Meghan Markle jest ogromną fanką butów. Księżna wielokrotnie pokazywała się w butach od Sarah Flint. Teraz trwa tam wyprzedaż – Internautki rzuciły się na ulubione buty księżnej Sussexu.

Meghan Markle ulubione buty

Meghan stawia na klasyczne, ponadczasowe kroje. Jej styl jest minimalistyczny i pełen elegancji. Księżna lubi jednak ubierać się zgodnie z trendami. Chętnie wybiera neutralne kolory takie jak czerń, biel, beże czy szarości. Do jej urody najbardziej pasuje granat i ciemna, oliwkowa zieleń.

Stylistka ŚCIĄGNĘŁA pomysł projektantki, która stworzyła suknię ślubną Meghan Markle

Księżna uwielbia chodzić w szpilkach. Przekonaliśmy się o tym, gdy Meghan była w ciąży. Nawet mając już duży brzuszek żona księżna Harry’ego nie rezygnowała z obcasów. Jedną z jej ulubionych par, które nosiła wielokrotnie jest klasyczny model od Sarah Flint, teraz kosztuje około 1139zł. Księżna miała je na sobie w styczniu 2018 roku, a później w kwietniu 2019 roku. Modny model w panterkę znika z półek.

Księżna Meghan cierpi na wstydliwą dolegliwość po ciąży. Próbuje to teraz ukryć

Model – Natalie – to płaskie balerinki, które księżna wybrała na oficjalne wyjście z księciem Harrym, podczas Invictus Games we wrześniu 2017 roku. Buty bardzo szybko się wyprzedają, są dostępne w cenie ok. 925 zł! Księżna miała je w kolorze brązowym.

Skusicie się?

źródło: www.sarahflint.com

REUTERS/Tom Jacobs

Forum, Backgrid USA