Już w środę odbędzie się koncert #artysciprzeciwnienawisci w Atlas Arenie w Łodzi. Inicjatorką wydarzenia jest Doda, która po tragicznej śmierci prezydenta Gdańska – Pawła Adamowicza zaapelowała do wszystkich artystów o potępienie hejtu i mowy nienawiści.

Bestsellery Empiku. Przyćmiła wszystkich swoją kreacją

W koncercie weźmie udział prawie 130 wykonawców m.in. Maryla Rodowicz, Bajm, Stachurky, Ira, Sylwia Grzeszczak, Enej, Ewa Farna, Sarsa, Cleo, Grzegorz Hyży, Margaret i Dawid Kwiatkowski. Oczywiście koncert rozpocznie Doda, piosenką Znak pokoju.

Obecni na wydarzeniu będą nie tylko wokaliści, ale i gwiazdy Internetu i znani dziennikarze. Pojawią się: Rafał Masy, Aleksandra Domańska, Agnieszka Hyży, Red Lipstick Monster, Renata Kaczoruk, Radosław Pestka, JDabrowsky i Marcin Cejrowski.

Natomiast zabraknie Honoraty Skarbek. Piosenkarka jako pierwsza odpowiedziała na apel Dody. Jednak musiała zrezygnować z udziału w wydarzeniu. Powodem jest „niedyspozycyjność związana z jej głosem”.

Jak dobrze wiecie, byłam jedną z pierwszych osób, które odpowiedziały na apel Dody i oczywiście wyrażałam ogromną chęć wzięcia udziału w tym projekcie i wciąż tą chęć wyrażam. Niestety ostatecznie nie wezmę udziału w samym koncercie. Wynika to z mojej nie dyspozycyjności związanej z moim głosem”

– mówi Honorata.

Tłumaczy, że próby do koncertu odbyły się już w minionym tygodniu, kiedy była chora i nie była w stanie wziąć w nich udziału.

Miałam śpiewać piosenkę, której musiałam się nauczyć. Niestety mój głos totalnie nie pozwolił mi na to, bo kiedy ja choruje, nie mogę śpiewać przez najbliższe trzy tygodnie

– podkreśla influencerka.

Dodaje, że miała też śpiewać w sobotę koncert na prywatnym evencie i kończyć piosenkę w studio nagraniowym, ale musiała odwołać, a za niecałe 10 dni ma nagrania do programu Jaka to melodia, gdzie ma zaśpiewać dwie piosenki i też nie wie, czy się jej uda.

Obcasy z futerkiem, bluzka w stylu koszuli nocnej. TAK ubrać się mogła tylko ona

Oczywiście mówić mogę, ale taka eksploatacja głosu, która wchodzi na trochę głośniejsze rejestry, pozwala mi na wydobywanie dźwięku przez 5 sekund

– zaznacza Skarbek.

Życzymy zdrowia!

honorata
Honorata Skarbek