Gerard Pique dziękuje Polakom na Facebooku (FOTO)

196-gerard-pique-1a-R1 196-gerard-pique-1a-R1

Koniec EURO 2012 w naszym kraju zbliża się wielkimi krokami. Z Polski wyjeżdżają kolejne drużyny, którym nie powiodło się w meczach ćwierćfinałowych.

Przed nami jeszcze tylko trzy mecze: dwa półfinałowe i wielki finał!

Drużyna Hiszpanii po zwycięskim meczu z Francją również wylatuje z Polski – udają się do Doniecka, gdzie w dniu jutrzejszym zagrają mecz półfinałowy z Portugalią.

Gerard Pique w imieniu swoim i drużyny postanowił na swoim Facebooku w miły sposób podziękować Polakom za gościnę – zrobił to w języku polskim!

Czuliśmy się z Wami świetnie. Szczególne podziękowania dla Zbigniewa Walczaka i reszty przyjaciół z Gniewina za gościnność i serdeczność, jaką nas obdarzyli. Żegnajcie – napisał po polsku na swoim profilu Pique. (Dla niedowiarków – profil piłkarza tutaj.)

Miło z jego strony, prawda?

A przy okazji: Komu kibicujecie podczas jutrzejszego meczu – Hiszpanii czy Portugalii?

Gerard Pique dziękuje Polakom na Facebooku (FOTO)
Screen: Facebook/Gerard Pique

Gerard Pique dziękuje Polakom na Facebooku (FOTO)
Fot. © Fame/Flynet

 
59 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

niemcy dostaną teraz w dupę od włoch, i finał hiszpania włochy, i włochy wygrają.

E ram koniecznie Niemcy.

hiszpania niech wygra .. znowu 🙂

me gusta hahahahaha 😀

wygraja nasi czyli Niemcy, trzymam za nich kciuki

gość, 26-06-12, 19:31 napisał(a):o jejku, jejku ! zaraz sie posikam z podniety !manager, czy inny specjalista od pr doradzil, zeby ktos napisal tekst z podziekowaniami po polsu, ktos wstawil i tyle czym tu sie tak jarac? normalna polityka marketingowa on pewnie nawet nie wie, ze ma konto na facebooku, bo ma kogos, kto sie tym zajmuje nie polityka tylko strategia marketingowa jeśli już. A po drugie mozxe nie zawsze on osobiście wstawia na fb ale musi o tym wiedzieć.Miło z jego strony, że tak napisał.

Może niekoniecznie kibicuję, ale to Hiszpania wejdzie do finału, razem z Niemcami, rzecz jasna.

gość, 26-06-12, 20:44 napisał(a):gość, 26-06-12, 18:43 napisał(a):gość, 26-06-12, 17:22 napisał(a):gość, 26-06-12, 16:26 napisał(a):fajnie, ze tacy ludzie potrafia byc normalni i symatyczny, a nie zblazowani jak zonki angoli. Ten drobny gest daje do myslenia i cieszy“zblazowana żonka angola” już dawno zdementowała tę plotkę na twitterze, więc nie bądź bydłem, które podąża za grupą i dowiedz się nieco więcej, zanim zaczniesz oceniać.sluchaj no madralo, sr4m juz takimi ”sumieniami” narodu jak Ty. Zebys wiedziala ze wiem, iz ”zdementowala” swoja wypowiedz, jednak lubie myslacy wiedza, ze to nic nie zmienia. Wiesz ilu ludzi przeczytalo jej poprzednie wypociny? i pewnie nie zdajesz sobie sprawy, ze ludzie nie sa tak naiwni, zeby sadzic, ze zdementowala to z wlasnej checi. Zdementowala to bo ”tak wypadalo”, a tego co powiedziala wczesniej i co przeczytali inni nie da sie wymazac. Ludzie pomysleli ”ocho, palnela i probuje sie wybielic, ale i tak wszyscy wiedza co mysli”Jesli tak powiedziała to znaczy, że tak myśli i ma do tego prawo. Nie kazdemu przereklamowany Kraków z ludxmi tak niskich lotow jak ty, musi się podobać. Więc przestań się rzucać jak pchła po gaciach przytępawa Krakusko. a ty kto? adwokat? czego sie rzucasz? nie pomyslalas o tym, ze ty tez dla kogos jestes osoba niskich lotow? wdajesz sie w dyskusje, ktorych nikt z Toba nawet nie chce prowadzic i jeszcze osmielasz sie kogos przy tym obrazac. Ja sie rzucam? A ty to przepraszam bradzo co soba reprezentujesz? smiac mi sie chce z takich ludzi jak ty

Miły gest, że zrobił to właśnie w naszym języku…

Oby Portugalia wygrała!

