George Michael przedawkował heroinę? Był od niej uzależniony!

1-76-R1 1-76-R1

Tragiczna śmierć Georga Michaela, który zmarł w wieku 53 lat, zadziwiła wiele osób.

Zobacz też: George Michael został znaleziony martwy przez swego partnera

Choć jeszcze nie są znane dokładne wyniki sekcji zwłok, to najnowsze informacje udowadniają, że muzyk mógł umrzeć przez uzależnienie od narkotyków.

Według brytyjskich gazet m.in. z informacji podanych przez The Telegraph wynika, że autor Last Christmas kilkukrotnie przedawkował środki psychoaktywne.

Według źródła z otoczenia artysty:

Był uzależniony od heroiny. Kilka razy trafił na oddział ratunkowy.

Ponadto Andros Georgiou, czyli kuzyn wokalisty, stwierdził, że:

Nasze najgorsze obawy stały się faktem.

Jego żona miała już jakiś czas temu zdradzić, że Michael nadużywał alkoholu oraz narkotyków. W jednym z wywiadów wyznała, że:

George był jak kot, który ma 9 żyć. Kilka razy już myślałam, że nie przeżyje.

Zobacz też: NAJBARDZIEJ UZALEŻNIAJĄCE SUBSTANCJE NA ŚWIECIE!

Niestety w ostatnich miesiącach piosenkarz wyglądał coraz gorzej.

Udowadniają to zdjęcia podane przez The Sun. Dziennikarze tej gazety twierdzili, że gwiazdor był “wymęczony i otępiały”.

Czyżby rzeczywiście było “coś na rzeczy”?

   
31 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Prosze o szacunek dla zmarlego Georga Michaela.To bylo jego zycie i zyl jak lubial.l nikomi krzywdy nie zrobil.A czy sobie , to nie wiemy. Troche chyba tu zazdrosci w tych kometarzach.Wiec niech spoczywa w spokoju.

nie dość że gej,to jeszcze narkoman – co tym slawnym tak odwala że sami sie zabijają

Jego głos był lekiem na zło tego świata….

A ja myslalam,ze heroinisci sa wychudzeni.

[b]gość, 27-12-16, 22:07 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 27-12-16, 14:35 napisał(a):[/b]Bogaczom się nudzi bo mają wszytko i dlatego im odpierdziela. Wpadają w nałogi z nudów.Otóż to. Rozumiem jeszcze jak biedota się załamie. Ktoś kto ma tyle ile on miał powinien być wdzięczny losowi, a nie zaczynać ćpać.[/quote]Powiedzieli co wiedzieli, czyli niewiele…

Wszyscy bogaci i majetni myslą, ze jak maja kase to wszystkie lekarstwa mogą sobie kupic i zaplacic za uzdrowienie!, a to głupota bo zdrowia nie kupisz GM!!!i sie przejechał na tamten świat!, bo pieniądz to nie wszystko!!!!!! prawda!!!!!!!

[b]gość, 27-12-16, 14:35 napisał(a):[/b]Bogaczom się nudzi bo mają wszytko i dlatego im odpierdziela. Wpadają w nałogi z nudów.[/quoteTy całe swoje życie nie bedziesz tyle pracował co on, więc nie mów o nudzie…manna z nieba mu nie spadła zapracować na to ciężka praca i napewno mu się nie nudzilo…ciekawe z jakiego powodu cpaja Ci co nie mają kasy? Dlatego że jej nie maja czy dlatego że nie mają czasu? 😁 rozumu to za grosz nie masz..

zaden heroinista.. to plotka by przestano mowic ze mial aids i to go zabilo

Ja wiem czy to takie szokujące informacje? Większość sie pewnie tego spodziewała.

Widzę, że ktoś tu ma w rodzinie zapijaczonego ćpuna i dlatego tak próbuje ich bronić.

[b]gość, 27-12-16, 14:35 napisał(a):[/b]Bogaczom się nudzi bo mają wszytko i dlatego im odpierdziela. Wpadają w nałogi z nudów.Otóż to. Rozumiem jeszcze jak biedota się załamie. Ktoś kto ma tyle ile on miał powinien być wdzięczny losowi, a nie zaczynać ćpać.

[b]gość, 27-12-16, 18:09 napisał(a):[/b]Gieje tylko sie wala i ćpająZapewne nie znasz ani jednego, ale najwięcej o nich wiesz.

[b]gość, 27-12-16, 18:00 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 27-12-16, 15:00 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 27-12-16, 14:35 napisał(a):[/b]Bogaczom się nudzi bo mają wszytko i dlatego im odpierdziela. Wpadają w nałogi z nudów.Glupia jesteś jak but. Mój wujek w tym roku umarł na to samo, tez przedawkowal heroine i nie byl bogaczem. Byl nieszczesliwym, samotnym czlowiekiem, zmagal sie z depresja i nie widzial sensu zycia. Mimo, ze ciotka uratowala go kilkakrotnie od smierci, on do niej lgnal. Ludzie robia takie rzeczy, bo sa slabi, nie jest im dobrze ze soba, sa pogubieni i samotni. To kwestia psychiki.A George byl bardzo wrazliwym, dobrym czlowiekiem, tylko bardzo pogubionym. Oby teraz bylo mu lepiej.[/quote]dobra dobra to nie przypadek, że tylu znanych ludzi ćpa. w dupskach się od dobrobytu przewraca i to jest fakt.[/quote]Tak,Ale przypadkiem jeszcze więcej nieznanych również cpa, a im od czego w dupach się poprzewracało ? Od tego ze sa nie znani? Zeby kogoś oceniać trzeba go najpierw poznac baranie, życie jeszcze Cię tego nie nauczylo?

za dużo miał w dupie. trzeba być pierd.. żeby szukać sobie niestworzonych problemów na siłę i zacząć ćpać. za dużo miał i nic go nie cieszyło.

to prawda geje są ciągle na haju

Alez ten jego facet jest przystojny.

