20 lat temu sporo namieszały na popowej scenie. Emma Bunton, Melanie B, Geri Halliwell, Melanie C i Victoria Beckham znane jako Baby, Scary, Ginger, Sporty i Posh zaśpiewały słynny hit Wannabe i z miejsca stały się gwiazdami.

Zobacz: Wczoraj Victoria Beckham udostępniła to video. Dzisiaj wszyscy o nim mówią

Po 20 latach kilka z nich najwyraźniej zatęskniło za czasami młodości. Geri, Emma i Mal B nagrały amatorski (bardzo amatorski) filmik dla fanów. Zapowiadają w nim, że chcą powrócić, by świętować 20. rocznicę powstania girlsbandu.

Komentarze do tego projektu są więcej niż powściągliwe. Ci, którzy kochali dziewczyny 20 lat temu, woleliby nie oglądać, jak ich dawne idolki nieudolnie próbują zachwycić swym pomysłem reaktywacji niepełnego składu bandu.

Ci, których 20 lat temu nie było na świecie, najczęściej nie rozumieją ekscytacji 40-letnimi paniami, które lata świetlne temu skakały i powtarzały: Tell me what you want / What you really, really want!

Czytaj też: Wow! Victoria Beckham jest w piątej ciąży?

Złośliwi mówią, że gdy Victoria Beckham zobaczy na swoim Twitterze filmik nagrany przez koleżanki, to zakrztusi się popołudniową herbatką. Profesjonalna Vicki zdecydowanie odmówiła udziału w jakimkolwiek odgrzewanym kotlecie.

Trudno się jej dziwić, gdy ogląda się tę zapowiedź.

Victoria Beckham zakrztusi się popołudniową herbatą, gdy zobaczy...