HISZPANIA WYGRA EURO!

Portugalia! 🙂

Ja nie widze tego wpisu na jego fb…

Oczywiście,że Portugalii,mimo,że bez Postigi to i wierzę,że wygrają .

Ładnie z jego strony 😉

Piękny jest .

guapoooo az szkoda go dla Shakiry

gość, 26-06-12, 18:43 napisał(a):gość, 26-06-12, 17:22 napisał(a):gość, 26-06-12, 16:26 napisał(a):fajnie, ze tacy ludzie potrafia byc normalni i symatyczny, a nie zblazowani jak zonki angoli. Ten drobny gest daje do myslenia i cieszy“zblazowana żonka angola” już dawno zdementowała tę plotkę na twitterze, więc nie bądź bydłem, które podąża za grupą i dowiedz się nieco więcej, zanim zaczniesz oceniać.sluchaj no madralo, sr4m juz takimi ”sumieniami” narodu jak Ty. Zebys wiedziala ze wiem, iz ”zdementowala” swoja wypowiedz, jednak lubie myslacy wiedza, ze to nic nie zmienia. Wiesz ilu ludzi przeczytalo jej poprzednie wypociny? i pewnie nie zdajesz sobie sprawy, ze ludzie nie sa tak naiwni, zeby sadzic, ze zdementowala to z wlasnej checi. Zdementowala to bo ”tak wypadalo”, a tego co powiedziala wczesniej i co przeczytali inni nie da sie wymazac. Ludzie pomysleli ”ocho, palnela i probuje sie wybielic, ale i tak wszyscy wiedza co mysli”mówisz szczerze mam gdzieś wags i ich przemyślenia na temat pobytu w polsce, ale ona przecież wcześniej nie udzielała żadnych komentarzy na temat polski czy krakowa! właśnie na takich kretynkach brukowce typu fakt zbijają majątek. ci pseudo dziennikarze do zdjęć dorabiają całą historię (wiem to z pierwszej ręki bo mój znajomy tam pracował), a ludzie twojego pokroju traktują je jak świętość, która przechytrza cwanych celebrytów, a tak nie jest!

przecież to jest sprawa speców od pr, on pewnie tego funpage’a nawet nie prowadzi. ludzie nie bądzcie naiwni, w przededniu półfinałowego meczu będzie robił dobrze polakom i jeszcze extra fatygował się aby to było po polsku. to te zwykle ’dziekuje’ sary carnobero było bardziej autentyczne i szczere

gość, 26-06-12, 20:40 napisał(a):gość, 26-06-12, 19:43 napisał(a):gość, 26-06-12, 19:31 napisał(a):o jejku, jejku ! zaraz sie posikam z podniety !manager, czy inny specjalista od pr doradzil, zeby ktos napisal tekst z podziekowaniami po polsu, ktos wstawil i tyle czym tu sie tak jarac? normalna polityka marketingowa on pewnie nawet nie wie, ze ma konto na facebooku, bo ma kogos, kto sie tym zajmuje na pewno, zwłaszcza, że wstawia swoje prywatne filmiki, między innymi, gdzie Shakira wrzuca piłki do kosza. Myślisz, że nagrał to jego manager i wstawił mu na facebooka? nie myślę.Prawda jest taka, że znakomita większość sławnych ludzi ma konta prowadzone przez specjalistów od PR, to jest forma marketingu i reklamy, a nie żaden kontakt z fanami, pogódź się z tym naiwniaczko. sama juz przyznala”nie myślę”, wiec chyba nie ma sensu jej tego tlumaczyc, bo i tak nie zrozumie

DAMN! JAKI ON JEST PRZYSTOJNY! UWIELBIAM GO!

