Gigantyczne piersi Kate Upton (FOTO)

kate-upton-33-R1 kate-upton-33-R1

Znana z kobiecych krągłości, a przede wszystkim dużych, jędrnych piersi, Kate Upton zawitała właśnie na kolejną w swojej karierze okładkę pisma Sports Illustrated.

Tym razem modelka pozuje ubrana w ciepła kurtkę, spod której i tak wystają jednak jej obfite “skarby.

Chyba zgodzicie się z nami, że jest na czym zawiesić oko…

Gigantyczne piersi Kate Upton (FOTO)

Gigantyczne piersi Kate Upton (FOTO)

 
59 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

trochę przegięli z fotoszopem cyców. z rozmachem polecieli.

Takie scisniete piersi kojarzą sie facetom z dupa, dlatego tak to lubią. Nie ma nic lepszego – zestaw: piękna twarz a pod nią od razu “pośladki”…

Nie rozumiem zachwytu nad ta Kate. I to wcale nie z zazdrosci czy zawisci, po prostu nie widze w niej niczego specjalnego a swiat mody “szaleje”na jej punkcie.

To ja mam 14 lat i nie nosze takich mikro bikini jak ona

Ble i do tego jakie splaszczone

gość, 11-02-13, 02:25 napisał(a):Gdyby ćwiczyła, miałaby nie tylko duże piersi, ale i jędrne, a nie takie obwisłe… Drugie zdjęcie paskudne, że też się zgodziła na jego publikację.ze tez to pisze a nie mysli.ona rok temu (a druga okladka jest sprzed roku) nie byla w polowie tak znana jak teraz, wiec co to znaczy ‘zgodzila sie na publikacje’?myslisz, ze jak (poczatkujaca) modelka podpisze kontrakt na sesje do magazynu, to w ogole ma jakikolwiek wglad w zdjecia, ktore zostana opublikowane?

Nie każdy facet lubi duże piersi !

gość, 11-02-13, 09:26 napisał(a):Na starość będzie je miała po kolana ! HeheMam mały biust ale zawsze mnie śmieszą takie komentarze. Na starość to wszyscy będziemy brzydcy i pomarszczeni. Wygląd biustu będzie akurat najmniejszym problemem.

Na starość będzie je miała po kolana ! Hehe

Takie duże piersi to są fajne tylko dla facetów. Kobieta nie może z takimi spać na brzuchu, kręgosłup boli, a grawitacja działa.

Podoba mi się Kate, ale ta okładka jest OKROPNA. To jakieś monstrum a nie kobieta, pierś większa od głowy…. W ogóle jakaś nieproporcjonalna. Co oni jej zrobili?

fajna dziewczyna, ale na tej okladce jej biust wyglada karykaturalnie

Gdyby ćwiczyła, miałaby nie tylko duże piersi, ale i jędrne, a nie takie obwisłe… Drugie zdjęcie paskudne, że też się zgodziła na jego publikację.

Glupie baby I tak nie poznacie mysli facetow- goryyliii – moze warto sie same mu rozwijac I cieszyc sie soba I zamiast ciagnac pale ….?

Star wars- koment. Ponizej?

Zajebista i tyle jak tak obgadujecie idzie do łazienki i sie przyruwnajcie i powiedzcie kto jest przeciętny

gość, 10-02-13, 13:33 napisał(a):gość, 10-02-13, 13:07 napisał(a):gość, 10-02-13, 12:41 napisał(a):gość, 10-02-13, 12:06 napisał(a):Już polskie deski jadą zawiścią i obrażają piękną polkę 😀 Jesteście zerami a ona jest piękna i zmysłowa! jaka polka? hahaha. mi się ta panienka nie podoba, biust owszem duży, ale to nie duże zderzaki czynią kobiete piękną. gdyby odjąć ten biust to zostaje przeciętna sylwetka z jeszcze przeciętniejszą twarzą. jeżeli uważacie, że ona jest piękna to albo a) reprezentujecie podobny małomiasteczkowy typ urody b) sami wyglądacie tragicznie i każda laska z rozkładówki robi na was wrażenie ty chyba reprezentujesz mocne ograniczenie umysłowe nie kumając że jednym laska sie podoba innym nie chciałaś się odgryźć, ale ci nie wyszło. przecież nigdzie nie napisałam, że to niemożliwe, że ta laska się komuś podoba, ba, nawet nie użyłam słowa “podoba”, które przecież nie jest tożsame ze słowem “piękna”. napisałam tylko kto według mnie może uważać ją za piękną 😉 rozumiem, że zaliczasz się do podpunktu a? podetrzyj dupe bo na pewno sie zesralas tak sie napielas nad tym elaboratem

