza ze nigdy nie chodziło sie nawet w spodnicy…ludzie czasem pierd*la takie głupoty ze azz sie scyzoryk w kieszeni rozkłada.pozdro

spoko spoko

venussen, 23-11-09, 00:10 napisał(a):nie znosze lesbijek i homoniewiadomoa ja nie znoszę takich pustych głów jak ty

uwielbiam Ellen 🙂 Oglądam jej show za każdym razem i śmieje się do łez ^^

a ja im zycze jak najlepiej

gość, 23-11-09, 09:11 napisał(a):degener(es)atki i tyle w temacie Oczywiście, to co Ty robisz ze swoim fagasem po dyskotece to Akt Miłosny z samych wielkich liter? Nie jestem lesbijką, ale dobija mnie, jak ludzie oburzają się cudzym szczęściem.

Wojny, morderstwa, przywódcy religijni nawołujący do nienawiści – w porządku. Dwie osoby kochają się, tylko np są tej samej płci – już święte oburzenie.

tego typu sluby ?! jeszcze tego brakowało 🙁 a adopcia dzieci przez takie pary to juz chory pomysł

degener(es)atki i tyle w temacie

Dwie niesamowite, piękne kobiety! Mam nadzieję, że ludzie kiedyś zrozumieją jak ważna jest tolerancja. Tu nie chodzi o afiszowanie się z uczuciami, a o szukanie swojego szczęścia i bycie sobą. Życzę wszystkim i sobie takiego szczęścia.

przyjemnie sie na nie patrzy, widac jak silna jest ta wiez miedzy nimi. sa przeslodkie razem. szkoda, ze w polsce ludzie tak nie podchodza do zwiazkow ludzi jednej plci

nie znosze lesbijek i homoniewiadomo

zygam lesby sa oblesne

Mnie tylko zawsze dziwi w takich związkach, to że jedna kobieta przybiera rolę męską, czyli spodnie, krótkie włosy a druga żeńską, czyli długie włosy i sukienki. Takie bardzo stereotypowe… Czemu jeśli występują jako kobiety to obie nie wezmą ślubu w sukienkach ? Przecież jak geje biorą ślub to obaj występują w garniturach ?

Ellen jest sexy.A do goscia poniżej wcale, że nie, masz mylne pojęcie, w moim związku obie chodzimy w spodniach bo tak lubimy i nie mamy męskich typów urody wręcz odwrotnie cieszymy się dużym powodzeniem u Panów, no cóż ale akurat wolimy siebie

o jezuniu popłakałam się ze śmiechu jak oglądałam jej skecz z dennisem quaidem w starbucksie 🙂 uwielbiam ellen, widać że bardzo kocha swoją żonę a ich ślub był przepiękny

oj, w serialu Ally McBeal to Portia przyciągała moją uwagę najbardziej…

gość, 22-11-09, 15:37 napisał(a):Zazdroszę im. Sama od kilku lat kocham się w mojej najlepszej przyjaciółce, ale moja historia chyba nie będzie miała tak pięknego zakończenia. Wiem, co czujesz. Ja się zakochałam w koleżance z pracy

Portia zajebiście grała w AllyMcBeal!

wielka ……………..DUPA!

Życzę im wiele szczęścia, przesympatyczna para.

One mnie wkurzają .;/

szkoda,ze u nas nie ma takich ludzi!!gratuluje i życzę szczęścia

wspaniałe kobiety, gratuluję i życzę im szczęścia

Zazdroszę im. Sama od kilku lat kocham się w mojej najlepszej przyjaciółce, ale moja historia chyba nie będzie miała tak pięknego zakończenia.

uwielbiam Ellen !

no i super! BRAWO!:)

piekni ellen jest super zycze szczescia wraz z zona:**: 😀

Ellen jest boska! Jej szalone pomysły zrobiły więcej dla akceptacji gejów i lesbijek niż nadęte kampanie społeczne. Szkoda, że w Polsce gwiazdy nie mają tyle odwagi i dystansu do siebie.

:)))))))))))))

Świetna z nich para i widać, że bardzo się kochają!

uwielbiam ellen!!! świetna jest!