gość, 26-06-12, 18:43 napisał(a):gość, 26-06-12, 17:22 napisał(a):gość, 26-06-12, 16:26 napisał(a):fajnie, ze tacy ludzie potrafia byc normalni i symatyczny, a nie zblazowani jak zonki angoli. Ten drobny gest daje do myslenia i cieszy“zblazowana żonka angola” już dawno zdementowała tę plotkę na twitterze, więc nie bądź bydłem, które podąża za grupą i dowiedz się nieco więcej, zanim zaczniesz oceniać.sluchaj no madralo, sr4m juz takimi ”sumieniami” narodu jak Ty. Zebys wiedziala ze wiem, iz ”zdementowala” swoja wypowiedz, jednak lubie myslacy wiedza, ze to nic nie zmienia. Wiesz ilu ludzi przeczytalo jej poprzednie wypociny? i pewnie nie zdajesz sobie sprawy, ze ludzie nie sa tak naiwni, zeby sadzic, ze zdementowala to z wlasnej checi. Zdementowala to bo ”tak wypadalo”, a tego co powiedziala wczesniej i co przeczytali inni nie da sie wymazac. Ludzie pomysleli ”ocho, palnela i probuje sie wybielic, ale i tak wszyscy wiedza co mysli”Jesli tak powiedziała to znaczy, że tak myśli i ma do tego prawo. Nie kazdemu przereklamowany Kraków z ludxmi tak niskich lotow jak ty, musi się podobać. Więc przestań się rzucać jak pchła po gaciach przytępawa Krakusko.

gość, 26-06-12, 19:39 napisał(a):ja tam nie widzę tego wpisu na jego profilu…o_OJak się nie zalogujesz to nie widzisz ;> proste

gość, 26-06-12, 19:43 napisał(a):gość, 26-06-12, 19:31 napisał(a):o jejku, jejku ! zaraz sie posikam z podniety !manager, czy inny specjalista od pr doradzil, zeby ktos napisal tekst z podziekowaniami po polsu, ktos wstawil i tyle czym tu sie tak jarac? normalna polityka marketingowa on pewnie nawet nie wie, ze ma konto na facebooku, bo ma kogos, kto sie tym zajmuje na pewno, zwłaszcza, że wstawia swoje prywatne filmiki, między innymi, gdzie Shakira wrzuca piłki do kosza. Myślisz, że nagrał to jego manager i wstawił mu na facebooka? nie myślę.Prawda jest taka, że znakomita większość sławnych ludzi ma konta prowadzone przez specjalistów od PR, to jest forma marketingu i reklamy, a nie żaden kontakt z fanami, pogódź się z tym naiwniaczko.

gość, 26-06-12, 19:31 napisał(a):o jejku, jejku ! zaraz sie posikam z podniety !manager, czy inny specjalista od pr doradzil, zeby ktos napisal tekst z podziekowaniami po polsu, ktos wstawil i tyle czym tu sie tak jarac? normalna polityka marketingowa on pewnie nawet nie wie, ze ma konto na facebooku, bo ma kogos, kto sie tym zajmuje na pewno, zwłaszcza, że wstawia swoje prywatne filmiki, między innymi, gdzie Shakira wrzuca piłki do kosza. Myślisz, że nagrał to jego manager i wstawił mu na facebooka? nie myślę.

ja tam nie widzę tego wpisu na jego profilu…o_O

gość, 26-06-12, 17:22 napisał(a):gość, 26-06-12, 16:26 napisał(a):fajnie, ze tacy ludzie potrafia byc normalni i symatyczny, a nie zblazowani jak zonki angoli. Ten drobny gest daje do myslenia i cieszy“zblazowana żonka angola” już dawno zdementowała tę plotkę na twitterze, więc nie bądź bydłem, które podąża za grupą i dowiedz się nieco więcej, zanim zaczniesz oceniać.bydlem? analogia do twojej rodzinki czy co? kazdy ma prawo miec wlasne zdanie, wiec sie nie wpie****laj, kto ci kaze ”oswiecac” innych?

o jejku, jejku ! zaraz sie posikam z podniety !manager, czy inny specjalista od pr doradzil, zeby ktos napisal tekst z podziekowaniami po polsu, ktos wstawil i tyle czym tu sie tak jarac? normalna polityka marketingowa on pewnie nawet nie wie, ze ma konto na facebooku, bo ma kogos, kto sie tym zajmuje

dirrty, 26-06-12, 17:24 napisał(a):POLSKA MISZCZEM POLSKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!to było lepsze od szynki 😀

