Honey znów w nowej fryzurze (FOTO)
Był czas, kiedy Honorata Skarbek nosiła długie włosy, które dodatkowo upiększała doczepianymi pasmami. Te zabiegi tak osłabiły jej włosy, że Honey musiała je ściąć.
Niestety po ściągnięciu włosów (jest to najgorszy etap przedłużania włosów), stan moich naturalnych jest opłakany 🙁 Nie mam 2/3 swoich naturalnych włosów. Są poszarpane, a końcówki porozdwajane. Jestem załamana, bo po pierwszym przedłużaniu na mikrowarkoczyki moje włosy były w świetnym stanie. Zdecydowałam się na ścięcie swoich naturalnych włosów – skarżyła się wokalistka.
Po kolejnych wizytach u fryzjera Skarbek pokazała się w krótkich włosach. I nagle okazało się, że krótka fryzura to coś, co piosenkarka bardzo lubi.
Ostatnio na blogu ktoś zapytał Honoratę, czy nie żałuje obcięcia włosów.
Czytaj: Honey wypadły włosy!.
Nigdy w życiu! – zapewniła piosenkarka. To jedna z najlepszych moich decyzji. Kocham swoje krótkie włosy, są w 100% odzwierciedleniem tego jaka jestem. Kobieta zmienną jest i lubię bawić się swoim wizerunkiem, stąd ostatnio pokazuję się czasami w peruce 🙂 – napisała Honey.
Nawet krótkie włosy pozwalają na trochę szaleństwa – Skarbek zmienia ich uczesanie w zależności od nastroju i okoliczności. Ostatnio, przy okazji wspólnego kolędowania w TVP, Honorata pokazała się w nowej stylizacji. Na głowie Honey powstał lekki “nieład artystyczny”. Włosy zostały uniesione i potargane.
Podoba się Wam Honey w takich fantazyjnych fryzurach? A może wolicie ją w długich włosach? W jakich wygląda bardziej kobieco?




[b]amadur, 22-12-14, 07:43 napisał(a):[/b]Pani Honorata strasznie zmieniła się przez ostatnie lata ale choroba też się do tego przyczyniła. Osobiście wolałem ją jaką była wcześniej , czytałem historie Honoraty i wiele w życiu przeżyła a więc osoby , które mają zamiar ja hejtować ,pewnie nic o niej nie czytały .Kariera u Honey z początku przebiegała żywiołowo (gwałtownie, szaleńczo, nieprzytomnie, dziko, namiętnie ) co nawet zauważył Kuba Wojewódzki w jednym z jego odcinków talk show w którym w rozmowie z Honey wyszło na światło dzienne , że tylko w jednym dniu na jej bloga weszło 100 000 osób co było ewenementem na skalę Polski. Generalnie czasy się zmieniają i ludzie a ścięte ostatnio jej włosy nic nikomu nie powiedzą czy wygląda lepiej , jednak świat show biznesu nastawiony jest zawsze na powierzchowność każdego artysty w pokazach o charakterze działalności pozamuzycznej. Książę Lucyfer.A ty co? Kierownik fanklubu “artystki”, że takie pierduty tu wypisujesz?
[b]gość, 22-12-14, 10:30 napisał(a):[/b]bardzo ładna dziewczyna i ma świetną figurę,teraz niech hejterzy się zaplują;)My, ogry zgadzamy się w 100%. Skóra zdjęta z naszej księżniczki Fiony. Jeno cosik chudawa, ale tendencje do krągłości są to i z wiekiem się wypełnią!
Krotkie sa bezkonkurencyjnr. Basta
w krókich wygląda fatalnie
[b]gość, 22-12-14, 14:49 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-12-14, 10:30 napisał(a):[/b]bardzo ładna dziewczyna i ma świetną figurę,teraz niech hejterzy się zaplują;)My, ogry zgadzamy się w 100%. Skóra zdjęta z naszej księżniczki Fiony. Jeno cosik chudawa, ale tendencje do krągłości są to i z wiekiem się wypełnią![/quote]a wiesz przygłupie że większość osób które znasz można dopasować do danego zwierzęcia bądź postaci z bajki,filmu itp itd?;) Twoją śliczną mordkę zapewne również i sama byś się zdziwiła do czego pasujesz
Nie dziwi mnie to bo ona ogolnie kocha siebie i wszystko co robi. Takze zycze aby inni tez podzielali ten entuzjazm
niech pochwali się intelektem lub osiągnięciami, zacznie się uczyć, zdobędzie porządny zawód, zamiast w kółko pitolić głupoty… jej fanki zaraz wyrosną i pójdą do gimnazjum i co wtedy będzie bidulka robić???
