Emma Stone znowu jest blondynką
Rudowłosa piękność Emma Stone wróciła do swojego naturalnego koloru włosów, chociaż zapierała się, że przefarbowanie włosów na ciemne było jedną z najlepszych decyzji w jej życiu. Kiedy była blondynką, obsadzano ją w roli nastolatek i cheerleaderek.
– Nie doceniano mnie jako blondynki – powiedziała dziennikarzom. Tydzień po zmianie koloru włosów dostała pierwszą poważną rolę w filmie.
Teraz postawiła na naturalność.
– Mój naturalny kolor włosów to blond. Spojrzałam w lustro i powiedziałam: O mój Boże, znowu ja! To było tak dawno temu!
Naturalny kolor włosów zaczyna być modny w Hollywood. Lindsay Lohan wróciła do swojego koloru, a ostatnio również Rihanna znowu stała się brunetką.
Wolicie aktorkę w ciemnych włosach czy jasnych?
Po pierwsze nie piszcie o niej a po drugie ten skurwysyn Garfield na nią nie zasługuje.
Zdecydowanie Rudy! Emma Stone jest jedna z moich ulubionych aktorek, ktore bardzo cenie i podziwiam. Za wyglad jak i za gre aktorska. Moim zdaniem “rudowlosa” Emma.. To byla ta aktorka, ktora tak bardzo sie mi spodobala. Jak to mowia.. ”Bycie blond to nie blad”, ale czy w tej kwestii tez tak jest? Nie sadze. Emma.. Prosze wroc do rudego koloru.. W sumie.. Blond, rude, brazowe czy nawet siwe.. To bez znaczenia. Uwielbiam ja w koncu przede wszystkim za gre aktorska a nie za to jaki ma kolor wlosow czy jak sie ubiera.Pozdrawiam! 😉
w ciemnych jej zdecydowanie lepiej.
gość, 04-04-12, 23:24 napisał(a):pewnie chłopak jej kazał…właśnie to samo pomyślałem kutas głupi…
Ciemne rude. Powinna mieć takie.
w rudym jej lepiej. Pewnie facet kazal sie jej przefarbowac 😉
Rudy nawadał jej wyrazistości , w blondzie wygląda trochę nijako
pewnie chłopak jej kazał…
ona jest śliczna
Może i modny, ale to już i tak nie to samo 😉 Nawet Lilo nie odzyska tej swojej dawnej świeżości… Szkoda mi tej dziewczyny
gość, 04-04-12, 18:50 napisał(a):Specyficzny typ urody. Jednak z wiekiem będzie brzydła. W rudych bardziej zapamiętywanano to fakt że w rudych bedzie lepiej zapamietywana a w blond wyglada jak nastolatka ale mi sie podoba w rudych i blond;pp
ależ oczywiście, że lepiej w blond!
Specyficzny typ urody. Jednak z wiekiem będzie brzydła. W rudych bardziej zapamiętywana
Lepiej jest jej w rudych, wygląda pięknie. Blond do niej nie pasuje moim zdaniem 🙂
Lepiej jej było w tych rudych. Ale może to do jakiejś roli.