Lenka Klimentova i Jan Kliment są małżeństwem od 2016 roku, ale związani są już od 2009 roku! Para często mówiła w wywiadach, że chociaż się kochają, to mają na swoim koncie wzloty i upadki.

Nie wszystkim spodobał się płacz Jana Klimenta w „Tańcu z gwiazdami”: „To było NIE NA MIEJSCU”

Lenka Klimentova jest w ciąży

Dziś Lenka Klimentova i Jan Kliment poinformowali, że spodziewają się pierwszego dziecka. Czytamy na ich profilach społecznościowych, że bardzo długo czekali na ten wyjątkowy moment:

Czekaliśmy na ten moment tak długo, wytrzymaliśmy wszystkie pytania typu ,, A kiedy dziecko?”, ,, czy wy nie chcecie dzieci?” ,, dlaczego jeszcze nie macie dzieci jak jesteście tak długo razem?” ,, wy tylko o karierze myślicie i o dzieciach nie” ,, macie w ogóle plany jak powiększyć rodzinę?” I tak dalej i dalej… przez kilka lat.🙈
Nie zawsze da się wszystko zaplanować i nie zawsze jest wszystko o TAK! Ale udało się♥️ I w tym roku zostaniemy rodzicami! 👨‍👩‍👦 Jesteśmy prze szczęśliwi♥️ dla nas to cudowny czas, NASZ CZAS. Prosimy tylko oby trzymaliście za nas kciuki żeby byliśmy zdrowi bo gratulacje dopiero jak się urodzi – czytamy.

Z opisu można wywnioskować, że parze doskwierały ciągłe pytania „kiedy dziecko”, a ciąża nie była dla nich taka oczywista: „Nie zawsze jest wszystko o TAK! Ale udało się”. 

Sylwia Lipka wspomina obrzydliwą sytuację za kulis TzG. Jan Kliment powiedział jej, że jest za GRUBA?

Lenka i Jan w rozmowie z Vivą! już w listopadzie ubiegłego roku zdradzili, że starają się o dziecko:

  • Na razie mamy dwa pieski (śmiech), ale bardzo chcielibyśmy mieć dzieci. Próbujemy, aż nam się to uda. Nie hamujemy się – powiedział Jan.
  • …nie hamujemy (śmiech). Nas wszyscy pytają o to, kiedy będziemy mieć dzieci, dlaczego ich jeszcze nie mamy. A to jest taka delikatna sprawa. Łatwo można kogoś skrzywdzić chamskimi pytaniami i komentarzami. Ludzie się w ogóle nad tym nie zastanawiają – wyznała Lenka.

Lenka Tvrzova pokazała pierścionek od Jana Klimenta

Jan Kliment, Lenka Klimentova, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Lenka Klimentova, Jan Kliment Fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Jan Kliment, Lenka Klimentowa Fot. Baranowski Michał/AKPA