Heidi Montag: Teraz chcę być sama

986 986

W ekskluzywnym wywiadzie dla People Heidi Montag potwierdziła, że wyprowadziła się z domu, który dzieliła z mężem, Spencerem Prattem.

– Chcę teraz pobyć sama – mówi Heidi. – Po tym, jak pojawiło się tak wiele kłamstw na mój temat, potrzebuję dystansu – nawet wobec mojego męża.

Czyżby plotki znajomych Heidi o jej fatalnej kondycji psychicznej miały się potwierdzić?

Ostatnio pisaliśmy, że Montag wpadła w lekomanię i nie może sobie poradzić z wieloma swoimi problemami.

 
Beata Maj

Beata Maj - Head of Brand Content Redaktor Naczelna

Cenię gwiazdy, które inspirują i zarażają dobrą energią. Najchętniej piszę o polskich celebrytach - lubię tych, którzy mają do siebie dystans.

19 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

co tak przezywacie? to jest stara okladka a tytul odnosi sie do tego co bylo poprzednich sezonach The Hills zanim zostala mezatka

okladka :O chyba stare foto jakies..

a niech robi co chce, jej sprawa

gość, 04-06-10, 00:13 napisał(a):called off znaczy odwolac a tytul dlaczego “odwolalam” moje malzenstwo czyli dlaczego sie rozwodze ale bzdury pleciesz, okładka jest z 2007 roku czyli sprzed jej ślubu!

gość, 03-06-10, 13:23 napisał(a):gość, 03-06-10, 08:43 napisał(a):ładnie wygląda na tej okładce, przypomina mi Heidi Montag przed jakimi kolwiek operacji, tak właśnie wyglądała bo na tym zdjęciu była przed operacjami, tytuł na okładce brzmi “why I called of my wedding” czyli zrobiono je jeszcze przed ślubem ze Spencerem, czyli przed jej operacjami called off znaczy odwolac a tytul dlaczego ”odwolalam” moje malzenstwo czyli dlaczego sie rozwodze

Flaxon, 03-06-10, 13:05 napisał(a):To chyba nie jest okładka People .Poważnie?? A jak na to wpadłeś?? Buhahah! Przeciez masz tytuł “US weekly”

czy ja mam wrazenie, czy na ostatnich fotach probuje sie ona stylizowac na siebie sprzed operacji! czlowiekowi nigdy nie dogodzisz… jakis paradoks…

Szkoda,że się rozstali.

ladnie na tej okladce wyszla

no na tej okładce wyglada ładnie bo teraz strasznie staro wyglada i sztucznie.

niech będzie sama, a najlepiej niech się wystrzeli w k0smos , wszysyc będa mieli z nią spokój

gość, 03-06-10, 08:43 napisał(a):ładnie wygląda na tej okładce, przypomina mi Heidi Montag przed jakimi kolwiek operacji, tak właśnie wyglądała bo na tym zdjęciu była przed operacjami, tytuł na okładce brzmi “why I called of my wedding” czyli zrobiono je jeszcze przed ślubem ze Spencerem, czyli przed jej operacjami

ładnie wyszła

To chyba nie jest okładka People .

ona jest niemką??? no bo to imię i nazwisko… ?

ładnie wygląda na tej okładce, przypomina mi Heidi Montag przed jakimi kolwiek operacji, tak właśnie wyglądała

No to zaczęło się…Początek wielkiego upadku Heidi. Dążenie do doskonałości, operacje, rozgłos, separacja z mężem, leki a co Ją czeka na koniec sami wiecie…Oby jednak nie ale autodestrukcja kończy się zawsze tak samo. Miejmy jednak nadzieje że Heidi się obudzi.

PUBLICITY STUNT.Oni zrobia wszystko żeby tylko o nich pisano.Za tydzień wrócą do siebie.Tym razem na łamach “The Sun”.

no hmm w każdej plotce jest troche prawdy ;P