ale sie niunie podnieciły, “bozie bozie jaka ona bzidka, cyce jak wymiona, mi sie nie podoba”. a kogo obchodzi, że się wam podoba czy nie podoba, to nie wy jesteście jej targetem:P:P:P

nie no grafik przesadzil, w tym wypadku cycek musialby byc wiekszy od glowy spojrzcie, wyglada to az nienaturalnie, zreszta wystarczy porowac z2zdjeciem. nei mniej kate ma swietne cialo

Spojrzcie na jej zdjecia z wybiegu. Nie jest piekna, jest upasiona. Wole modelki typu Freja, Struss albo Karlie, dla mnie Upton wyglada jak typowa dziewczyna ze wsi. Ani nie ma ladnej twarzy, ani nie ma swietnej figury- taka typowa the girl next door.

Tegoroczna okłada SI jest dużooo lepsza niż z 2012, gdzie oszpecono Kate, jakiś grafik złośliwie zaszalał przy jej twarzy. Świetnym pomysłem jest sesja na Antarktydzie. Co do Kate to NIE jest ona “tłusta”, “upasiona”, “fuj” czy “tragiczna”. Ci co to piszą maja dziwny gust – ich prawo, tyko należny wyrażać się kulturalnie, lub spaczony umysł przez obecną modę na chudzinki.Na nieobrobionych zdjęciach widać, ze ma słabo wyćwiczony brzuch lub niezapadnięty z głodu i tyle. A pełny, duży biust to zaleta 🙂 przecież.

gość, 10-02-13, 13:36 napisał(a):Najśmieszniejsze jest to że ona jest po prostu PRZEPIĘKNA! I właśnie dlatego polskie brudne małpy ją obrażają. Najsmieszniejsze jest to że właśnie z dupy takiej polskiej brudnej małpy wyszles koczkodanie

Jestem kobietą i uważam, że ona jest piękna. dziewczyny nie ośmieszajcie się z tymi komentarzami, ponieważ każdy zdaje sobie sprawę z tego, że gdy piersi się złapie i przyciśnie wyglądają optycznie na większe. Nieodpowiednie komentarze z Waszej strony są wynikiem zazdrości.

Wypowiadają się laski z małymi cyckami któe jej zazdroszczą. Jestem facetem i wolałbym ją z jej cycuszkami niz jaka płaską chuda deskę. Sory dziewczyny.

chyba poszaleli z retuszem, na okładce ma piersi pięciokrotnie większe niż na zdjęciu w bikini…

gość, 10-02-13, 14:19 napisał(a):to jest ochydne FUJ !!!!!!!!ale co dokładnie ?

gość, 10-02-13, 13:36 napisał(a):Najśmieszniejsze jest to że ona jest po prostu PRZEPIĘKNA! I właśnie dlatego polskie brudne małpy ją obrażają. Najśmieszniejsze jest to, że nie wszystkim musi się podobać. Dla mnie jest ładną, seksowną, płodną… wsiową Jagną. Zwyczajnie nie jest w moim typie. Ale jeżeli Twoim zdaniem wszyscy powinni mieć identyczny gust… To jestem polską, brudną małpą. Pozdrawiam.

gość, 10-02-13, 13:28 napisał(a):nie jest tłusta ani brzydka , na 1 zdjęciu ma nieco za duże cyce, dziwnie wyglądają ale dziwi mnie ten wylew żółci, nie każdy ma oryginalny typ urody, wyluzujcie, nazywanie ją wiejską dziołchą nie jest sprawiedliwe dokładnie, popieram wypowiedź.

to jest ochydne FUJ !!!!!!!!

Ale nalesniory, fuj

ona ma cycki większe od głowy ; o

To nie są gigantyczne piersi. Ladne, zgrabne, srednie, piekne piersi.

Bardzo ladna!!

