Eva Longoria – piękna czy zmęczona? (FOTO)
Tym razem zachwycają się nią media, a szydzą z niej internauci.
Eva Longoria (39 l.) pojawiła się ostatnio na salonach. Jej figura w białej sukience z baskinką robiła oszałamiające wrażenie. Przypominamy, przez ostatni rok aktorka przytyła kilka kilogramów i zdążyła je zrzucić. Zaokrąglił się jej brzuszek, więc media od razu podejrzewały ją o ciążę. Eva cierpliwie tłumaczyła, że jej nowe kształty to efekt chipsów, a nie braku antykoncepcji. Jakby nie było, Longoria szybko wzięła się za siebie i wróciła już do dawnej figury.
Wracając na salony – internauci wytykają gwieździe, że… prezentowała się, jakby była zmęczona. Może to tylko “zły makijaż był” tak, jak u Małgorzaty Sochy?
A Wy jak oceniacie jej make-up?





powiem wam, że też coś mi tu nie leży… ale nie potrafię sprecyzować o co chodzi. Może fryzura? Może rzeczywiście makijaż? Noo nie wiem..
slicznie wyglada
Za dużo wypelniaczy ….niestety
Akurat w show biznesie 39 lat to nie taka znowu młodość:)
E ta, ciemna opalenizna na ciemnej karnacji plus jasne usta to zawsze taki efekt …
pięknościa bym jej nie nazwała, jednak z cała pewnością ma spory urok w sobie i budzi sympatię, kobieta ma prawie 40 , przyjrzyjcie się sobie w tym wieku:)
Pewnie, że zmęczona. A na tym zdjęciu zamiast butów emu pasowałyby jej eobuwie. com.pl/maciejka-01586-29-00-1-rudy.html
Dla mnie zawsze wyglada pieknie. Chcialabym choc w polowie tak wygladac jak ona:)
on ma juz troche lat, kilka zmarszcczek bez przesady, jakby bylo idealnie to by sie czepiali ze botox, co za swiat
Piękna jest, co wy chceicie
eva to typ urody jesieni i stad w bialym kolorze wygldac moze na zmeczoną. po prostu nietwarzowy odcien sobie wybrala.
po prostu mloda już nie jest
Durni internauci..
Ładna ale ma brzydki makijaż, za mocny i te jasne usta, fuj!
dziwny świat kobita nie może być zmęczona…i niby kto się z tego śmieje? jak na 39 lat wygląda dobrze
kocham filigranowe kobiety. są urocze.
A to już ev longoria nie może byc zmęczona? Czy to cyborg jest, czy kobieta?
ktoś naprawdę uważa, że ona jest gruba?
śliczna 🙂
Oj-nie dla niej taka sukienka!!
