Od jakiegoś czasu w sieci pojawiają się plotki na temat kontynuacji komedii z 1988 roku Kogel-mogel.

Film Romana Załuskiego, do którego scenariusz napisali właśnie Załuski oraz Ilona Łepkowska, miał już drugą część. Po sukcesie komedii w 1989 roku powstał Galimatias, czyli kogel-mogel II.

O czym jest Kogel-mogel?

Historia opowiedziana w komedii Kogel-mogel to typowa rodzinna awantura. Katarzyna Solska (w tej roli wystąpiła Grażyna Błęcka-Kolska) po egzaminach na studia wraca na swą wieś i dowiaduje się, że rodzice szykują jej zaręczyny z bogatym Staśkiem Kolasą.

Kasia nie chce wychodzić za mąż, dostaje jednak wiadomość, że nie dostała się na studia. Przyjmuje zaręczyny i wtedy dowiaduje się, że jednak trafiła na listę osób przyjętych na uczelnię. Na dzień przed ślubem Kasia ucieka z domu. Przyjeżdża do Warszawy, na życie zaczyna zarabiać jako opiekunka Piotrusia (w tej roli mały Maciek Koterski).

To początek nowych przygód Kasi w wielkim mieście, pełnych przygód, perypetii miłosnych i intryg.

Rok temu Fakt pisał, że Ilona Łepkowska planuje napisanie scenariusza do 3. części filmu. Nie miała jednak pewności, czy Grażyna Błęcka-Kolska zechce wziąć udział w projekcie.

Teraz Łepkowska zapowiedziała, że niebawem zabiera się do pisania scenariusza.

Błęcka-Kolska ostatni raz na dużym ekranie pojawiła się w 2015 roku w filmie Jerzego Skolimowskiego 11 minut.

Aktorka trzy lata temu przeżyła ogromną tragedię osobistą. W wypadku samochodowym zginęła jej 23-letnia córka. Błęcka-Kolska, która prowadziła samochód, została skazana na pół roku pozbawienia wolności w zawieszeniu na dwa lata.

Grażyna Błęcka-Kolska zagra w 3. części komedii Kogel-Mogel?

Grażyna Błęcka-Kolska zagra w 3. części komedii Kogel-Mogel?