W kwietniowy weekend już po raz szósty odbędzie się akcja sąsiedzka – Paczka dla Zwierzaczka. Inicjatorami wydarzenia są działacze społeczni z warszawskiej Białołęki, w tym radna miasta Warszawy Anna Auksel-Sekutowicz.

Tym razem do akcji włączyły się gwiazdy. Przez miesiąc nagrywały filmiki ze swoimi zwierzakami, robiły zdjęcia, zachęcając w mediach społecznościowych do wsparcia wydarzenia. Podczas akcji 10 i 11 kwietnia na Tarchominie i Białołęce będzie zbierana karma, zabawki, posłania, pościel, ręczniki, koce.

Chciałabym aby Paczka dla Zwierzaczka stała się akcją ogólnopolską. Zwierzęta w schroniskach potrzebują naszego wsparcia. Nie tylko od święta. Nasza grupa od 2018 roku wozi dary i wiemy, że każde takie wydarzenie jest oczekiwane i bardzo pomaga w codziennej pracy schroniskom – mówi Anna Auksel-Sekutowicz.

Do akcji przyłączyły się gwiazdy – niektóre z nich spotkamy podczas finału na ulicach dwóch dzielnic Warszawy. Wśród nich są: Anna Samusionek, Lenka Kliment, Marcin Kwaśny, Adam Adamonis, Marietta Witkowska, Sylwia Madeńska, Madzia Wójcik, Karolina Piechota, Patryk Szwichtenberg, Ałbena Grabowska, siostry Szczepańskie, Sylwester Wilk, Laura Breszka, Magda Pyznar, Karolina Pilarczyk, Jakub Kucner.

Zachęcamy do wsparcia!

Lenka Kliment

Marietta Witkowska

Adam Adamonis

Anna Auksel-Sekutowicz. Adam Adamonis

Anna Auksel-Sekutowicz. Adam Adamonis

Marcin Kwaśny

Sylwia Madeńska

Siostry Szczepańskie

Magda Wójcik

Karolina Pilarczyk

Karolina Piechota

Magda Pyznar

Karolina Piechota

Anna Samusionek

Ałbena Grabowska

Sylwester Wilk