Geri Halliwell romansuje z tancerzem
Ileż to razy wokaliści zakochiwali się w swoich tancerzach.
Niestety, jak zauważa The Sun, wiele z nich kończyło się mało bajkowo.
Geri Halliwell to nie zraża – ponoć zakochała się do szaleństwa w tancerzu o imieniu Ivan ‘Flipz\’ Valez, którego podziwiać możemy u jej boku w teledysku It\’s Raining Men (m.in. w scenie na sali baletowej).
Geri ma chyba słabość do tancerzy. Jakiś czas temu spotykała się z Chirstianem Stormem, który później poślubił Shaznay Lewis z All Saints.
Przecież ma do tego prawo.. Jak nie wyjdzie to wtedy będzie rozpaczać, a nie oglądać się na inne związki tego typu które się rozpadły..
aż przykro patrzeć jak się zestarzała…
ależ ona okropna!
a niech romansuje
no różnie bywa….
wiec na razie tylko ROMANSUJE ale nie od razu bierze slub a to jest roznica!!! Zycze szczescia GERI!!!
Życzę jak najlepiej ale wątpię by ten związek miał świetlaną przyszłość.
Okropnie wyszła na tej focie, ta piosenka jest zarąbista, chociaż stara xD
to źle ze się zakochała?
fatalnie wyszla na tym zdjeciu:(
ciekawe co z tego wyjdzie
Szczęścia życzę, choć wątpię w tą “miłość”.
ma prawo zakochac sie w kim chce
Geri jest BOSKA,mam nadzieje ze jej się uda z tym tancerzem,bo miłosc odwzajemniona jest 🙂
A to miłość odwzajemniona?
ale ona sie postarzałą przez te pare lat! przeciez It’s Raining Men wcale nie było 20 lat temu, a w nim jeszcze ładnie wyglądała.
“Niestety, jak zauważa The Sun, wiele z nich kończyło się mało bajkowo. ”oby tym razem bylo inaczej
miłość nie wybiera, ale pewnie to tylko zauroczenie
kto chciałby z nią być?