ona o wiele lepiej wyglądała w długich włosach
[b]gość, 22-12-14, 07:01 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-12-14, 06:09 napisał(a):[/b]ma malutkie piersi, pewnie podczas seksu na jeźdźca trzęsą się jak galaretkiPrzynajmniej nie będzie miała zwisów do pępka.[/quote]:D
bardzo ładna dziewczyna i ma świetną figurę,teraz niech hejterzy się zaplują;)
[b]gość, 22-12-14, 07:14 napisał(a):[/b]Pani Honorata strasznie zmienila się przez ostatnie lata ale choroba też się do tego przyczyniła. Osobiście wolałem ją jaką byla wcześniej , czytałem historie Honoraty i wiele w życiu przeżyła a wiec osoby , które maja zamiar ja hejtować ,pewnie nic o niej nie czytały . Kariera u Honey z początku przebiegała żywiołowo (gwałtownie, szaleńczo, nieprzytomnie, dziko, namiętnie ) co nawet zauważył Kuba Wojewódzki w jednym z jego odcinków talk show w którym w rozmowie z Honey wyszło na światło dzienne , że tylko w jednym dniu na jej bloga weszło 100 000 osób co było ewenementem na skalę Polski. Generalnie czasy się zmieniają i ludzie a ścięte ostatnio jej włosy nic nikomu nie powiedzą czy wygląda lepiej , jednak świat show biznesu nastawiony jest zawsze na powierzchowność każdego artysty w pokazach o charakterze działalności pozamuzycznej. Książę Amadur.S P I E R D A L A J
niektorym dziewczynom krotkie wlosy bardzo pasuja
Czemu na kazdym zdjeciu unosi Prawa brew?!
Pani Honorata strasznie zmienila się przez ostatnie lata ale choroba też się do tego przyczyniła. Osobiście wolałem ją jaką byla wcześniej , czytałem historie Honoraty i wiele w życiu przeżyła a wiec osoby , które maja zamiar ja hejtować ,pewnie nic o niej nie czytały .Kariera u Honey z początku przebiegała żywiołowo (gwałtownie, szaleńczo, nieprzytomnie, dziko, namiętnie ) co nawet zauważył Kuba Wojewódzki w jednym z jego odcinków talk show w którym w rozmowie z Honey wyszło na światło dzienne , że tylko w jednym dniu na jej bloga weszło 100 000 osób co było ewenementem na skalę Polski. Generalnie czasy się zmieniają i ludzie a ścięte ostatnio jej włosy nic nikomu nie powiedzą czy wygląda lepiej , jednak świat show biznesu nastawiony jest zawsze na powierzchowność każdego artysty w pokazach o charakterze działalności pozamuzycznej. Książę Amadur.
Pani Honorata strasznie zmieniła się przez ostatnie lata ale choroba też się do tego przyczyniła. Osobiście wolałem ją jaką była wcześniej , czytałem historie Honoraty i wiele w życiu przeżyła a więc osoby , które mają zamiar ja hejtować ,pewnie nic o niej nie czytały .Kariera u Honey z początku przebiegała żywiołowo (gwałtownie, szaleńczo, nieprzytomnie, dziko, namiętnie ) co nawet zauważył Kuba Wojewódzki w jednym z jego odcinków talk show w którym w rozmowie z Honey wyszło na światło dzienne , że tylko w jednym dniu na jej bloga weszło 100 000 osób co było ewenementem na skalę Polski. Generalnie czasy się zmieniają i ludzie a ścięte ostatnio jej włosy nic nikomu nie powiedzą czy wygląda lepiej , jednak świat show biznesu nastawiony jest zawsze na powierzchowność każdego artysty w pokazach o charakterze działalności pozamuzycznej. Książę Lucyfer.
[b]gość, 22-12-14, 06:09 napisał(a):[/b]ma malutkie piersi, pewnie podczas seksu na jeźdźca trzęsą się jak galaretkiPrzynajmniej nie będzie miała zwisów do pępka.
Pani Honorata strasznie zmienila się przez ostatnie lata ale choroba też się do tego przyczyniła. Osobiście wolałem ją jaką byla wcześniej , czytałem historie Honoraty i wiele w życiu przeżyła a wiec osoby , które maja zamiar ja hejtować ,pewnie nic o niej nie czytały . Kariera u Honey z początku przebiegała żywiołowo (gwałtownie, szaleńczo, nieprzytomnie, dziko, namiętnie ) co nawet zauważył Kuba Wojewódzki w jednym z jego odcinków talk show w którym w rozmowie z Honey wyszło na światło dzienne , że tylko w jednym dniu na jej bloga weszło 100 000 osób co było ewenementem na skalę Polski. Generalnie czasy się zmieniają i ludzie a ścięte ostatnio jej włosy nic nikomu nie powiedzą czy wygląda lepiej , jednak świat show biznesu nastawiony jest zawsze na powierzchowność każdego artysty w pokazach o charakterze działalności pozamuzycznej. Książę Amadur.
głupia zdzira z niej !
na chora jechala jak rusin na pokrzywdzona , cwaniary
ma malutkie piersi, pewnie podczas seksu na jeźdźca trzęsą się jak galaretki
W jakiej nowej fryzurze, od półtora roku taką nosi. Sama uważam, że lepiej jej w długich, ale faktem jest, że jej naturalne włosy przed ścięciem były w opłakanym stanie. Widać znaczna poprawę, włosy wydają się zdrowsze, a jak Honey będzie chciała to zacznie je zapuszczać.
[b]gość, 22-12-14, 01:31 napisał(a):[/b]Skoro kocha swoje krótkie to po co przedłuża albo nosi peruki !!!!Nie przedłuża włosów odkąd je ścięła, a w perukach nie ma nic złego. Kobieta lubi eksperymentować ze swoim wizerunkiem.
Skoro kocha swoje krótkie to po co przedłuża albo nosi peruki !!!!
generalnie, to w każdej fryzurze wygląda dobrze 😀