gość, 26-06-12, 17:22 napisał(a):gość, 26-06-12, 16:26 napisał(a):fajnie, ze tacy ludzie potrafia byc normalni i symatyczny, a nie zblazowani jak zonki angoli. Ten drobny gest daje do myslenia i cieszy“zblazowana żonka angola” już dawno zdementowała tę plotkę na twitterze, więc nie bądź bydłem, które podąża za grupą i dowiedz się nieco więcej, zanim zaczniesz oceniać.sluchaj no madralo, sr4m juz takimi ”sumieniami” narodu jak Ty. Zebys wiedziala ze wiem, iz ”zdementowala” swoja wypowiedz, jednak lubie myslacy wiedza, ze to nic nie zmienia. Wiesz ilu ludzi przeczytalo jej poprzednie wypociny? i pewnie nie zdajesz sobie sprawy, ze ludzie nie sa tak naiwni, zeby sadzic, ze zdementowala to z wlasnej checi. Zdementowala to bo ”tak wypadalo”, a tego co powiedziala wczesniej i co przeczytali inni nie da sie wymazac. Ludzie pomysleli ”ocho, palnela i probuje sie wybielic, ale i tak wszyscy wiedza co mysli”

tylko i wylacznie hiszpania!!!!!

ładnie, przynajmniej sie troche wyslil, ktos mu moze napisal w kazdym razie to i tak wiecej niz samo ‘’dziekuje’’ sary carbonero;)

Portugalia mistrzem Europy

Zgadzam się z kimś poniżej, Portugalczycy grają technicznie ładniejszą piłke, dlatego im kibicuje. Hiszpanie wymieniają miedzy sobą dziesiątki podań, bardzo często w konsekwencji nie wiele znaczacyh, po conajmniej 30 minutach, człowiek ma już dosyć takiego meczu.

w następnym meczu jestem za portugalią, zaznaczam, że nie jestem jakąś wielką fanką ronaldo, po prostu uważam, że wygrana na euro 2008 i mundialu 2010 hiszpanii wystarczy, a finał niemcy-hiszpania to jest do bólu przewidywalny scenariusz. poza tym ci hiszpańcy piłkarze są zbyt pewni siebie, czytam dużo wiadomości sportowych i np niemcy tak nie gwiazdorzą jak hiszpanie, przydałby im się kubeł zimnej wody

Lubię Hiszpanię i ostatnio im kibicowałam, ale teraz jestem za Portugalią, grają ciekawiej, te miliony podań, które wymieniają między sobą Hiszpanie stają się nudne po 20 minutach oglądania meczu ;p. Poza tym to by było coś, gdyby Portugalia pokonała takich faworytów do tytułu jak Hiszpania…

POLSKA MISZCZEM POLSKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gość, 26-06-12, 16:26 napisał(a):fajnie, ze tacy ludzie potrafia byc normalni i symatyczny, a nie zblazowani jak zonki angoli. Ten drobny gest daje do myslenia i cieszy“zblazowana żonka angola” już dawno zdementowała tę plotkę na twitterze, więc nie bądź bydłem, które podąża za grupą i dowiedz się nieco więcej, zanim zaczniesz oceniać.

oczywiście, że kibicuję Hiszpanii :)) po pierwsze – fajny naród, po drugie – mam już dosyć patrzenia na ciągłe zbliżenia twarzy Ronaldo podczas meczu. przyznaję, że w kibicowaniu kieruję się głównie sympatią 😉

hisszzspaniiiaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hiszpanie i irole fajowi z rodzinkami przyjechali i z dziecmi i jacys tacy normalni natomiast partnerki brytoli draaaaaaaaaamat turbo -miedzynarodowe-szlaufy

PORTUGALIA WYGRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Miło, że taki opis znalazł się na jego stronie, ale wiadomym jest, że ten mężczyzna tego nie pisał tylko osoba posługująca się językiem polskim w bardzo dobrym stopniu. Różne modyfikacje rzeczowników czy czasowników w naszym języku to dla obcokrajowców niemała udręka. Poza tym, plotek nie potrafi porządnie przytoczyć cytatu, skoro wstawia przecinek tam, gdzie go nie ma w pierwotnej wersji! Pozdrawiam 🙂

po pierwsze to on na pewno ma ludzi, którzy na czas euro mu ten profil obsługują, a po drugie to jest zwykły pr dla ośrodka i miasta. przestańcie się jarać, to jest zwykły biznes

gość, 26-06-12, 15:58 napisał(a):google translatornie sadze

fajnie, ze tacy ludzie potrafia byc normalni i symatyczny, a nie zblazowani jak zonki angoli. Ten drobny gest daje do myslenia i cieszy

rany, każdym takim wpisem będziecie się jarać?

Ludzie, to jest prawdziwe konto na fejsie,

google translator

Fajnie, mam nadzieję że jeszcze wrócą do Polski. A te podziękowania pewnie ktoś mu napisał,ale i tak miło.