Gwen Stefani doskonale wie, że diamenty są najlepszymi przyjaciółmi kobiety. Piosenkarka nosi na palcu prawdziwe cacko, które jest warte istną fortunę.

WOW! 51-letnia Gwen Stefani zaręczyła się

Gwen Stefani – zaręczyny

Gwen Stefani przyjęła oświadczyny pod koniec października. Gwiazda poinformowała o tym fakcie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Gwen i jej przyszły mąż Blake Shelton poznali się na planie „The Voice”, gdzie zasiadają w fotelach jurorów. W poście, w którym Gwen ogłosiła zaręczyny, można było zobaczyć pierścionek na jej palcu, teraz jednak udało się uchwycić błyskotkę z bliska.

A to wszystko za sprawą stories, które wokalistka opublikowała, kibicując swojemu narzeczonemu podczas gali People’s Choice Awards. Fani gwiazdy momentalnie wychwycili pierścionek na jej palcu, a specjaliści zza oceanu wycenili go na zawrotną sumę 800 tys. dolarów, czyli ponad 3 mln złotych. Zdaniem amerykańskich jubilerów sercem pierścionka jest brylant o wadze od 8 do 10 karatów.

Gwen Stefani w ODWAŻNEJ kreacji!

Gwen i Blake spotykają się od 2015 roku. Wcześniej frontmenka zespołu No doubt była żoną Gavina Rossdale’a, z którym rozwiodła się po 13 latach małżeństwa. Para ma troje wspólnych dzieci. Z kolei wybranek Gwen ma za sobą dwa nieudane małżeństwa, ale jak mówi przysłowie: do trzech razy sztuka.

Gwen Stefani pokazała pierścionek zaręczynowy, fot. Instagram

Gwen Stefani pokazała pierścionek zaręczynowy, fot. Instagram