Ellen Pompeo pokazała swoją córeczkę [VIDEO]

m89 m89

Ellen Pompeo potrafi chronić swoją prywatność. Najpierw przez długi czas nie zdradzała, że jest w ciąży, potem nie podawała do publicznej wiadomości, że już urodziła, a teraz nie chciała pokazać żadnego zdjęcia swojej córeczki.

Stella Luna Pompeo Ivery przyszła na świat 15 września. Nie zadebiutowała jednak na łamach jakiegokolwiek pisma, choć z pewnością pojawiła się niejedna taka propozycje.

Aktorka razem z mężem, Chrisem Iveyem, nie zgodzili się na żadną sesję zdjęciową. Chcieli jak najdłużej chronić swoją pociechę.

Przyszedł jednak czas na pokazanie pierwszego zdjęcia dziewczynki. Gdzie mogłaby być ku temu lepsza okazja niż show Ellen Degeneres?

\"\"

 
23 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

sliczny bobas

urocze dzieciątko : )

bobas jak to bobas, slodki

jaki ufolud fajny:d

KAZDA MAMULKA CIESZY SIE ZE SWOJEGO DZIDZIULKA!

fajne bobo:p

dzieciaczek jest przeslodki:)

cudeńko 🙂

Słodka i śmieszna ta mała ; ]

ukradła mi pomysł na imię dla dziecka 😛

moja corcia tez z 15 wrzesnia

lepiej wyglądacie od niej,że ją oceniacie????????? alexz

O matko, co za brzydactwa.

rodzice nie są za ładni wiec dziecko też nie będzie

troszke brzydka 🙁

nie ładni!

ten mąz obrzydliwy!!!

ŚLICZNY BOBAS I PODOBNA DO OJCA ALE ZOBACZYMY JAK DOROŚNIE,MUSI BYĆ PODOBNA DO MAMUSI BO JĄ UWIELBIAM ELLEN JEST ŚWIETNA,ŚWIETNA Z NIEJ AKTORKA…..CIEKAWIE CZY POJAWI SIĘ W CHIRURGACH…!?;)

paskudna! fee

pyzata jak mamusia 🙂

sliczna!!!

Pierwszaaaaaaaaaaa 🙂 Słodziaki 🙂

uwielbiam ją w Chirurgach!!