Gwen Stefani (45 l.) i Gavin Rossdale (49 l.) oficjalnie poinformowali o tym, że kończą swoje małżeństwo.

Podczas gdy oboje podjęliśmy wspólną decyzję, o tym, że nie będziemy już partnerami w małżeństwie, pozostajemy partnerami w rodzicielstwie i łączymy siły w wychowywaniu naszych trzech synów w szczęśliwym i zdrowym otoczeniu – piszą małżonkowie.

Synowie Gwen i Gavina to Kingston (9 l.), Zuma (7 l.) oraz Apollo (17 miesięcy).

Zarówno Stefani jak i jej mąż złożyli jednocześnie papiery rozwodowe, jako przyczynę rozkładu związku podając nie dające się pogodzić różnice.

Według TMZ para nie podpisywała intercyzy przed ślubem. To oznacza, że według obowiązującego w Kalifornii prawa, ich majątek zostanie zsumowany i podzielony na pół. Gwen dysponuje majątkiem wartym ok. 80 milionów dolarów, Gavin zaś dorobił się majątku szacowanego na 35 milionów.

Para chce się podzielić opieką nad dziećmi.

Małżeństwo Gwen i Gavina było na krawędzi już kilka razy. Po raz pierwszy w 2004 roku, gdy okazało się, że muzyk jest ojcem Daisy Lowe, córki byłej partnerki Rossdale’a, brytyjskiej projektantki, Pearl Lowe. Wykazały to badania DNA, których domagała się Lowe. Daisy miała wtedy 14 lat. Dziś ma 26 lat.

Z kolei w 2010 roku Gavin przyznał się do kontaktów, których istnieniu zaprzeczał wcześniej gorliwie. Chodziło o Petera Robinsona, piosenkarza pop. Była to stara historia – z 1980 roku. Gavin miał wówczas 17 lat. Mąż Gwen tłumaczył to młodością i poznawaniem życia. Jego były partner oświadczył zaś, że Gavin był jego największą miłością, po rozstaniu z którą miał złamane serce.

Gwen Stefani i Gavin Rossdale rozwodzą się!

Gwen Stefani i Gavin Rossdale rozwodzą się!

Gwen Stefani i Gavin Rossdale rozwodzą się!

Gwen Stefani i Gavin Rossdale rozwodzą się!

Gwen Stefani i Gavin Rossdale rozwodzą się!