Halle Berry (53 l.) jest jak wino, im starsza, tym wygląda lepiej. Dla popularnej aktorki chyba czas się zatrzymał. Halle dba o swoje zdrowie i sylwetkę, co widać gołym okiem. Promienna, bez dużych zmarszczek cera i wysportowane ciało. Zazdrościmy formy i chcielibyśmy wyglądać tak rewelacyjnie mając tyle lat co Halle.

Córka Halle Berry jest już taka DUŻA! Podobna do mamy?

Halle Berry ma nową fryzurę

Halle Berry pokazała się w nowym uczesaniu, gdy opuszczała siłownię w Nowym Jorku. Popularna aktorka została zauważona przez fotoreporterów w sportowym stroju treningowym. Berry może być dumna ze swojej sylwetki. Widać, że przykłada dużą uwagę do regularnych treningów i odpowiednio dobranej, zbilansowanej diety. 53-latka dbała o swoje nawodnienie, niosąc butelkę z wodą i wypukłą torbę gimnastyczną. Wydawało się, że zupełnie nie przeszkadzali jej fotoreporterzy. Aktorka spokojnie szła pogrążona w rozmowie w towarzystwie znajomego. Od razu rzuciły się w oczy bokserskie warkoczyki aktorki. Halle lubi eksperymentować z włosami. Kiedyś mogliśmy oglądać ją w krótko ściętych włosach, później postanowiła zapuścić włosy i pofarbować końcówki na blond. Teraz wróciła do bardziej naturalnego koloru, ale nie rezygnuje z modnych uczesań.

Halle już od dłuższego czasu jest podopieczną trenera gwiazd z Los Angeles, Petera Lee Thomasa, który chwalił jej dyscyplinę treningową.

Zazwyczaj spotykamy się codziennie, 5 dni w tygodniu. Ona wkłada niesamowicie dużo pracy w swoje treningi. Zawsze jest maksymalnie skupiona i chętna do działania pracę – powiedział Peter.

Podoba się Wam jej oryginalne uczesanie?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Halle Berry nie przejmuje się, że jest po 50-tce; ZASZALAŁA z fryzurą

51-letnia Halle Berry TOPLESS. Zdradziła sekret TAKIEJ sylwetki (Instagram)

Halle Berry była bezdomna! To najlepsza rzecz, jaką matka dla mnie zrobiła

View this post on Instagram

Sweetness & Light ✨

A post shared by Halle Berry (@halleberry) on

Halle Berry

Halle Berry

Fot.FORUM/Backgrid USA

Halle Berry

Fot.FORUM/BACKGRID USA

Halle Berry

Fot.FORUM/BACKGRID USA