Choć od niespodziewanej śmierci Georga Michaela (†53 l.) minął już prawie miesiąc, to nadal nie było pogrzebu.

Zobacz też: George Michael został zamordowany?! Dlaczego nie było jeszcze pogrzebu?

To spowodowało falę spekulacji na temat przyczyn jego zgonu. Pierwsze doniesienia mówiły o problemach zdrowotnych, a oliwy do ognia dolały Tweety z konta partnera artysty.

Ukochany muzyka miał w nich twierdzić, że Michael pragnął od dawna popełnić samobójstwo. Choć sam mężczyzna stwierdził, że „ktoś włamał się na jego konto”, to ziarno niepewności zostało zasiane.

Więcej światła na temat śmierci wokalisty ujawnił jego kuzyn Andros Georgiou, który na antenie BBC poddał w wątpliwość informacje o rzekomym „odebraniu sobie życia”:

Jego ulubionym narkotykiem była kokaina. Myślę, że przedawkował coś, co zmieszał z antydepresantami i innymi narkotykami oraz alkoholem. Myślę, że serce po prostu przestało mu bić.

I dalej:

Wydaje mi się, że mógł mieć myśli samobójcze, bo stan jego zdrowia nie był dobry. Nie wierzę jednak, że popełnił samobójstwo.

Mężczyzna dodatkowo stwierdził, że najważniejsze teraz jest to, kto podał muzykowi narkotyki. Jak informują zachodnie portale, wyniki sekcji zwłok mamy poznać w lutym.

Zobacz też: PIERWSZY RAZ Z NARKOTYKAMI

Dopiero wtedy dowiemy się, czy przypuszczenia Androsa okażą się słuszne.

George Michael PRZEDAWKOWAŁ narkotyki?!

George Michael PRZEDAWKOWAŁ narkotyki?!

George Michael PRZEDAWKOWAŁ narkotyki?!