Gemma Arterton na premierze Książę Persji (FOTO)
Od momentu pojawienia się jako dziewczyna Bonda Gemma Arterton robi wielką karierę.
Niedawno widywaliśmy ją na czerwonym dywanie podczas premier Starcia Tytanów, teraz na ekranach pojawił się film na podstawie popularnej gry, Książę Persji: Piaski czasu.
Arterton błyszczała zdecydowanie najjaśniej:
Gemma Arterton i Jake Gyllenhaal
Gemma Arterton
Gemma Arterton
Gemma Arterton
Kerry Katona
Ben Kingsley i Daniela Lavender
Gemma Arterton i Jake Gyllenhaal
Paloma Faith
Gemma- posągowa piękność.
Śliczna jest.
ależ alabastrowa cera,jak ksieżniczka persji
Gemma grała w filmie dziewczyny z st.trinian super film polecam
gość, 11-05-10, 19:23 napisał(a):Najjaśniej błyszczy Jake!! :PWłaśnie, ona przy nim blednie.. 😉
Gemma ma odstające uszy poza tym urody nie mozna jej odmówic
Niezbyt ładna.
gość, 11-05-10, 15:35 napisał(a):dlaczego u nas w Polszy nie promuje się takich utalentowanych piękności?? Tylko Rutowicz, Doda i Cichopek… nie no z tą rutowicz to przegiąłeś cichopek z dodą to chociaż coś tam osiągnęły ale rutowicz??
żaaaallowa ! X – D
Najjaśniej błyszczy Jake!! 😛
natala474, 11-05-10, 15:25 napisał(a):wielka gwiazda? pierwszy raz widzę tego paszczura 🙂 no to nie ma się czym chwialić jak jej nie znasz
młoda dziewczyna o starej twarzy
Bez wyrazu, mnie się nie podoba
gość, 11-05-10, 15:33 napisał(a):oo, Paloma na salonach : Phaha xD o tym samym pomyślałam xD
nie znam jej
słaba aktorka.. w Bondzie zagrała epizod, a Starciu Tytanów była beznadziejna i nudna… w ogóle film był slaby- niestety:/
ładna sukienka 🙂
uwielbiam Jake’a :))
Jaki Jake Gyllenhaal jest przystojny- masakra jak się wyrobił
oo, Paloma na salonach : P
Jake wyprzystojniał 😉 bez tej brody wydląda świetnie. a Gemma pięknie 🙂
dlaczego u nas w Polszy nie promuje się takich utalentowanych piękności?? Tylko Rutowicz, Doda i Cichopek…
Paloma najlepsza, Dżejk może się schować
Fajną ma sukienkę.
Lubie Gyllenhaala i Palome xD
a ja lubie jake’a 😀
wielka gwiazda? pierwszy raz widzę tego paszczura 🙂
A tam jakaś Gemma, Jaaaaakeeeeee XD
Jake :> Paloma – boskie włosy 😉
gość, 11-05-10, 10:51 napisał(a):gość, 11-05-10, 10:28 napisał(a):Co tam Arterton, nawet jeśli piękna.Gyllenhaal – to jest kwestia której należy poświęcić całą swoją uwagę :PDokładnie, on zdecydowanie ma to “coś” :))o tak :D:D:Dracja…
Jako Tamina wygląda cudownie:)
uwielbiam Palomę. posłuchajcie sobie jej muzyki. moja ulubiona!no i Gyllenhaal. ;D
TANIE ŁADNE I MARKOWE !!! TYLKO Z MOJEJ SZAFY !!Okazyjne licytacje na allegro znajdź użytkownika:8sweethoney8 i sprawdź może znajdziesz coś dla siebie ?? to zajmie tylko chwilkę 😉
gość, 11-05-10, 10:28 napisał(a):Co tam Arterton, nawet jeśli piękna.Gyllenhaal – to jest kwestia której należy poświęcić całą swoją uwagę :PDokładnie, on zdecydowanie ma to “coś” :))
Ta Paloma Faith była chyba niedawno w DDTVN. Nie wiem kim ona jest ale wydawało mi się że promowała jakąś płytę. To było pare miesięcy temu.
Fajnie że robi karierę, bo zasługuje na uwagę.
Ma strasznie spaprana korekcję uszu… ale ogólnie ładna.
paloma rulezzzz!!!!!
Co tam Arterton, nawet jeśli piękna.Gyllenhaal – to jest kwestia której należy poświęcić całą swoją uwagę 😛
brzydka twarz.