Najśmieszniejsze jest to że ona jest po prostu PRZEPIĘKNA! I właśnie dlatego polskie brudne małpy ją obrażają.

gość, 10-02-13, 13:07 napisał(a):gość, 10-02-13, 12:41 napisał(a):gość, 10-02-13, 12:06 napisał(a):Już polskie deski jadą zawiścią i obrażają piękną polkę 😀 Jesteście zerami a ona jest piękna i zmysłowa! jaka polka? hahaha. mi się ta panienka nie podoba, biust owszem duży, ale to nie duże zderzaki czynią kobiete piękną. gdyby odjąć ten biust to zostaje przeciętna sylwetka z jeszcze przeciętniejszą twarzą. jeżeli uważacie, że ona jest piękna to albo a) reprezentujecie podobny małomiasteczkowy typ urody b) sami wyglądacie tragicznie i każda laska z rozkładówki robi na was wrażenie ty chyba reprezentujesz mocne ograniczenie umysłowe nie kumając że jednym laska sie podoba innym nie chciałaś się odgryźć, ale ci nie wyszło. przecież nigdzie nie napisałam, że to niemożliwe, że ta laska się komuś podoba, ba, nawet nie użyłam słowa “podoba”, które przecież nie jest tożsame ze słowem “piękna”. napisałam tylko kto według mnie może uważać ją za piękną 😉 rozumiem, że zaliczasz się do podpunktu a?

piersi ma rewelacyjne 🙂 po prostu ideal!

gość, 10-02-13, 13:12 napisał(a):wielkie dupsko i udziska i brzuch też jest… cycki jak cycki proporcjonalne do tłustej resztywielkiego dupska nie ma tylko plaskie, a brzuch ma wyjątkowo nieatrakcyjny

Takie gigantyczne to one znowu nie są… ale ładne

wielkie dupsko i udziska i brzuch też jest… cycki jak cycki proporcjonalne do tłustej reszty

JEST PRZEPIĘĘĘĘĘĘĘKNA dlatego zawistne i durne polskie szmaty ją obrażają.

Powątpiewam w tę jędrność biustu, ale i tak figura znacznie lepsza i atrakcyjniejsza niż jakieś chorobliwie wychudłe patyczaki

nie jest tłusta ani brzydka , na 1 zdjęciu ma nieco za duże cyce, dziwnie wyglądają ale dziwi mnie ten wylew żółci, nie każdy ma oryginalny typ urody, wyluzujcie, nazywanie ją wiejską dziołchą nie jest sprawiedliwe

gość, 10-02-13, 12:41 napisał(a):gość, 10-02-13, 12:06 napisał(a):Już polskie deski jadą zawiścią i obrażają piękną polkę 😀 Jesteście zerami a ona jest piękna i zmysłowa! jaka polka? hahaha. mi się ta panienka nie podoba, biust owszem duży, ale to nie duże zderzaki czynią kobiete piękną. gdyby odjąć ten biust to zostaje przeciętna sylwetka z jeszcze przeciętniejszą twarzą. jeżeli uważacie, że ona jest piękna to albo a) reprezentujecie podobny małomiasteczkowy typ urody b) sami wyglądacie tragicznie i każda laska z rozkładówki robi na was wrażenie ty chyba reprezentujesz mocne ograniczenie umysłowe nie kumając że jednym laska sie podoba innym nie

jeżeli uważacie, że ona jest piękna to albo a) reprezentujecie podobny małomiasteczkowy typ urody b) sami wyglądacie tragicznie i każda laska z rozkładówki robi na was wrażenie10/10 ona jest wsiowa po prostu

na tej drugiej fotce ma obrzydliwe dojce takie rozlazłe i płaskie jak krowie gówno

moęe i figura zmysłowa ale twarz jest szkaradna

gość, 10-02-13, 12:06 napisał(a):Już polskie deski jadą zawiścią i obrażają piękną polkę 😀 Jesteście zerami a ona jest piękna i zmysłowa! jaka polka? hahaha. mi się ta panienka nie podoba, biust owszem duży, ale to nie duże zderzaki czynią kobiete piękną. gdyby odjąć ten biust to zostaje przeciętna sylwetka z jeszcze przeciętniejszą twarzą. jeżeli uważacie, że ona jest piękna to albo a) reprezentujecie podobny małomiasteczkowy typ urody b) sami wyglądacie tragicznie i każda laska z rozkładówki robi na was wrażenie

Wiem, że niektórym może się podobać ale to zupełnie nie mój typ i nie chciałabym mieć takiej sylwetki. Wolę bardziej “delikatną” i wysportowaną urodę, w stylu Shakiry czy Rachel Bilson. Twarz to już zupełnie odpada…

sztuczne cyce

na ktorym zdjeciu jej biust jest jedrny?dwa wielkie obwisle nalesniki.