[b]gość, 27-12-16, 18:00 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 27-12-16, 15:00 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 27-12-16, 14:35 napisał(a):[/b]Bogaczom się nudzi bo mają wszytko i dlatego im odpierdziela. Wpadają w nałogi z nudów.Glupia jesteś jak but. Mój wujek w tym roku umarł na to samo, tez przedawkowal heroine i nie byl bogaczem. Byl nieszczesliwym, samotnym czlowiekiem, zmagal sie z depresja i nie widzial sensu zycia. Mimo, ze ciotka uratowala go kilkakrotnie od smierci, on do niej lgnal. Ludzie robia takie rzeczy, bo sa slabi, nie jest im dobrze ze soba, sa pogubieni i samotni. To kwestia psychiki.A George byl bardzo wrazliwym, dobrym czlowiekiem, tylko bardzo pogubionym. Oby teraz bylo mu lepiej.[/quote]dobra dobra to nie przypadek, że tylu znanych ludzi ćpa. w dupskach się od dobrobytu przewraca i to jest fakt.[/quote]idąc tropem twojej wątpliwej logiki, jak wytłumaczysz zapijanie się i ćpanie przez tzw “niziny”? też im odwala od nadmiaru kasy?klasyczna gadka plebsu o przewracaniu się w dupach od dobrobytu jest tylko wynikiem wąskich horyzontów i tego, że nic nie wie się o życiu. Odwiedź kiedyś jakąś dzielnice prawdziwej biedy to się przekonasz, ilu znajdziesz tam trzeźwych

Gieje tylko sie wala i ćpają

[b]gość, 27-12-16, 15:00 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 27-12-16, 14:35 napisał(a):[/b]Bogaczom się nudzi bo mają wszytko i dlatego im odpierdziela. Wpadają w nałogi z nudów.Glupia jesteś jak but. Mój wujek w tym roku umarł na to samo, tez przedawkowal heroine i nie byl bogaczem. Byl nieszczesliwym, samotnym czlowiekiem, zmagal sie z depresja i nie widzial sensu zycia. Mimo, ze ciotka uratowala go kilkakrotnie od smierci, on do niej lgnal. Ludzie robia takie rzeczy, bo sa slabi, nie jest im dobrze ze soba, sa pogubieni i samotni. To kwestia psychiki.A George byl bardzo wrazliwym, dobrym czlowiekiem, tylko bardzo pogubionym. Oby teraz bylo mu lepiej.[/quote]dobra dobra to nie przypadek, że tylu znanych ludzi ćpa. w dupskach się od dobrobytu przewraca i to jest fakt.

[b]gość, 27-12-16, 15:49 napisał(a):[/b]Niech ktoś ukryje Sir Elton John gdzieś gdzie go smierć nie znajdzie!wez prosze cie. On nie ma nawet polowy takiego talentu jak George

Wspaniały głos. Utalentowany i przystojny facet. Szybko żył i szybko zmarł. Prawda jest jednak taka, że każdy musi kiedyś umrzeć

Rod Steward, Elton John, Tina, Sting, Phil Collins

[b]gość, 27-12-16, 15:12 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 27-12-16, 14:59 napisał(a):[/b]Ze starej ekipy to chyba jeszcze tylko Madonna została. Wszyscy poumierali :(Jeszcze Sandra z lat 80tych u nadal koncertuje, ale niestety od 20 lat chleje i jest wyniszczona :([/quote]Madonna i sandra majasie tak do Michaela,jak on sam do np.Davida Bowiego. To nie ta liga.

[b]gość, 27-12-16, 14:59 napisał(a):[/b]Ze starej ekipy to chyba jeszcze tylko Madonna została. Wszyscy poumierali :(Jeszcze Sandra z lat 80tych u nadal koncertuje, ale niestety od 20 lat chleje i jest wyniszczona 🙁

Niech ktoś ukryje Sir Elton John gdzieś gdzie go smierć nie znajdzie!

Phil Collins ❤

[b]gość, 27-12-16, 14:35 napisał(a):[/b]Bogaczom się nudzi bo mają wszytko i dlatego im odpierdziela. Wpadają w nałogi z nudów.Glupia jesteś jak but. Mój wujek w tym roku umarł na to samo, tez przedawkowal heroine i nie byl bogaczem. Byl nieszczesliwym, samotnym czlowiekiem, zmagal sie z depresja i nie widzial sensu zycia. Mimo, ze ciotka uratowala go kilkakrotnie od smierci, on do niej lgnal. Ludzie robia takie rzeczy, bo sa slabi, nie jest im dobrze ze soba, sa pogubieni i samotni. To kwestia psychiki.A George byl bardzo wrazliwym, dobrym czlowiekiem, tylko bardzo pogubionym. Oby teraz bylo mu lepiej.

Ze starej ekipy to chyba jeszcze tylko Madonna została. Wszyscy poumierali 🙁

Zapomnialyscie o Tinie Turner.ale ona ze wzgl na wiek to juz smiercia zagrozona

Bogaczom się nudzi bo mają wszytko i dlatego im odpierdziela. Wpadają w nałogi z nudów.

Pięknie śpiewał.