Niby ładna, ale biję od niej taką mega sztucznością. Wygląda jak dobrze zakonserwowana dojrzała kobieta
[b]gość, 24-08-14, 17:24 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 24-08-14, 16:03 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 24-08-14, 15:10 napisał(a):[/b]Moim zdaniem się spociła a że się starzeje to swoją drogą. Ale uwielbiam ją! Zawsze taka pięknie uśmiechnięta i nawet w dresie wygląda super. Nie organizuje skandali i nie robi wokół siebie żałosnego zamieszania. Jest rewelacyjna.no tak…..w wieku 39 lat , to juz starość , że ho ho! Nic , tylko ubrac worek pokutnu i czekac na smierć! Ty w jej wieku pewnie bedziesz starą babą z laską .[/quote]Przykro mi, że jesteś w podobnym wieku jak ona (jak mniemam) i masz z górki. Wygłosiłam swoją opinię BO MOGĘ a jak ci się nie podoba to masz problem.[/quote]zgadzam się. poza tym nikt nie napisał, że ona jest stara, tylko że się starzeje, a to jest różnica. skoro słowo “starzeje” nasuwa ci skojarzenia typu “worek pokutny” i “śmierć”, to faktycznie masz problem…
asymetryczne cycki 🙂
[b]gość, 24-08-14, 18:29 napisał(a):[/b]asymetryczne cycki :)i się cieszy kretyn…
[b]gość, 24-08-14, 17:11 napisał(a):[/b]O ja jakies takie nienaturalne włosy i jeszcze strasznie brzydka i gruba jestprzynajmiej ładniejsza i chudsza od honoratki
Piękna jak zawsze 🙂
Ale jestescie pojebani
Ale jest beznadziejna
Komentarze pod tym newsem to intelektualny Mount Everest i wyzyny dobrego smaku
[b]gość, 24-08-14, 16:03 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 24-08-14, 15:10 napisał(a):[/b]Moim zdaniem się spociła a że się starzeje to swoją drogą. Ale uwielbiam ją! Zawsze taka pięknie uśmiechnięta i nawet w dresie wygląda super. Nie organizuje skandali i nie robi wokół siebie żałosnego zamieszania. Jest rewelacyjna.no tak…..w wieku 39 lat , to juz starość , że ho ho! Nic , tylko ubrac worek pokutnu i czekac na smierć! Ty w jej wieku pewnie bedziesz starą babą z laską .[/quote]Przykro mi, że jesteś w podobnym wieku jak ona (jak mniemam) i masz z górki. Wygłosiłam swoją opinię BO MOGĘ a jak ci się nie podoba to masz problem.
O ja jakies takie nienaturalne włosy i jeszcze strasznie brzydka i gruba jest
O kurwa
Kobieta ma prawie 40 lat. Wyglada ślicznie- wiadomo, nie przeszła ciązy jednak nie jedna bezdzietna w tym wieku wygląda z 10lat starzej od niej
W czym ona właściwie grala poza GnW?
Ona grala w reklamie karmy dla kotow w gnw
POZDRO 300 ELO MELO 320
Nie rozumiem jej fenonemu
zupełnie nie rozumiem tego artykułu i komentarzy… chciałabym wypoczęta wyglądać tak jak ona “zmęczona”…
Z tamponem w dupie bedzie wygladala rewelacyjnie a jak jeszcze gacie na głowe załozey to bedzie hit
Wyglada rewelacyjnie! Lepiej patrzcie na siebie
Gdyby sobie wsadzila w dupe tampon bylaby ladna
[b]gość, 24-08-14, 15:10 napisał(a):[/b]Moim zdaniem się spociła a że się starzeje to swoją drogą. Ale uwielbiam ją! Zawsze taka pięknie uśmiechnięta i nawet w dresie wygląda super. Nie organizuje skandali i nie robi wokół siebie żałosnego zamieszania. Jest rewelacyjna.[/quotno tak…..w wieku 39 lat , to juz starość , że ho ho! Nic , tylko ubrac worek pokutnu i czekac na smierć! Ty w jej wieku pewnie bedziesz starą babą z laską .
Nienawidze tej fryzury! Kazda w niej zle wyglada!
[b]gość, 24-08-14, 14:41 napisał(a):[/b]Fryzura nietwarzowa i tyleOj tak
Moim zdaniem się spociła a że się starzeje to swoją drogą. Ale uwielbiam ją! Zawsze taka pięknie uśmiechnięta i nawet w dresie wygląda super. Nie organizuje skandali i nie robi wokół siebie żałosnego zamieszania. Jest rewelacyjna.
Jak zawsze piękna !
tak to z pewnością makijaż, szczególnie że ZAWSZE ma identyczny
Fryzura nietwarzowa i tyle
ale się czepiają, a może była zmęczona, niewyspana, jest tylko człowiekiem, jak kazdy z nas, niemniej jednak jest bardzo ładna i ma swietny makijaż
ona ma 39 lat wiecnie mozna sie spodziewac ze zawsze bedzie świeża , piekna i oszalamiajacs