Ellen DeGeneres od 2003 roku prowadziła swój talk-show „The Ellen DeGeneres Show”, który swego czasu bił rekordy popularności, a zapraszanego do niego były największe sławy. Prowadząca poinformowała, że 19 sezon będzie tym ostatnim.

Ellen DeGeneres ROZWODZI SIĘ z żoną – nie mogły wytrzymać ze sobą podczas pandemii?

Koniec show Ellen DeGeneres

Ellen DeGeneres ostatnio mierzyła się z licznymi oskarżeniami mobbing.

Dosłownie przypomina dwie różne osoby. Jedna jest okropna, żądna władzy i nieustannie wrzeszczy na wszystkich za wszystko, co może pójść nie tak z produkcją. Drugą osobą Ellen jest ta przezabawna, miła i oddana kobieta, która jest nieustraszoną orędowniczką społeczności LGBTQ – tłumaczył jeden z pracowników w „The Sun”.

Zarzucano kierownikom i ważnym członkom personelu molestowanie seksualne. Po tych wydarzeniach bardzo spadła oglądalność show i reputacja Ellen.

Pracownicy Ellen Degeneres zdradzają kolejne SZOKUJĄCE kulisy pracy: „Ma dwie twarze”

Jako osoba kreatywna potrzebuję nowych wyzwań. Chociaż nasze show jest wspaniałe i zabawne, to dla mnie nie stanowi już wyzwania – powiedziała w rozmowie z Hollywood Reporter.

Ellen DeGeneres ratuje swoją reputację. Dopiero teraz przeprowadziła rozmowę ze współpracownikami

Chciała je zakończyć już po 16 sezonie, ale stacja NBC zaproponowała lepsze warunki. Teraz jednak 19 sezon ma być ostatnim i zejdzie z anteny w 2022 roku. Jej decyzja nie była związana z oskarżeniami pracowników.

Ellen Degeneres fot. Backgrid USA / Forum

The Ellen Degeneres Show fot. Backgrid UK / Forum

Ellen Degeneres fot. Capital pictures / Forum