Heidi Klum to niemiecka topmodelka, która podbiła świat w latach 90. I choć dziś ma skończone 50 lat, jej kariera wcale nie zwolniła tempa – wręcz przeciwnie. Aktualnie gwiazda spełnia się nie tylko na wybiegach czy planach zdjęciowych, ale jak ryba w wodzie czuje się również w programach telewizyjnych i na czerwonym dywanie.

Ceremonia otwarcia 77. Festiwalu Filmowego w Cannes: Meryl Streep, Jane Fonda, Heidi Klum, Eva Green…

Heidi Klum z modową wpadką na gali Knights of Charity w Cannes

50-letnia Klum nie mogło oczywiście zabraknąć na 77. Festiwalu Filmowym w Cannes I choć na ceremonii otwarcia wyglądała fenomenalnie w czerwonej sukni balowej rodem z Disneya, tym razem na środowej gali charytatywnej zaliczyła modową wpadkę przekraczając granice dobrego smaku.

22 maja na gali Knights of Charity Heidi Klum pokazała się w dwuczęściowej, białej sukni, której obydwie części łączył biżuteryjny detal. Choć dół sukni o kroju syrenki z trenem pięknie podkreślał jej figurę, góra kreacji wołała o pomstę do nieba, głównie ze względu na ogromny, głęboki dekolt, który aż prosił się o wpadkę. Nienagannie prezentował się natomiast tył kreacji z odkrytymi plecami i biżuteryjnym zdobieniem.

Co sądzicie?

Roger Harvey / Zuma Press / Forum

Fot. Photo by (Credit Image: � Roger Harvey/ZUMA Press Wire)

Roger Harvey / Zuma Press / Forum

Fot. Photo by (Credit Image: � Roger Harvey/ZUMA Press Wire)

Bella Hadid świeci biustem na czerwonym dywanie w Cannes. Zadała szyku czy przesadziła? (FOTO)