Skiba migdali się z 26 lat młodszą żoną na ściance. Karolina zaskoczyła obcisłą kreacją
Dziś, 23 maja, wystartował drugi dzień pełen muzycznych emocji i niezapomnianych występów podczas Polsat Hit Festiwal. Na sopockiej scenie i czerwonym dywanie pojawiło się wiele znanych twarzy, jednak szczególną uwagę fotoreporterów przyciągnął Krzysztof Skiba, który pojawił się u boku swojej żony.
Krzysztof Skiba nie był jednak na festiwalu wyłącznie w towarzystwie ukochanej. Artysta przyjechał do Sopotu również wraz z zespołem Big Cyc, który miał zaplanowany koncert na scenie Opery Leśnej.
Krzysztof Skiba doskonale wie, jak przyciągnąć uwagę mediów. Lider zespołu Big Cyc postanowił również zapozować na ściance razem ze swoją 26 lat młodszą ukochaną. Para od razu wzbudziła ogromne zainteresowanie fotoreporterów i nie ukrywała łączącego ich uczucia. Nie brakowało czułych gestów, uśmiechów czy pocałunków, a zakochani chętnie pozowali do zdjęć.
Tego wieczoru Krzysztof Skiba postawił na swój charakterystyczny styl. Artysta pojawił się w czarnej stylizacji, którą dopełniły spodnie, marynarka oraz t-shirt z nadrukiem zespołu Big Cyc. Całość uzupełnił czapką i trampkami, dzięki czemu prezentował się swobodnie, ale z pazurem.
Karolina Skiba natomiast postawiła na ultrakobiecą i niezwykle zmysłową stylizację. Ukochana muzyka pojawiła się w dopasowanej sukience midi w odcieniu krwistej czerwieni, która od razu przyciągała spojrzenia. Kreacja wyróżniała się marszczonym krojem oraz efektowną falbaną u dołu. Uwagę zwracał również odważny dekolt, który nie pozostawił zbyt wiele wyobraźni. Cały look dopełniły czarne szpilki, torebka i biżuteria.
Przypomnijmy, że Krzysztof Skiba i jego żona Karolina poznali się kilka lat temu, a ich relacja od początku wzbudzała duże zainteresowanie mediów, głównie ze względu na sporą różnicę wieku. Mimo licznych komentarzy para nie ukrywała swojego uczucia i chętnie pokazywała się razem publicznie. W sierpniu 2023 roku zakochani wzięli ślub, a niedawno na początku 2026 roku odnowili przysięgę małżeńską na Malediwach.