Tegoroczne wakacje były dla Mariny Łuczenko-Szczęsnej (30 l.) bardzo udane. Najpierw piosenkarka wypoczywała na Mykonos, potem spędzała rodzinny czas na wybrzeżu Francji. W końcu mogła się nacieszyć obecnością męża, Wojtka Szczęsnego.

Tymczasem w niedzielę Marina wzbudziła sporo emocji swoim nowym zdjęciem, które wrzuciła na Instagram pod hasztagiem SundayVibes. Niedzielne „wajbsy” to w przypadku gwiazdy efektowna stylówka, delikatny, letni makijaż i… buty, które wywołały lawinę komentarzy.

Podobnie jak Sara Boruc, tak i Marina postawiła w tym sezonie na klapki, które według niektórych jej fanek są wprost okropne. Dlaczego? Chodzi o szeroką, kwadratową podeszwę przy palcach. Niektórzy twierdzą, że wygląda ona bardzo niezgrabnie.

Jedni mówią, że te buty są TRAGICZNE, inni, że to HIT tego LATA – Sara Boruc lansuje nowy trend

Ale nawet kwadratowy czubek nie zniechęcił fanek Mariny do pisania komplementów. Zwłaszcza, że niedzielna stylizacja gwiazdy była minimalistyczna i urocza:

Cudo, nawet w tych brzydkich butach wygladasz zniewalajaco😂😂

Kurde a kiedyś matka miała takie buty podobne i dawno temu wywaliła bo były już niemodne a to jednak wszystko wraca! 🙄 🤔 trzeba wszystko trzymać 😁 – piszą fanki Mariny w komentarzach pod jej zdjęciem.

Ulubione BUTY księżnej Meghan są na wyprzedaży! Internautki oszalały na ich punkcie – wiemy, ile kosztują

A Wy przekonałyście się do takich butów? Kupiłybyście sobie klapeczki z kwadratowymi czubkami?

scena z: Marina Łuczenko-Szczęsna, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Marina Łuczenko-Szczęsna, SK:, , fot. AKPA/AKPA

scena z: Marina Łuczenko-Szczęsna, SK:, , fot. AKPA/AKPA