Heidi Montag je taco (FOTO)

263 263

Cokolwiek robi Heidi Montag, robi to w sposób perfekcyjny. Idealnie się ubiera, pozuje i uśmiecha. Nawet taco pałaszuje tak, jakby mieli ją z tym wziąć do reklamy.

Tym razem Heidi i jej chłopak Spencer brali udział w akcji charytatywnej.

Zobaczcie seksowną celebrytkę sprzedającą smakowite przekąski.

\"Heidi

\"Heidi

\"Heidi

\"Heidi

 
Beata Maj

Beata Maj - Head of Brand Content Redaktor Naczelna

Cenię gwiazdy, które inspirują i zarażają dobrą energią. Najchętniej piszę o polskich celebrytach - lubię tych, którzy mają do siebie dystans.

36 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Reklama musi być .

mega dluga twarz bleeee

wyjatjowo brzydka.

no i to jest takie dziwne???!!!

Śliczna dziewczyna

no nie wiem czy wszystko u niej jest takie perfekcyjne, skoro widać że przydałby jej się nowy manicure ;]

przeciez to chodzacy plastik!o fu!

ciekawe ile było operacji plastycznych ;]

aż mi zbrzydło jedzenie chyba dziś nic nie zjem

z ktorej strony ona jest seksowna??

okropna z wyglądu i pewnie taka sama z charakteru

gość, 04-10-08, 16:49 napisał(a):ładna szczupła dziewczyna grubasy mogą tylko zazdrościć figuryjesteś głupia to że ty zazdrościsz nie znaczy że wszyscy ja jestem chuda a jem za trzech i dałabym wszystko żeby mieć kobiece kształty, bo faceci nie zwracają uwagi na wieszaki wierz mi!!!

wyglada jak zywa barbie

gość, 04-10-08, 16:59 napisał(a):gość, 04-10-08, 16:49 napisał(a):ładna szczupła dziewczyna grubasy mogą tylko zazdrościć figuryjesteś głupia to że ty zazdrościsz nie znaczy że wszyscy ja jestem chuda a jem za trzech i dałabym wszystko żeby mieć kobiece kształty, bo faceci nie zwracają uwagi na wieszaki wierz mi!!! ty kretynko przeglądaj sie w lustrze nie w oczach facetów.

ładna szczupła dziewczyna grubasy mogą tylko zazdrościć figury

Ale sztucznie wyglądają :/

jedyne co mi się w tym artykule podoba, to taco… mniam! 😉

jaki on jest brzydki

boze by robic zdjecia jak ktos je to juz przesada… juz nawet nie ma chwili prywatnosci!!!

Jeść taco ze Spencerem i nie wymiotować. No, Heidi jednak coś potrafi 😉

gość, 04-10-08, 11:48 napisał(a):boze by robic zdjecia jak ktos je to juz przesada… juz nawet nie ma chwili prywatnosci!!!przeciez to pozowane zdjęcia

Kim ona jest w ogóle ?

pff sztuczna

No i dobrze, że o siebie dba. Przecież ładny wygląd jest akceptowany wszędzie, nie tylko na galach. Ogólnie za nią nie przepadam, bo pcha się z niczym do wielkiego świata.

Polska zazdrość nie zna granic. Jesteście wredni i chamscy. Oceniacie ją mimo, że nawet jej nie znacie. Te komentarze są poniżej pewnej normy. Heidi jest bardzo ładną kobietą, i nawet jeśli się promuje tak a nie inaczej to jej sprawa. Bynajmniej w ten sposób komuś pomaga. A wy? Siedzicie zakompleksione osobniczki i tylko obrzucić błotem potraficie. WSTYD!!

Sztuczna, plastikowa, beznadziejna.Czy ona nie widzi, że wszyscy się z niej śmieją?

jest piękna. a wy jej po prostu zazdrościcie. jej chłopak też super. tylko mógłby się ogolić ;D

patrząc na nią ma się tylko jedno skojarzenie – plastik.

wszystko zrobia dla kasy, zjedza nawet g.o.w.n.o.!!

Ona jest koszmarna ! niech lepiej nie wychodzi z domu z tym swoim Spencerem.

Przesadziła z samoopalaczem !

Bo sie zaraz pozygam…

Za każdym razem jak ją widze mam ochote walnąc w monitor!!

To rzeczywiście wyglądało jak reklama.

brzydka;/ja jestem ładniejsza sto razy

piekne duze granatowe oczy;)