Henry Cavill to kobieciarz?
Superman ma super-tempo! Henry Cavill dopiero co rozstał się z Giną Carano, a już na horyzoncie pojawiła się nowa zdobycz.
Czy on użył swoich super mocy, czy to Kaley Cuoco popisała się znajomością Teorii Wielkiego Podrywu. W każdym razie doszli do porozumienia – są parą.
– Dopiero co zaczęli być razem, świetnie się rozumieją. Są po prostu dla siebie stworzeni – mówi znajomy świeżutkiej parki.
Pasują do siebie?


Oj tam zaraz kobieciarz, jest baradzo ale to bardzo atrakcyjny, można powiedzieć marzenie dla każdej kobiety, ale jaki jest w związku? Jakoś nie wybiera atrakcyjnych kobiet bo te co były to nie dla niego. Piękna Polka to dla niego, a nie jakieś mdłe gwiazdy albo słabe sportsmenki.
dziwne, bo piszecie o tej dziwce tylko w Polsce, jakoś za granicą nie słychać o tym, że ma nową dziewczynę….jak na serio są ze sobą, to źle, Gina była zaje babką, a to blond pinda wygląda na dziwkę pełną botoxu…ojjj Henry :c
Tak szczerze to nie wiem co on w niej widzi
lubie Kaley , i akurat mi się podoba jej kolor włosów 😉
Zazdrosne zakompleksione pindy
gość, 03-07-13, 01:59 napisał(a):Brytyjczycy sa fajni???? :DDDDDDDJAKOS TYCH FAJNYCH NIE WIDZIALAM PRZEZ CALE 7 LAT POBYTU W UK :)bo nie spotkasz ich w polskim sklepie 😛
gość, 03-07-13, 07:52 napisał(a):gość, 03-07-13, 01:59 napisał(a):Brytyjczycy sa fajni???? :DDDDDDDJAKOS TYCH FAJNYCH NIE WIDZIALAM PRZEZ CALE 7 LAT POBYTU W UK :)bo nie spotkasz ich w polskim sklepie :PBo każdy ma swój gust…zresztą, jak ktoś emigruje na angielską wiochę, gdzie okazuje się, że 80% mieszkańców to polacy to dziwisz się?
Anglicy przede wszystkim sa strasznymi brzydalami :/
A zona Angola niech sie tak nie chwali bo siedzi z dupa w domu w piatki I soboty sama jak palec bo jej ANGOL ma wychodne z gejowskimi kolezkami jak na Angola przystalo :))))))))))Nie ma sie czym chwalic 😀
Do zony angola… Zaden polak cie nie chcial??
Brytyjczycy sa fajni???? :DDDDDDDJAKOS TYCH FAJNYCH NIE WIDZIALAM PRZEZ CALE 7 LAT POBYTU W UK 🙂
gość, 02-07-13, 14:35 napisał(a):Przystojniak. Wszyscy Brytyjczycy są fajni. Mam męża Anglika więc wiem cos o tym. Nie to co polusy w białych skarpetkach i sandalach.Mieszkam w UK i ze świecą tu szukać przystojnych Brytyjczyków! Mówię o tych prawdziwych,nie przyjezdnych czy rasowo wymieszanych. Typowy Brytyjczyk to blady, piegowaty rudzielec lub jasny szatyn o rozwodnionym kolorze oczu i nieciekawej sylwetce.
Ooooo…Może Sheldon pozna w końcu Supermana!!??:)))
Penny.Penny.Penny.
on jest bardzo przystyjny, jej nie znam ale wyglada na tych zdjeciach jak polska blachara
Nie wszyscy Brytyjczycysa fajni.Cpaj achleja I klna jak szewcy.Poza tym ubieraja sie jak lachmyci.Kto nosi zimowa kurtke do krotkich spodenek I klapek?I jakos nie kreci mnie ich akcent.
moze i pasuja do siebie,ale na boga co ona ma za kolor wlosow,strasznie irytuja mnie pseudo blondynki z siwymi wlosami! te w zimnych blondach wcale nie lepsze,wyjdzie takie cos z rozowa morda i pseudo blondem,mysli ze jest piekna,piekne sa zlociste blondy i kobiety o cieplej tonacji cery 🙂 blond tak-ale nie dla zimnych rozowych cer!
Przystojny Brytole? He he placze ze smiechu. Typowy w filipinkach czapce i szaliku.
on jest mega przystojny trzeba przyznac 😀
Do tej pani co ma meza brytyjczyka… Nie kazdy ” polus” chodzi w samdalach i skarpetach. Moj maz jest polakiem i ubiera sie z gustem. Zdecydowanie nie nosi sandalow. Wiec przestan wkladc wszytskich do jednego worka. BTW watpie ze Twoj naz wyglada jak ten tu aktor.. Moze bardziej jak pan grajacy glowna role w slumdog milioner.z ulicy taki zapewne z niego “brytyjcyk”
Sheldon Cooper
Przystojniak. Wszyscy Brytyjczycy są fajni. Mam męża Anglika więc wiem cos o tym. Nie to co polusy w białych skarpetkach i sandalach.
Preferuje blondynki.
On jest zajebisty. Tylko czemu wybiera takie brzydkie laski? Hmm.
jakos wierzyc mi sie nie chce, chłop zdawał sie naprawde byc spoko
penny penny penny