To rozstanie z pewnością nie należało do najsubtelniejszych.

Gwiazdor filmów dla dorosłych, Harry Louis ogłosił wczoraj światu, że związek jego i projektanta Marca Jacobsa przeszedł już do historii.

O swojej decyzji Louis poinformował „fanów” za pośrednictwem Instagrama:

Chcę być pierwszym, który podzieli się z Wami tymi wieściami… Ja i Marc postanowiliśmy nie kontynuować naszej relacji w charakterze partnerów… Odległość i brak czasu, spowodowany napiętymi grafikami, okazały się nie do pokonania, a on jest tak piękną i niesamowitą osobą, że zasługuje na chłopaka, który będzie z nim w przynajmniej jednym z miejsc jego pobytu. Ja też pragnąłbym tego samego…(…) Marc Jacobs i Harry Louis oficjalnie nie są już parą!!!!.

Ponoć decyzja o rozstaniu została podjęta wspólnie, jednak to właśnie aktor filmów dla dorosłych postanowił jako pierwszy podzielić się nią ze światem. Swój wpis zilustrował dodatkowo dramatycznym zdjęciem, mającym sprawiać wrażenie rozbitego portretu małżonków.

teraz z niecierpliwością wyczekujemy na zdjęcia projektanta i jego kolejnego kochanka. Kto jak kto, ale Marc Jacobs zawsze miał nosa do prawdziwych przystojniaków!

Gwiazdor porno rzucił Marca Jacobsa